در خواست آموزش یک کد برای ظاهر کردن عکس در فلش

amiresh

New Member
سلام من یک آموزشی لازم دارم تا به هم این امکان رو بده که در طراحی فلش فرد مقابل با آوردن موس روی فلش یک عکس یا مربع کوچکی که نام منبع و طراح را نوشته نشان داده شود و با برداشتن موس باز پنهان شود لطفا کمک کنید

سلامببین اگه سوالت را درست متوجه شده باشمسه تا راه برای این کار داری که من خودم شخصا اولی را پیشنهاد میکنمروش اول:1. آیکونت را رسم کن2. به دکمه تبدیلش کن3. روش دابل کلیک کن تا محیط برنامه تغییر کنه و به تنظیمات بره4. قاعدتا باید تو قسمت تایم لاین چهار تاگزینه بیآد UP\Down و دو تا دیگه که چون الآن به برنامه دسترسی ندارم یادم نیست دیگه چیه5. قسمت Up دکمه در حالت عادی را نشان میده 6. اما قسمت Down وقتی را نشان میده که موس روی آیتم (یا همون دکمه ای که درست کردی) میره نمایش داده میشه7. میتونی تو این قسمت بجای دکمه ی فعلیت ، آیتم / نوشته یا هرچی که میخوای را جاگزین کنیروش دوم و سوم را اگه این کارایی نداشت برات مینویسم...این از اونا راحتتر بود ( البته بهتره بگم برای من راه دست تره و من بهش عادت دارم)امیدوارم موفق باشی و با همین کارت راه بیفتهنیفتاد خبر بده تا دوتا دیگه را بهت بگم

سلام ببین اگه سوالت را درست متوجه شده باشم سه تا راه برای این کار داری که من خودم شخصا اولی را پیشنهاد میکنم روش اول: 1. آیکونت را رسم کن 2. به دکمه تبدیلش کن 3. رویش دابل کلیک کن تا محیط برنامه تغییر کنه و به تنظیمات بره 4. قاعدتا باید تو قسمت تایم لاین چهار تاگزینه بیآد UP\Down و دو تا دیگه که چون الآن به برنامه دسترسی ندارم یادم نیست دیگه چیه 5. قسمت Up دکمه در حالت عادی را نشان میده 6. اما قسمت Down وقتی را نشان میده که موس روی آیتم (یا همون دکمه ای که درست کردی) میره نمایش داده میشه 7. میتونی تو این قسمت بجای دکمه ی فعلیت ، آیتم / نوشته یا هرچی که میخوای را جاگزین کنی روش دوم و سوم را اگه این کارایی نداشت برات مینویسم...این از اونا راحتتر بود ( البته بهتره بگم برای من راه دست تره و من بهش عادت دارم)امیدوارم موفق باشی و با همین کارت راه بیفتهنیفتاد خبر بده تا دوتا دیگه را بهت بگم

amiresh

New Member
داداش تو تایم لاین دکمه ای نمی تونم ببینم که آپ یا down باشه لطفا می شه با عکس نشون بدی ؟ تشکر

دوست عزیز اولا که من داداش نیستم ، خواهرم............ D: ................دوما همونطور که گفتم روی دکمه ای که ساختی دابل کلیک کردی یا نه؟............بهرحال من برات اون دوتا روش دیگه را مینویسم............برای اولی هم عکس میزارم که کامل متوجه بشید.............خوبه؟

توضیح با عکس

اگه روی دکمه ات دابل کلیک کنی باید تو تایم لاینت اون بخش قرمز بیآد..و من یه اشتباهی کردمتو بخش Over که با قرمز نشون دادم باید اون چیزی که میخوای را وارد کنی نه بخش Downو یه نکته ای هم از قلم افتاد وقتی موس را روی کادر پایین Over میبری باید F6 بزنی تا مثل کادر پایین Up یه دایره سیاه بیاد توشکه همین جا ازت عذر خواهی میکنم

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    118 کیلوبایت · بازدیدها: 5

amiresh

New Member
داداش سپاس گذارم ازت جواب داد من تو بعضی از بنر ها دیدم در کنار بنر یک نقطه ای هست کهبا رفتن موس روی آن طراح بنر رو نشون می ده اگر اونو یاد بدید خیلی مممنون می شم+ تشکر

یاد میدم به شرطی که دیگه بهم نگی "داداش".........
بابا بخدا من خانوم هستم.............
"خواهر" هستم.........
:sad:

سوالت را یبار دیگه خوندم...........فکر کنم اشتباه متوجه شده بودم ............ یه مثال بهم نشون میدی؟

جدیدترین ارسال ها

بالا