در خواست آموزش ( نحوه ساخت Buster Sword و Reflection )

Gt-Max

Member
بازم سلام به تمامي بچه ها... يه چيزي رو داشتم تو نت ميچرخيدم چشمم خورد بهش كه كه خوب يه جورايي كف كردم... :lol:

البته چيز خاصي نيست ولي خوب براي من مبتدي يه خورده ( يه خورده كه چي بگم 2 خورده :lol: ) هذمش مشكله...

با توجه به اين عكس يه 3 تا سوال برام پيش اومد كه خوب گفتم بيام اين جاز استاد هاي خودم يه راهنمايي بخوام كه در صورت امكان يه كمكي چيزي بهم بكنند و يه توضيحي بدند...

1.gif

1 - ميشه يه كم در رابطه با نحوه طراحي اين شمشير توضيح بديد...

2 - به باند پيچي دور شمشير كه نگاه كردم به نظرم خيلي طبيعي اومد مي خواستم بپرسم كسي هست كه نحوه طراحي باند رو به اين شكل بلد باشه يا منبعي چيزي رو سراغ داشته باشه...

3 - آموزش اين مدل Reflection رو يه جايي تو اين جا ديدم ولي خوب الان هر چي ميگردم پيداش نمي كنم... ميشه نحوه ايجاد Reflection روي اجسام رو هم توضيح بديد...

:oops: :oops: :oops: :oops: :!:

چي ي ي ي ي شد... :lol: حالا هر كي مياد تو نخونده ميزاره در ميره... :lol:

Mandana

Active Member
نه جي تي جان.اولا با فيلتر eye candy يك گزينه داره به نام chrome كه باهاش ميتوني همچين مدالهايي بدست بياري.ثانيا براي اون رفلكشن ميتوني ايده رو ازين آموزش بگيري:
http://forum.majidonline.com/mof24061.html

در مورد اون باند هم با يك pen tool و يكم noise و inner shadow فكر كنم استاد بشه.اگه خواستي ميتونم آموزش تصويري هر 2(شمشير و باند)رو برات استاد كنم.

ديدي كه كسي در نرفت:mrgreen:

ققنوس

Member
اين آبتين هر جا يه چيزي كشيدني ميبينه زودي ميپره به pentool.درسته كه مجبوري در اينجا فقط از اون استفاده كني. من يه فيلتر داشتم مثل فيلتر shear بود فقط افقي و با امكانات بيشتر اگه كسي داره بگه. واسه درست كردن خط بود .بعد از درست شدن خطوط ميشه با دو تا فيلتر bless و occean ripple حالشو برد.
منم در نرفتم.

هادي.

ا

به نظر من تا حد ممكن بايد از خود امكانات photoshop استفاده كرد
بعدش بريم سراغ لوازم جانبي

اينطور نيست!!! :?:

Mandana

Active Member
هادي جان من با اين ابزار فتوشاپ خيلي حال مي كنم.درسته كه ميشه حتي با خود براشها هم كشيد اينجور چيزهارو ولي هيچ چيزي به اون تميزي كه pen tool درست مي كنه در نمياد!به علاوه كدوم نوع خط ديگه اي رو در فتوشاپ سراغ داري كه بشه ويرايشش كرد بدون اينكه كيفيتش حتي يه سر سوزن تغيير كنه؟باشه پس شما با اون روشي كه ميگي درست كن منم با روش خودم.ببينيم كدوم بهتره.چطوره؟!:wink:

Gt-Max

Member
abtin_khosravi گفت:
نه جي تي جان.اولا با فيلتر eye candy يك گزينه داره به نام chrome كه باهاش ميتوني همچين مدالهايي بدست بياري.ثانيا براي اون رفلكشن ميتوني ايده رو ازين آموزش بگيري:
http://forum.majidonline.com/mof24061.html

در مورد اون باند هم با يك pen tool و يكم noise و inner shadow فكر كنم استاد بشه.اگه خواستي ميتونم آموزش تصويري هر 2(شمشير و باند)رو برات استاد كنم.

ديدي كه كسي در نرفت:mrgreen:

آبتين جان خيلي باحالي واقعا دستت درد نكنه... :wink: باور كن اگر اين توضيحاتت نبود من حالا حالا سر اين چيز و اون چيز گير كرده بودم...
ولي آخه خودت بهتر ميدوني كه من خيلي خيلي تيريپم از اين مبتدي تره... :wink: يعني Step به step بايد برم جلو تا ببنم چي ... چي ميشه...
راستش من فوتوشاپم رو چپو راست كردم اين فيلتر Eye Candy رو پيدا نكردم ولي يه chrome بود رفتم ديدم ولي نميدونم از كدوم بايد استفاده كنم...

در رابطه با اين آموزش هم اگه بشه كه يه آموزش اين مدلي بزاري كه مشحر ميشه فكر كنم بتركونه... :wink:

ققنوس

Member
بابا چي چي قبوله؟؟؟من بدون حضور وكيلم حتي يه ميليمتر هم موس رو حركت نميكنم.من اگه بتونم هفته بعد ميدم قبوله؟؟؟؟
در ضمن اين خيلي شبيه آموزش نوار چسب نه؟؟؟ :?:

Gt-Max

Member
باز چشمم به خفني اين شمشير افتاد دلم كباب شد... :lol:

[align=right:37dc55f35c]
1.gif
[/align:37dc55f35c]

Mandana

Active Member
شباهت كه داره هادي جان.ولي فكر نكنم با روش نوار چسب به جايي برسي.درسته سينا جان در فتوشاپ تو فيلتري تحت عنوان eye candy وجود نداره.به اين لينك مراجعه كن:

http://forum.majidonline.com/mof23121-0.html

در پست دومم اين فيلتر رو با سريالش گذاشتم.اونو دانلود كن و بعد در دايركتوري فتوشاپت نصب كن.ولي اگه سختته اين كار رو با ابزار gradient هم ميتوني انجام بدي.يعني سازنده هم از همين ابزار گراديانت استفاده كرده.فقط كافيه بجاي 1 لايه از چند لايه استفاده كني.اون فيلتر chrome خود فتوشاپ زياد بدرد اينكار نميخوره.پس چشم اگه تونستم تا فردا شب اموزش اونو برات ميذارم.در ضمن هادي جان شوخي كردم چون ممكنه شما گرفتار باشي براي همين اصراري ندارم.فقط كار آخر رو بذاري قبوله:mrgreen:

تا بعد.چون فعلا دارم يك آموزش ديگه رو براي دوستمون مصطفي آماده مي كنم.

موفق باشي

ققنوس

Member
د بابا چه فرقي كرد آتين.چه آخر كار كار رو بزارم چه تمامشو همشون وقت گيرن اگه ميتوني تا هفته بعد صبر كن يگه نه خودت آموزش بزار من نگاه نميكنم.(به جونش)بعد من هفته بعد من درست ميكنم.چطوره؟؟؟
ولي يه كم برجستي و دون دون نوار چسب رو ميشه انجام داد.
اصلا من يه چيز بهتر بگم آبتين.من طرحشو بدم تو بكش؟؟؟!!!من فكر ميكنم يه شمشير عمودي كه تو يه صخره فر رفته باشه و صخره رو شكسته باشه و در ضمن از اون نوار ها هم دورش باشه كار بدي نميشه؟؟؟

Gt-Max

Member
abtin_khosravi گفت:
شباهت كه داره هادي جان.ولي فكر نكنم با روش نوار چسب به جايي برسي.درسته سينا جان در فتوشاپ تو فيلتري تحت عنوان eye candy وجود نداره.به اين لينك مراجعه كن:

http://forum.majidonline.com/mof23121-0.html

در پست دومم اين فيلتر رو با سريالش گذاشتم.اونو دانلود كن و بعد در دايركتوري فتوشاپت نصب كن.ولي اگه سختته اين كار رو با ابزار gradient هم ميتوني انجام بدي.يعني سازنده هم از همين ابزار گراديانت استفاده كرده.فقط كافيه بجاي 1 لايه از چند لايه استفاده كني.اون فيلتر chrome خود فتوشاپ زياد بدرد اينكار نميخوره.پس چشم اگه تونستم تا فردا شب اموزش اونو برات ميذارم.در ضمن هادي جان شوخي كردم چون ممكنه شما گرفتار باشي براي همين اصراري ندارم.فقط كار آخر رو بذاري قبوله:mrgreen:

تا بعد.چون فعلا دارم يك آموزش ديگه رو براي دوستمون مصطفي آماده مي كنم.

موفق باشي

واقعا دستت درد نكنه... :wink: شديدا منتظر هستم ببينم چطوري ميشه خودم اوليش رو بسازم نمونه نشونت بدم... :wink:
راستي در رابطه با اون فيلتر لينكش از كار افتاده ... با دانلود خود ويندوز و Felash Get تست كردم نشد... :arrow:
راستي لينك اون يكي آموزشت رو هم آماده شد به منم بده... :wink: ( يه چند وقت ديگه ديدي كتاب آموزش فوتوشاپ نويسنده : آبتين خسروي اومد بيرون تعجب نكن... :lol: :wink: )

Mandana

Active Member
حتما:lol:

جدي آدم بيكار همينه ديگه.خدا رو چه ديدي شايد معروف شديم.باشه هادي جان من پس آموزش رو درست مي كنم و ميذارم شما هروقت تونستي بذار.

Gt-Max

Member
:( ديروز هر كاري كردم نتونستم بيام تو سايت...
نميدونم حالا چرا اين مشكل براي من پيش مياد...
هر بار كه كليك مي كردم ارور صفحه سفيد ميداد...
به هر حال حالا كه اينجام... :lol: :wink:
آبتين جان به خدا دارم واسه اين آموزش پر پر ميزنم... :lol: :oops: :wink:

Mandana

Active Member
چكار كنم سينا جان به خدا شرمنده ام.الان چند وقته بهت قول دادم خودم ميدونم ولي اصلا وقت نمي كنم.ميدوني خودش رو نوشتم برات اما واسه آپود كردن عكسها همش امروز و فردا مي كنم.اگه فردا نكردم بزن توي سرم(جدي ميگم.اينجوري يادم مي مونه)
تا فردا

Gt-Max

Member
abtin_khosravi گفت:
چكار كنم سينا جان به خدا شرمنده ام.الان چند وقته بهت قول دادم خودم ميدونم ولي اصلا وقت نمي كنم.ميدوني خودش رو نوشتم برات اما واسه آپود كردن عكسها همش امروز و فردا مي كنم.اگه فردا نكردم بزن توي سرم(جدي ميگم.اينجوري يادم مي مونه)
تا فردا

اي بابا اين حرفا چيه من غلط بكنم بزنم تو سر كسي :oops: بابا شما بايد ببخشيد كه يه شاگرد پر رويي مثل من داريد... والا همين هم كه به سوال آدم جواب ميديد خودش يه دنيا ارزش داره ديگه چه برسه به اين جور كارا... :wink: به هر حال آبتين جان ببخشيد من يه كم اذيت مي كنم... :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا