در اعماق فلش ام ایکس از مبتدی تا حرفه ای

ghodrat

Member
سلام دوستان
امروز یک خبر خوش براتون دارم و میخوام موفقیتم و نیز شادی ام را با همه بچه های این انجمن تقسیم کنم .همه ما از اینترنت استفاده میکنیم تا مطالب جدیدی یاد بگیریم . هر کسی به اقتضای کاری که دار دنبال مطلبی میره . من از دوسال قبل تمام تلاشم را کردم تا مرجعی برای آموزش نرم افزارهای مختلف گرافیکی و انیمیشن و فیلم سازی بیابم .ولی تنها با سعی و تلاش خودم و هزینه بسیار زیاد و نیز تمام وقتی که صرف کردم به نسبت ان کمتر موفق شدم . ولی به تازه گی یک مجموعه اورجینال بدست آوردهام که واقعا محشره
خلاصه سرتونو درد نیارم آموزش نرم افزارهای محبوب من وشما در یک سری دی وی دی که قابل پخش تو دستگاههای دی وی دی خانگی است .
من میتونم از رو اینا تکثیر کنم و بدست شما برسونم
من تا حالا 100000 تومان پول سی دی و کتاب تنها برای پریمیر دادهام و هنوز هیچی بلد نیستم ولی اگه این فیلم ها راببینید واقعا خدا را شکر خواهید کرد
اگه شما هم مثل من بدنبال این مجموعه بودین تردید نکنین .اینها تا مدت محدود قابل ارسال است فقط اگه کسی احتیاج داره نمونه .مخصوصا کسایی که میخواستند برن آموزشگاه ولی نتونستند . میخواستند کلاس خصوصی برن ولی نتونستن .و.......
خلاصه هرکی میخواد برام پیام بذاره یا ایمیلشو بنویسه فقط تا آخر بهمن ماه

ghodrat

Member
سلام اجازه بدین ببینیم چند نفر میخوان همه را یکباره اقدام کنم
اینطوری هم من کمتر از کارام میمونم هم اینکه فکر کنم ارزانتر تمام شود .
گفتهام که تا آخر بهمن ماه فرصت هست .
پیگیر باشید
یا علی

yasin_mohamad

New Member
سلام
میخوام
برنامه
راکه
باویژوال
نوشتم
درفلش
شبیه
سازی
کنم
لطفاراهنمایم
کنی

GMOND

New Member
سلام،

ببين عزيز، من هم با پي ام در خواستشو داده بودم اما ضاهرا خبري از شما نيست.
تو پي ام گفته بودم كه:

اولا شما گفتيد:من تا حالا 100000 تومان پول سی دی و کتاب تنها برای پریمیر دادهام
پس معلوم ميشه كه ...
پس بايد خيلي چيزا ياد گرفته باشيد.
خواسته ي من اينه : اصلا چرا فلش ام ايكس. هزاران برنامه ي ساخت فلش وجود داره. چرا ام ايكس؟
من خودم تازه مي خواهم شروع كنم ، اما نمي دونم با چه برنامه اي؟
ام ايكس چه قابليت ها و چه ضعف هايي نسبت به بقيه ي نرم افزارهاي ساخت فلش داره؟
ثانيا چند دقيقه هست.
كي تحويل مي دهيد.
چه قيمتي هست؟
چه جوري تحويل داده ميشه.
شهرستان باشيم تكليف چيه؟
پرداخت هزينه چه جوري هست.
خلاصه كلي مطلب ديگه . اما شما هنوز جواب پي ام رو نداديد.

آخرین ویرایش:

GMOND

New Member
اين يادم رفت بگم كه:

من مي خواهم از حدود دو هفته ي ديگه شروع به ياد گيري فلش كنم.
چون خيلي نياز دارم.
همين طور بيش از 3 هفته وقت ندارم ( بايد 3 هفته اي ياد بگيرم). چون با شروع ترم بعدي ديگه وقتي ندارم تا فلش رو ياد بگيرم.
خوب حالا اگه زود تر تكليف رو مشخص كنيد خيلي بهتره. وگرنه ديگه به دردم نمي خوره. ( تا دو هفته ديگه بايد يه منبعي داشته باشم)
در ضمن سي دي ها انگليسي هستند يا فارسي؟
بازم يه سوال ديگه.
شما به غير از سي دي ها. چه منبع ديگه اي رو پيشنهاد مي كنيد؟
انگليسي يا فارسي فرقي نداره. فقط سريع ياد بده و درست.
تشكر

ghodrat

Member
سلام ببخشید دوست عزیز من پیامتون را خواندم
گفتهام که کارمن تکثیر و فروش نیست گفتم این مجموعه ها را دست کسایی که لازم دارند برسونم
چون میدونم دنبال مرجع بودن ونیافتن چقدر سخته
بعد اینا تمام غیر فارسی هستن
زودی بهتون خبر میدم
من که از کتابها هیچی دستگیرم نشد تو وب هم که مطالب پراکندهای است ولی برای شروع آدم میمونه
تازه شما یک بنر را که با فلش ساخته شده را اگر اصل فایل فلش را داشته باشین میبینین که تا چندین ده لایه میرسه
من خودم با مشاهده بهتر یاد میگیرم شما را نمیدونم
قیمتشم گفتهام چون دی وی دی رایتر ندارم باید بیرون رایت کنم که اونم به انصاف طرف بستگی داره من منتظرم تعدادها ی درخواست ببینم چند تاست لاقل گران در نیاد 1000 تومن هم جای خود 1000 تومن است
ان شاالله جور میکنیم برای همه ایران میفرستیم
یا علی

GMOND

New Member
بازم سلام،

خيلي خوبه! اما! من شرايطم را گفتم(تا دو هفته ديگه حتما نياز دارم)
لطف كنيد يه زماني مطرح كنيد. اگه ظرف اين دو هفته ميشه اراعه بديد كه هيچي، اگه نمي شه يه فكر ديگه بكنم. چون وقت ندارم.
در ضمن به همه ي سوالاتي كه در بالا پرسيده بودم جواب ندادين ها!
تشكر.

NAKOOT

Well-Known Member
همچین موضوعی رو یکی از دوستان تو بخش maya مطرح کرد ... 15 صفحه تاپیک پیشرفت آخرش هیچی به هیچی ...
امیدوارم این یکی اینجوری نباشه ...
موفق باشید ...
یا حق ...

ghodrat

Member
سلام دوستان
من که نمیدونم دوهفتهای شما دوتا کارو چه جوری میخوایین انجام بدین .یادبگیریت تازه اونا را هم به نتیجه برسونیین
دوست خوبم جناب nakot به لطف خدا در زیر سایه علی هم چین مشکلی پیش نخواهد آمد
علی یارتان
در ضمن نحوه دریافتشو مینویسم براتون پیام خصوصی میذارم این صفحات زیادی شلوغ نشه
صاحبش صداش دراد

GMOND

New Member
سلام دوستان
من که نمیدونم دوهفتهای شما دوتا کارو چه جوری میخوایین انجام بدین .یادبگیریت تازه اونا را هم به نتیجه برسونیین

اين دو هفتگي كه امتحان دارم (دانشگاه) بايد منبع براي آموزش پيدا كنم.
بعد
سه هفته كه تا ترم بعد وقت خالي دارم . بايد فلش رو ياد بگيرم.
حل شد؟:lol:

ghodrat

Member
سلام
به عرض همه دوستان میرساند کارهای ابتدایی انجام شده است
واز قرار هر دی وی دی به مبلغ 1700 تومان + هزینه پست
کسانی که میخواستند ببینند چقدر در میاد من پیگیری کردم هزینهاش این مبلغ است
یا علی

GMOND

New Member
سلام،

چند تا دي وي دي هست؟
و كي بايد مبلغ رو پرداخت كنيم؟
و كي به دست ما مي رسه؟

تشكر

ghodrat

Member
سلام
میدونم که عجله دارین
ولی به امید خدا از اواسط هفته بعد هرکی بخواد آماده میکنم میفرستم .
فقط بخاطر اینکه میدونم خیلی ها مثل من دنبال چنین چیزایی هستن
اگه این آموزشا رو بخواین برین کلاس از 50 تومن بیشتر میشه کمتر نمیشه واقعاً عالین
« زکات علم نشر آن است »

ghodrat

Member
سلام،

مي خوام يه چيزي بگم كه ربطي به موضوع نداره اما شايد به عنوان يه آنتراك خوب باشه

خوب زكات توفيق نشر علم، تو چي هست؟:D
تو این هست که فردی بدون چشم داشت مادی اونی که میدونه به خیلی ها کمک میکنه را بدستشون برسونه:lol:
در ضمن دوستان برای اینکه سریعتر جواب بگیرین میتونید به آی-دی زیر ایمیل بزنین تا هم من 10 دقیقه منتظر لود این صفحات نباشم
هم اینکه بدونین جوابو تصمصیمی که میگیرین چه جوری باید باشه
موفق باشین
[email protected]

GMOND

New Member
سلام

يه راهنمايي از شما مي خواستم. البته اول بايد بگم كه مطالبي كه ميگم مشكل تمام كاربر ها است و اين مطالب ايشالا كه دور از جون قدرت ghodrat (شروع كنندهي همين تاپيك) است.

دوستاني كه مي خواهند اين سي دي ها را از آقا قدرت بگيرند، مثل خود من، به نظر شما بايد چه جوري اعتماد كنيم به آقا قدرت (دور از جونش)

مي دونيد دوستان اينقدر اين كلاه برداري ها تو اينترنت زياد شده كه انسان نمي دونه چه جوري اعتماد كنه.

مثلا يكي از دوستام همين چند وقت 30 هزار تومن رو از دست داد. اون هم براي كسي پول فرستاد تا سي دي بگيره اما هيچي نگرفت:shock: تازه اين آدمي كه ميگم خودش اين كاره بود و كلي با طرف صحبت كرده بود و ...
اما ...

يا يكي ديگر از دوستانم هم دچار همين مشكل شده بود.

اين مسائل هست كه نمي ذاره آدم اعتماد كنه. حقيقتا چشم من يكي كه ترسيده.

حالا بايد چه جوري اين مطلب رو حل كنيم؟ مي دونيد كه بايد كل پول رو يك جا بفرستيم براي آقا قدرت (تو اين جور معامله ها رسم همين جوري هست) .

اگه مي شد كه پولي به عنوان بيعانه داد و كل پول بعد از دريافت بهتر ميشد. اما اينجا هم مشكلي كه هست اينه كه خوب اينجا هم آقا قدرت به ما اعتماد نمي كنه.

حالا كسي پيشنهادي چيزي نداره !!! تا بزرگترين مشكل ما ها حل بشه؟؟؟

تشكر

ghodrat

Member
سلام دوستان
دوست عزیز جناب Gmond من جواب ایمیلتان را کامل داده ام دیروز میتوانید تمام جوابهای این تاپیکتون را از ایمیل بگیرید
بازهم در خدمت همه طالبان دانش هستیم
یا علی
موفق باشین

ghodrat

Member
سلام دوستان
از آنجاییکه بسیاری از دوستان خواستار توضیحاتی درباره دی وی دی ها بودند
من در فرصتی که داشتم دو عکس از اینا تهیه کردم و براتون در زیر پیوست میکنم
بعضی از دوستان در پیامهای خصوصی ویا ایمیل که تماس میگرفتند خواستار توضیحاتی در این باره بودند
یک عکس مربوط است به مباحثی که دی دی وی دی شماره یک ارائه میشود
عکس دوم هم مربوط به درسی است که در آن ارائه شده است
کیفیت اینا واقعا بی نظیر است .دوم اینکه فقط کمی حوصله میخواد به جای اینکه راه بیفتی دنبال کلاس و آموزشگاه هر روز نیم ساعت با این کار کنی
خلاصه اگه سوالی باشه در خدمتیم
یا علی

پیوست ها

• 101.jpg
    101.jpg
    99.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 0102.jpg
    0102.jpg
    110.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4

GMOND

New Member
سلام،

خيلي عاليه .
اين دي وي دي ها خيلي عالي هستند. من لينكشون رو دارم اما چون حجمشون زياده نتونستم دانلودشون كنم.
اما يه قسمت كوچكي رو كه ازش دانلود كرده بودم ( توضيحاتش) خيلي عالي بود.

اما

همون جور كه قبلا گفتم يه مشكلي هست.

بله !!! مشكل اعتماد (با عرض معذرت ، آقا قدرت)

تا اين اعتماد رو شما ايجاد نكنيد ، فكر نمي كنم هيچ انسان عاقلي بيايد و تو اينترنتي كه پر از انسانهاي ... هست، اين دي وي دي ها رو از شما بخره و پولش رو به حساب شما بريزه.

همون جوري كه تو پست قبلي گفتم تو اينترنت پر از انسانهايي است كه از اين وعده ها مي دهند و بعد از دريافت پول از اشخاص، مي روند (حاجي ، حاجي ، مكه)

من شخصه خيلي به اين دي وي دي ها نياز دارم اما عقل حكم نمي كنه كه به اين طريق (بدون هيچ اعتمادي) پول به حساب شما بريزم تا شما هم برايم پستشون كنيد.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا