دریافت طراحی لگو آرم شرکتهای مختلف

sanaz16

New Member
سلام
لوگوی لایه باز برای شرکت / گروه طراحی سایت اگه دارید قرار بدید ممنون میشم

Hajipour Signs

New Member
تابلو ساز حاجی پور Hajipour Signs حاجي بور للدّعاية والإعلان

خوب... با اینکه تبلیغات ممنوعه، من پرروگی میکنم و آدرس وبلاگمو میذارم اینجا تا پشت سرش، ناهار نخورده! زبون روزه! گشنه و تشنه! :evil: (اَی تُف به ریا!) بشینم ببینم چی بدرد تون میخوره که فی سبیل الله براتون آپلود کنم اینجا تا دیگه نگین اصفهانیا خسیسن و مجانی کار نمیکنن!
www.signmaker.ir
تا شما وبلاگ کارای ما تو اصفهان رو ببینین منم میرم تو کامپیوترم یه چرخی بزنم ببینم چیز بدرد بخور چی دارم. دوسِدون میدارم اسیدی.

313ya Mahdi

New Member
سلام دوستان
اگر کسی طرح مناسب برای برش دارد مخصوصا برای منبر و یا ساخت ماکت بین الحرمین یا طرح های مناسب برای مساجد و حسینیه بخصوص برای پنجره ها و درها ممنون میشوم ما را کمک کنید. اجرتان با امام حسین (ع).

Hodia

New Member
سلام
ببخشید من احتباج به چند طرح لوگو دارم امکانش هست منو راهنمایی یا کمک بفرمایید؟

Hajipour Signs

New Member
باسلام جناب مهدی آقانیازی یه گذاشتن تک تک آرم هانیست مجموعه کامل وبسیارارزان به ترتیب حروف لاتین توفروشگاه دیهوگذاشته عالی من گرفتم عالی عالی بوداین آدرس:
آرم بانک هاوشرکت ها به ترتیب ازحرفAتاQ
سلام دوست من.
این مجموعه ای که شما قصد فروشش رو دارید، بانضمام مجموعه های دیگه رو میشه بطور رایگان تهیه کرد.
اصل، طراحی اون آرم هائیه که موجود نیست. اون هم نه با import و trace کردن! بلکه طراحی از پایه؛ جوری که بی عیب و نقص دربیاد.
ممنون که حضور دارین.

hshdeh

New Member
سلام دوست من.
این مجموعه ای که شما قصد فروشش رو دارید، بانضمام مجموعه های دیگه رو میشه بطور رایگان تهیه کرد.
اصل، طراحی اون آرم هائیه که موجود نیست. اون هم نه با import و trace کردن! بلکه طراحی از پایه؛ جوری که بی عیب و نقص دربیاد.
ممنون که حضور دارین.
سلام دوست عزیز:
چندنکته لازم به ذکراست اینکه:
1 - بجای دیگران تصمیم نگیریداینکه مجموعه روبخرن یامال شمارروبردارن وقتی همه اینهاچه رایگان چه پولی باشه ودریک پک وجودداشته باشه نیازبه وقت گیری وگذاشتن تک تک نیست و ندارد.
2- حالا شماتبلغ حساب کن من تبلیغاتی اشکال داره؟کسانیکه دنبال این طرح هامثل آرم می گردن ابتداکل اینترنت روزیرورو کردن بعد به اینجااومدن اینو بدونید.
3- اگه رایگانه سایت ها رومعرفی نماییداینکه راحت ترازگذاشتن تک تک آرم ها است حالابا import و trace کردن یاازابتدای خلقت تاداشته باشیم.
4-این مجموعه ای که به زعم شماتبلیغ شده مجموعه کامل ازکسانیه که تابلوسازوطراح بودن ودرکارهایی باابعادبزرگ بدون افت کیفیت استفاده کردن وهمه مواردی که گذاشتیددراین مجموعه هست.
ممنون که شمابیشترحضوردارین.

Hajipour Signs

New Member
ببخشید... با اینکه تو انتخاب کلمات وسواس داشتم؛ ولی گویا ناراحتتون کردم.
معذرت میخوام.

sky13

New Member
سلام من احتیاج به لوگو کرلی آستان قدس رضوی دارم . اینجا هست وقتی سرچ میکنم ولی وقتی میخوام از صفحه 12 بیشتر برم خطا میده میشه کمکم کنین . لطفا

Hajipour Signs

New Member
سلام.
آرم «آستان» رو اینجا براتون گذاشتم. اگه باز موفق به دانلودش نشدین؛ یه ایمیل خالی به بنده بدین تا در جواب همون ایمیل، براتون بفرستمش.
[email protected]

پیوست ها

• astan.cdr
    31.7 کیلوبایت · بازدیدها: 24

mhsnmirzaee

New Member
لوگوی مجلس شورای اسلامی و دیولن عدالت اداری البته داخل گوگل هم قابل سرچ هست

پیوست ها

• org1.png
    org1.png
    11.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • download.jpg