درمانه پیغام Access is denied چیست؟؟؟!!!

سلام دوستان
من با یه مشکل جدی تو ویندوز بر خوردم
هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم
یه سری قالب و هدر و بنر طراحی کرده بودم حدود سه هفته هم روشون زحمت کشیدم:cry:
تو همون مدت از اقبل بد ما سیستم ویروسی شد
ما هم برای نصب یه ویروس کش مجبور شدیم ویندوز رو خذف و دوباره نصب کنم
قبل از نصب ویندوز جدید
یعنی تو همون ویندوز ویروسی شده
هر فایلی تو دسکتاپ داشتم کپی گرفتم وگذاشتم تو بقیه درایو ها برای محکم کاری چند جا هم پیست کرده بودم اونم چه محکم کاری شد...
اما بعد از این که ویندوز جدید رو نصب کردم
همه فایل های که از دسکتاپ کپیشو نو تو بقیه درایو ها گذاشته بودم با مشکل مواجه شدن
مشکل اینه که
هیچ کدوم از فایل ها باز نمیشه
نوع فایل ها هم اینا بودن
فایل های فتو شاپ
psd png gif jpg
فایل های تکست *.فtext ویه سری برنامه های اکزه
و چند تا فایل زیپ
در حال حاضر اگر بخوام فایل های تکست را باز کنم پیغامی با این پیام میده
Access is denied.
وقتی فایل های با پسوند جی پج یا پی ان جی یا گیف را میخوام باز بکنم این پیغام
No Preview available
و وقتی فایل های باپسوند پی اس دی را باز میکنم این پیغام...
شما در نظر بگید تو فتو شاپ میخواهید یه سند جدید ایجاد بکنید و دقیقا این همون پیغامی است که وقتی فایل های پی اس دی رو باز میکنم اما با این تفاوفت که بجای name اسم فایل خراب شده را مینویسد
:tavajoh:
و نکته اخر که خیلی مشکوک میزنه اینه که
وقتی از هر کدوم از فایل ها کپی میگیرم و میخوام تو دسکتاپ پیست کنم
پیغامی با این متن میدهد.(البته نکنه این جاست که درایو سی من 5 گیگابایتش خالی هستش و اون فایلی که میخوام پیست کنم به فرض اگر تکست باشه شاید به ده کیلو بایت هم نرسه
اما پیغام...
Cannot copy New Text Document: Access is denied

Make sure the disk is not full or write-protected
and that file is not currently in use

تنها یک بار قبول کرد یکی دو تا فایل یک کیلوبایتی با پسوند تکست رو تو دسکتاپ پیست کنه و باز شدن
حالا من موندم چیکار کنم چون خیلی رو این فایل ها زحمت کشیده بودم و همه رو پایان رسونده بودم

MadikaCo

Well-Known Member
دوست عزیز با سلام
نحوه صحیح ویروس کشی
شما بعد از نصب ویندوز به هیچ عنوان روی درایو ها دابل کلید نکن،چون اون ویروس از فایل های شما یک .exe ساخته و فایل اصلی رو Hide کرده

حلا شما تنها کاری که میکینی اینه
1.نصب مجدد ویندوز و وقتی ویندوز بالا آمد به هیچ عنوان دابل کلید روی هیچ درایو یا فایلی نکنید.
2.بعد از بالا اومدن ویندوز داخل کنترل پنل شوید و وارد Foldr Option و طبق عکس عمل کنید
a.jpg

3.حالا شما داخل My Computer شوید و Folders... را بزنید و از منوی باز شده سمت چپ با تک کلیک وارد یک درایو شوید
و هر فایلی که مخفی بود Hiden را جز Syste, Vulom Information پاک کنید

توجه کنید که به هیچ وجه دابل کلید نکنید

حالا طبق همین از منوی سمت چپ تک تک وارد درایو ها شوید و این کار را دنبال کنید همه فایل ها جز System Vuome Informaton را پاک کنید
Shift+delete

بعد از اتمام کار سیستم را ریسیت کنید و بعد از بالا امدن آنتی ویروس Nod32 ورژن 4 نصب کنید و مجددا ریسیت کنید و حالا توسط ان کل سیستم را Scan کنید،اگر چیزی پیدا کرد پاک کنید

حالا باز وازد My Computer شوید و Folders... را بزنید و از سمت چپ وارد درایوی که حاوی فایل شما بود شوید و برای وارد شدن تو فولدر هم همین روش رو اجرا کنید و ببینید ایا فایل هل سر جاش هستند؟؟؟

احتمالا باید مخفی باشند

اگر فولدر یا فیلی با پسوند .exe دیدید فقط ان را پاک کنید حتی اگر نام فیال شما بود

مشکلب بود بگید

موفق باشید

ممنون از شما ولی متاسفانه من این کارو کردم اصلا پینجره جدیدی به مای کامپیوتر اضافه نشد

سلام
شما لب تاپ دارید که از ویندوز هفت استفاده میکنید؟
یعنی اگر من رو pc ویندوز هفت نصب کنم ظاهر ویندوز دقیقا همینجوری میشه؟

سلام عزیز
علی سعید جون
این راه کارهارو من دقیقا انجام دادم ولی متاسفانه درد رو درمان نکرد.
فقط اون روشی که اقای مادیکا گفتن و من انجام دادم اصلا فایل مخفی نمایش نمیداد که من بخوام حذفشون بکنم
و فکر کنم یه ویروس باشه انتی ویروس ناد سی و دو رو هم اپدیت کردم از طریق یوز پسورد ولی باز هیچ نوع ویروسی رو حتی شناسایی نکرد

دوست عزیز با سلام
نحوه صحیح ویروس کشی
شما بعد از نصب ویندوز به هیچ عنوان روی درایو ها دابل کلید نکن،چون اون ویروس از فایل های شما یک .exe ساخته و فایل اصلی رو hide کرده

حلا شما تنها کاری که میکینی اینه
1.نصب مجدد ویندوز و وقتی ویندوز بالا آمد به هیچ عنوان دابل کلید روی هیچ درایو یا فایلی نکنید.
2.بعد از بالا اومدن ویندوز داخل کنترل پنل شوید و وارد foldr option و طبق عکس عمل کنید
a.jpg

3.حالا شما داخل my computer شوید و folders... را بزنید و از منوی باز شده سمت چپ با تک کلیک وارد یک درایو شوید
و هر فایلی که مخفی بود hiden را جز syste, vulom information پاک کنید

توجه کنید که به هیچ وجه دابل کلید نکنید

حالا طبق همین از منوی سمت چپ تک تک وارد درایو ها شوید و این کار را دنبال کنید همه فایل ها جز system vuome informaton را پاک کنید
shift+delete

بعد از اتمام کار سیستم را ریسیت کنید و بعد از بالا امدن آنتی ویروس nod32 ورژن 4 نصب کنید و مجددا ریسیت کنید و حالا توسط ان کل سیستم را scan کنید،اگر چیزی پیدا کرد پاک کنید

حالا باز وازد my computer شوید و folders... را بزنید و از سمت چپ وارد درایوی که حاوی فایل شما بود شوید و برای وارد شدن تو فولدر هم همین روش رو اجرا کنید و ببینید ایا فایل هل سر جاش هستند؟؟؟

احتمالا باید مخفی باشند

اگر فولدر یا فیلی با پسوند .exe دیدید فقط ان را پاک کنید حتی اگر نام فیال شما بود

مشکلب بود بگید

موفق باشید
سلام مادیکا
ویروس اکسس دینایت من هنوز که هنوزه دست از سر سیستم من بر نداشته

aghanaser

Member
پاسخ

باسلام
پيرو صحبت هاي دوستان ;
شايد فايلهاي اصلي شما در درايو c بوده اند كه فرمت شده...
فايلهاي موجود در دسكتاپ فقط يك ميانبرهستند كه وقتي فايل اصلي پاك بشه يا خراب بشه اين پيغام ظاهر ميشه..

موفق باشيد

باسلام
پيرو صحبت هاي دوستان ;
شايد فايلهاي اصلي شما در درايو c بوده اند كه فرمت شده...
فايلهاي موجود در دسكتاپ فقط يك ميانبرهستند كه وقتي فايل اصلي پاك بشه يا خراب بشه اين پيغام ظاهر ميشه..

موفق باشيد
نه متاسفانه خوده فایل بودن/فایل اصلی بودن

جدیدترین ارسال ها

بالا