درخواست یک کد جاوای به خصوص

سلام دوستان گل مجید آنلاینی :rose:

راستش دوستان دنبال یه کد جاوا می گشتم ولی هر چی توی این انجمن و گوگل سرچ کردم پیدا نکردم ! شاید مشکل از کلمات کلیدی جستجو شده ی من بوده ولی هر چی بود پیدا نکردم :sad:

خب بریم سراغ اصل مطلب :

واقعیتش من دنبال کد جاوایی هستم که لود تو در تو رو توی سایت ایجاد کنه.بذارید بیشتر توضیح بدم.مثلا اگه توی گوگل سرچ کنید (توی بخش عکس گوگل) یه سری نتایج رو نشون میده و وقتی میرید پایین Show More رو میزنید می بینید که یه عکس لودینگ میاد و بعد از اومدن این عکس به صورت آجاکس عکس های جدید لود میشن.

حالا سایت من چندین صفحه داره (با ورپرس طراحی شده) میخوام کد جاوایی داشته باشم که وقتی یکی میزنه صفحه ی دوم دیگه کل صفحه از اول لود نشه و نره صفحه ی دوم بلکه فقط بخش وسط سایت که شامل مطالب هستش با اومدن یک عکس لودینگ عوض بشه و درخواست جدید کاربر یعنی صفحه ی دوم توش اجرا بشه. :cool:

فکر کنم کامل گفتم ولی راستشو بخوایین من هیچ جایی پیدا نکردم و گفتم دست به دامن شما دوستان بشم شاید چنین چیزی رو داشته باشین :wink:

منتظر پاسخ های گرمتون هستم.متشکر.

خب میلاد عزیز مشکل منم دقیقا همینجاست که نمیدونم چطوری با صفحات رو به صورت آجاکس طراحی کنم و سوال اصلیم هم اگه دقت بفرمایید همین هستش !! :sad:

Milad

Well-Known Member
خوب باید Ajax بلد باشید ، اگر خودتون نمیتونید بدید یکی که به Ajax مسلط هست براتون درست کنه ...

eAmin

Well-Known Member
با حروف کوچیک بنویسید تا ظاهر فروم بهم نریزه.
شما می تونید از پلاگین Infinity Scroll برای اینکار استفاده کنید، البته باید قبل از اون توسط Ajax همونطور که میلاد جان هم گفتن، داده های صفحات بعدی رو لود کنید و به این پلاگین پاس بدید.

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا