درخواست یک نوشته برای روی عکس!

izone

Active Member
از اساتید گرامی یک خواهش دارم. من میخوام روی عکسهای درون تارنمایم یک کپی رایت بگذارم. (Watermark) برای همین میخواستم خواهش کنم اگر زمان دارید یک یا چند مدل مختلف برایم درست کنید که در اون نوشته باشد:

www.iranyad.com

فقط میخوام که این نوشته جوری باشه که پشتش یعنی عکس هم دیده بشه. فرمت آن هم اگر نمیتوانید فایل فتوشاپ را به خودم بدید png 24 باشه .

خیلی ممنون از هرکسی که کمک کنه.

ToFaN

Well-Known Member
فرهاد جان خوبی عزیزم؟
والا من منظورتو نگرفتم
میشه یه خورده واضح تر ( زیر دیپلمه ای ) بگین تا متوجه بشیم

izone

Active Member
یوسف جان خیلی ممنون. امیدوارم که شما هم خوب باشید.

خیلی وقته از شما خبری نداشتم گفتم ما تو این سرمای سخت اینجا و شما هم تو گرمای سخت اونجا حتما آب شدید :D

آقا من در گالری که در ایران یاد دارم یک برنامه نصب کردم که هرکسی که عکس آپلود میکنه برنامه خودکار یک عکس کپی رایت ایران یاد را بهش اضافه میکنه. ولی عکسی که من برای کپی رایت درست کردم به درد خودم میخوره چون خودم هم از اون خوشم نمیاد :D

حالا میخواستم ببینم میشه این کپی رایت را بصورت نوشته www.iranyad.com با حالت آب یعنی شیشه ای درست کرد یا نه. برای اینکه با این برنامه من جور بیاد باید حتما png 24 باشه و پشت زمینه اش هم هر رنگی بود مسئله ای نداره (باید یک رنگی مثلا مشکی پشت زمینه داشته باشه ) اندازه اونهم خیلی بزرگ نباشه که روی عکسهای کوچک همه عکس را نگیره.

یک نمونه از اونی که میخوام را هم اینجا نشان میدم که منظورم را بهتر بگم. ممنون.

watermark.jpg

ToFaN

Well-Known Member
اهان الان گرفتم تو اون اسم سایتت رو فقط میخوای که روی هر کدوم از عکسهات که بخوای بزنی نه؟
اوکی برات جورش میکنم فرهاد جان

izone

Active Member
merci yosef jan.

Age beshe ke file photoshopesh ra be khodam bedid kheyli mamnon misham.

gmail.png

izone

Active Member
ممنون یوسف جان. ولی اگر همش تو یک خط باشه و مثلا اون C کپی رایت باشه خیلی عالی میشه. البته اگر لطف کنی و فایل اصلی را به خودم بدید من بعدا جاهاش را درست میکنم.

آقا خیلی لطف کردید.

ToFaN

Well-Known Member
izone گفت:
ممنون یوسف جان. ولی اگر همش تو یک خط باشه و مثلا اون C کپی رایت باشه خیلی عالی میشه. البته اگر لطف کنی و فایل اصلی را به خودم بدید من بعدا جاهاش را درست میکنم.

آقا خیلی لطف کردید.
والا فرهاد من که کاره خاصی نکردم والا
حالا مورده پسنده؟ یا تغییر بدم
اگه مورد پسنده یه ایمیلی بده تا فایل psd رو برات سند کنم

izone

Active Member
یوسف جان خیلی ممنون همینجوری خوبه. ایمیل هم در پست بالا دادم. ولی دوباره میگذارم اینجا. خیلی لطف کردی. بتونم جبران کنم.

gmail.png

izone

Active Member
یوسف جان دستت درد نکنه. وافعا خیلی لطف کردی.

من اینو گرفتم حالا یکی دوساعت دیگه روی اون یکی رایانه ام که فتوشاپ دارم نگاهش میکنم. البته کاری که استاد بکنه دیگه رد خور نداره. باز هم ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا