درخواست یه چند تا سایت ارائه دهنده هاست

Mozahem

Member
اين جا چه خبره؟!
بابا شما آبروي هر چي هاستينگ كمپاينه يه جا بردين
خجالت بگشين
سر يك ريال مثل موش و گربه به چون هم افتاديد كه چي؟
tornado2800 جان ممنونم ازت ...ما كه حسود نيستيم
هر كي هاست ميده بياد اينجا بگه...
همه عقل دارن ..درك و فهم دارن مطمئنا خوب و بد رو خودشون مي تونن تشخيص بدن
والا ما که سر از کار شما در نیاوردیم.
پلان بینهایتتون سالی 129 تومنه، اونوقت پلان 15 گیگ سالی 500 تومن؟
292.gif

کسی یه هاست خوب حجم بالا سراغ نداره؟ میخوام چهار تا فیلم و دوتا آهنگ آپلود کنم! گرون هم نباشه.

اوه اوه ! هاستينه؟
سروري که 72 ساعت من رو الاف نگه داشت ! يکي از مشتري ها کم حواسي کرده بود و از هاستينه هاست گرفته بود ! که الان چوبش رو هم داره ميخوره !
تاريخ عضويت: 03 بهمن 83

جناب Shahedr
شما عضو شدي كه همينو بگي؟
متاسفم

آخرین ویرایش:
والا ما که سر از کار شما در نیاوردیم.
پلان بینهایتتون سالی 129 تومنه، اونوقت پلان 15 گیگ سالی 500 تومن؟
292.gif

کسی یه هاست خوب حجم بالا سراغ نداره؟ میخوام چهار تا فیلم و دوتا آهنگ آپلود کنم! گرون هم نباشه.
متوجه منظور شما نشدم؟
شما ريسلر مي خواي؟
هاست اشتراكي مي خواي؟
سرور مجازي مي خواي؟

Mozahem

Member
راستی انجمن جای این چیزا نیست مردی جرات داری این ایدیم
tornado2800
پیغام بده ! ببینم آمریکا می خواد چه غلطی بکنه !
(به گفته ی امام خمینی امریکا هیچ غلطی نمی کند ) =))
راستی کاری نکن تلفنت رو با نشانی خونت رو بدم به هم جنست (چتر های روم) ! دارمش ! می خوای پابلیک کنم !
سرت رو بنداز پایین و هریییییی ! کاری به کار ما نداشته باش ! دخالت نکن ! که بد میبینی ! بچه فوفول !
این هاستینگ رفیقمه ! خیلی براش خرج کرده هیچ وقت اجازه نمی دم یک فوفول مثل تو بیاد زر بزنه !
این دوستت که انقدر سنگش را به سینه میزنی کجاست جیگر، بگو بیاد ببینیمش، سایتش همین بالاییه؟
هنوز بعد یک ماه راه نیوفتاده؟ آخه یه ماهه من منتظرم ببینم قیمتاش چطوریه، هی میگی راه میوفته

Shahedr

New Member
تاريخ عضويت: 03 بهمن 83

جناب Shahedr
شما عضو شدي كه همينو بگي؟
متاسفم
والا ما عضو نشده بوديم که اينو بگيم !
عضومون کرده بودن بعد ما اينو گفتيم !
در ضمن نميخوام تو سر مال بزنم ! هاستينه هاستينگ خيلي خوبيه ! ولي من خاطره خوبي ندارم ازش !
311.gif

Mozahem

Member
متوجه منظور شما نشدم؟
شما ريسلر مي خواي؟
هاست اشتراكي مي خواي؟
سرور مجازي مي خواي؟
نه بابا، هاست معمولی میخوام برای آپلود، توی لیستتون نبود توی یکی از تاپیک ها پرسیدم
یکی بود تبلیغ شما هم توی امضاش بود گفت ما میدیم 15 گیگ را 500 گفتم همینه که توی
امضاته گفت آره.

تاریخ عضویتشو دیدی؟
بیشتر از یکسال قبل از شما عضو شده.
من هم حداقل 5 يوزر بسيار قديمي دارم كه با بعضي هاش اصلا پست نزدم!

بعدشم من كه نمي گم چرا ناراضي هستند؟
من مي گم راه صحيحش اين نيست
اول از همه دوست ايشون نيازي به وكيل وصي نداره
مثل اينه كه من بيام در مورد هاست دوستم نظر بدم!
اصلا چه كاريه؟

دوم اينكه دوست ايشون اگه نارضايتي از سرويس هاي ما داره
كافيه فقط يك ايميل به ما بزنه و ما مشكلش رو رسيدگي مي كنيم!

بحث من فقط همينه

نه بابا، هاست معمولی میخوام برای آپلود، توی لیستتون نبود توی یکی از تاپیک ها پرسیدم
یکی بود تبلیغ شما هم توی امضاش بود گفت ما میدیم 15 گیگ را 500 گفتم همینه که توی
امضاته گفت آره.
عجب؟!
شايد قيمت نمايندگي رو گفتند ..من در جريان نيستم
شما مي تونيد بسته پيشنهاديتون رو براي ما ايميل كنيد و قيمت بگيريد
با تشكر

Shahedr

New Member
من هم حداقل 5 يوزر بسيار قديمي دارم كه با بعضي هاش اصلا پست نزدم!

بعدشم من كه نمي گم چرا ناراضي هستند؟
من مي گم راه صحيحش اين نيست
اول از همه دوست ايشون نيازي به وكيل وصي نداره
مثل اينه كه من بيام در مورد هاست دوستم نظر بدم!
اصلا چه كاريه؟

دوم اينكه دوست ايشون اگه نارضايتي از سرويس هاي ما داره
كافيه فقط يك ايميل به ما بزنه و ما مشكلش رو رسيدگي مي كنيم!

بحث من فقط همينه
من معذرت ميخوام !
هر موقه کل زير خاکي شد بگيد منم زير خاکي هارو فورگت پسورد کنم !

roolee

New Member
سلام
من به عنوان يه مصرف كننده بايد عرض كنم الان حدود 3 ماهه از ميلاد (www.movablehost.net) هاست گرفتم , تو اين مدت حتي يك بار هم سرور داون نبوده , سرعت سرور هم عاليه , تعريف الكيم نميكنم , خوشمم نمياد كسي بياد بگه كه تو كه پستت كمه چرا اظهار نظر ميكني , من قبلا" از "هاست گستر" متقلب هاست داشتم كه با اون وضع موجود الانه كه ارزش يه سرور خوب با يك نام معتبر و پشتيباني خوب رو ميفهمم ! نميگم بقيه بدند چون باهاشون كار نكردم ولي اينو ميدونم مصرف كننده عاقله و خودش تصميم ميگيره كه چي خوبه و چي بد .
در ضمن من بعيد ميدونم يه آدم عاقل پيدا بشه كه بخواد از اون مرتيكه بد دهن كه اول شروع كرد به بددهني[tornado2800] هاست تهيه كنه ! ازش خواهش ميكنم بره فرهنگ استفاده از فروم رو يا بگيره بعد بياد پست بزنه !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mbf

mbf

Member
ميلاد عزيز تاييد شدست
كارشم درسته

اين دوستمونم فكر كنم وب رو با چاله ميدون اشتباه گرفتن
عزيزم قبل از هر چيز اول برو فرهنگشو ياد بگير حتي لات بازي و چاله ميدون بازي رو چه برسه به اينترنت و وب

mbf

Member
خب بحث خيلي وقته تموم شده
ميلاد بنده خدا هم اون بالا اگر ببيني همون اول كلي داد و بيداد كرد كه بحث داره منحرف مي شه و يه مدير بياد اين پستهاي اضافه رو حذف كنه و يا يه تذكر بده

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اساتید محترم
من مدیریت مگاهاست هستم که این تاپیک رو مشاهده کرده و سپس از دوست خوبم که واقعا تا اینجا زحمت کشیدند متشکرم ، و تمامی تاپیک هایی که زده شده رو حذف کرده ، دوستان به نظر من بهتره به جای این همه دعوای بیخودی یک رقابت سالم تشکیل بشه ! بهتر است قدرد یک دیگر را در راضی نگه داشتن مشتری به یک دیگر نشان داد ! من همینطور از شرکت هاستینه تشکر ویژه دارم به خاطر اینکه از همه با احترام و عاقلانه تر رفتار می کرد و قابل ستایشه ! و همینجا بهشون تبریک می گم در مورد میلاد جان و تمامی دوستانی که پست دادند هم بازم تشکر و ممنون ، ولی هموطنان عزیز اینطوری توقع نداشتم که با هم اینطوری برخورد کنند اقلا ما ایرانی هستیم
در مورد شرکت هم بگم به خاطر تغییر Dns و همچنین پارامترهای امنیتی و .. . سرور داون نیست ! و در حال سرویس دهی می باشد به بیش از 100 گیگابایت و یکی از دلایلی که داون هستش سرور دومی در راه هستش که اماده شده
انشالله اگه خداوند بخواد فردا راه اندازی خواهد شد ، و در مورد دوستانی که شک دارند در مورد کیفیت ، می تووند تا یک ماه ازش استفاده کنند ! و اگه راضی بودند هزینه رو به تیم که در ایران هستند و یا تیم پشتیبانی
09173653903 و 09122707505 تماس بگیرند که 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما هستند و همچنین تلفن بنده
816-3371792
عزیزانی که در خارج از کشور آمریکا هستند می توانند با من تماس بگیرند و در آخرین وضعیت سرور و تمامی چیز ها با خبر بشند
لازم به ذکر است نام کاربری خودم باید تایید مدیریت سایت قرار گیرد که من فرصت را غنیمت شمرده و از نام کاربری دوست عزیز برای پست دادن استفاده کردم
با سپاس

جدیدترین ارسال ها

بالا