درخواست کمک

freelearn

Banned
سلام دوستان من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

1. میخوام گوشه تصویر خمیده بشه مثل همین تصویر:

تو این عکس گوشه های تصویر یه طوری نیم دایره هست! کسی بلد هست اینو آموزش بده ممنون میشم

2. من نیاز به یک فونت یا نرم افزار خوشنویسی دارم: اما نه نستعلیق : این تصویر رو ببینید
q44i0lztqxxsz7git5x7.jpg

مثلا چنین چیزی! خلاصه چند تا فونت توپ میخوام!

ممنون
:rose:

Erfan

Active Member
در مورد سوال اولتون، از ابزار شیپ استفاده میشه که میتونید از این آموزش استفاده کنید :

http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=722353#post722353

در مورد سوال دوم :
اسم این خط، خط شکسته از نرم افزار کلک 2000 هست که میتونید اون رو از بیرون تهیه کنید یا روی اینترنت جستجو کنید.
{لازم به ذکر است این نرم افزار دارای حق کپی رایت بوده و درخواست اون در انجمن خلاف قوانین است}

آخرین ویرایش:

freelearn

Banned
در مورد سوال اولتون، از ابزار شیپ استفاده میشه که میتونید از این آموزش استفاده کنید :

http://forum.majidonline.com/showthr...353#post722353

مهندس مرحله 5 این آموزش گفته تصویر رو ببر بالای لایه 1 بعدش کلیک Alt + Ctrl + G رو بزن که هر چی میزنم اتفاقی نمی افته.....

یکی منو راهنمایی کنه لطفا

Erfan

Active Member
برای این کار میتونید از جعبه لایه ها روی لایه مورد نظر راست کلیک کنید و گزینه Create Clipping Mask رو انتخاب کنید.
کلیدهای Alt + Ctrl + G میابنر هستن.

Erfan

Active Member
دوست عزیز یه مینی آموزش میذارم که امیدوارم به کار شما بیاد.

ببین توی تصویر زیر ما دو تا شی داریم، شماره 1 و شماره 2

erfan_001.jpg

در اینجا ما شی شماره یک رو روی شی شماره 2 دراگ میکنیم {یعنی میاوریمش روی تصویر شماره 2}

erfan_002.jpg

سپس از باکس لایه ها روی لایه اولی راست کلیک میکنیم و گزینه Create Clipping Mask یا کلید میانبر Alt + Ctrl + G را فشار میدهیم.

erfan_003.jpg

اینطوری تصویر اولی دقیق توی کادر زیری قرار میگیره و شما دستی میتونید محل و جایگاه عکس رو تغییر بدهید.

erfan_004.jpg

موفق باشی
عرفان :rose:

freelearn

Banned
من از فتوشاپ 8 استفاده می کنم فکر کنم گزینه Create Clipping Mask رو نداره.. بازم برم تست کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا