درخواست کمک برای خرید دوربین خوب

سلام به همه ی مجید آنلاینی های گل !!!!
من میخوام یه دوربین عکسبرداری دیجیتال خرید کنم . میخوام قیمتش بین 400 و 500 هزار تومن باشه .
لطفا اگه کسی مدل خاصی سراغ داره که کارایی خوبی داشته باشه بهم معرفی کنه .
ممنونم از همتوووووون . دوستون دارم و میدونم که هیچ وقت تنهام نمیذارین .
از سارا خانم هم میخوام که جواب منو بده ، چون فکر میکنم که ایشون آمار دوربین ها رو داشته باشه .
:rose::oops:

nima_dsnr

کاربر VIP
به نظر من بهترین گزینه CANON G9 هست که فکر کنم 420 یا 30 تومن باشه...
من حدود 5 ماه پیش میخواستم دوربین بخرم یه تحقیقات مفصلی کردم این از همش بهتر بود...
البته من کنون رو خیلی قبول دارم تو sony ها هم مارک های خفنی پیدا میشه.
مثلا SONY H50 یک دوربین خوب و تو همین رنج قیمت هست.

تو این سایت میتونی تمام امکانات همه دوربین های موجود با عکسی از اون دوربین و یک نمونه عکس گرفته شده با سایز واقعی ببینی.
همچنین دوربین ها رو با هم مقایسه کنی.

MEGA WAVE

Active Member
سلام

قبل از هر چیز تاپیکت رو اگر توی بخش دوربین عکاسی بزنی بهتر به نتیجه میرسی

من نظرمو میگم مطمئناً مدیرا برات انتقالش میدن اونجا...

ببین اول شما باید مشخص کنی که نیازت از یه دوربین چیه ؟
میخوای عکاسی حرفه ای کنی یا نه میخوای علاوه بر این که عکس خیلی خوب بگیری و در حد اجرای ایده هات ساپورتت کنه درضمن فیلمم بگیره و ...

یه نکته دیگه دوربین سونی رو اصلاً نخر ... حتی مدل های بالاش خیلی از مدل های بالای کنان و نیکون عقب تره ( نسبت به پولی که داری میدی )

پیشنهاد من برای دوربین حرفه ای Canon Eos 1000 هست که قیمتش نزدیک 600 تومن هست . ولی با توجه به قیمتش واقعاً دوربینه ... این دوربین قابلیت فیلمبرداری نداره .... نکته مثبتش اینکه لنز قابل تعویض داره ... لنزی که اول روش هست هم خیلی خوبه دارای 7 نقطه کانونی هست و تنها ایرادش اینه که زوم نمیکنه .

اگر میخوای یه دوربین پابلیک و نیمه حرفه ای بگیری که فیلم برداری کنه ، توی مهمونی ها بتونی ازش استفاده کنی در ضمن اگرم بخوای عکس های حرفه ای بگیری بتونه جوابت رو بده Canon G9 رو پیشنهاد میکنم.

جدیداً Canon SX1 هم اومده که دوربینی خیلی خوبیه نکته مهمش اینه که Full HD فیلم برداری میکنه و قیمتش 580 تومن هست . ولی من از شات هایی که باهاش داشتم راضی نبودم.

من تجربه هر سه اینها رو درام ... G9 میتونه گزینه مناسبی باشه ... در صورتی که اگر میخوای حرفه ای کار کنی EOS 1000 با قیمتی که داره واقعاً معرکه هست...

شاد زی.

memol_515

Active Member
ممنون از دوستان که جواب دادن، اما اینجا واقعا بخش فتوشاپ ئه ! دقت کنید که کجا تاپیک ایجاد میکنید.

انتقال - memol

سلام .
ممنونم از همتون که راهنماییم کردین . جوابی که میخواستم رو گرفتم .:rose:

Yaghootesorkh

New Member
شما كه اينقدر فعالين چرا يك تاپيك مجزا نميزنين براي معرفي دوربين و بررسي كارايي اونا؟

جدیدترین ارسال ها

بالا