درخواست کامپایلر سی دارای فایلهای include کار با شبکه

a1053r

New Member
زبان برنامه نویسی c

کسی از دوستان زبان c رو به صورت کامل داره
include فایلها کامل باشن
که دارای فایل کار با شبکه باشه؟
اگه کسی داره لطفا بزاره؟؟

the_king

مدیرکل انجمن
کسی از دوستان زبان c رو به صورت کامل داره
include فایلها کامل باشن
که دارای فایل کار با شبکه باشه؟
اگه کسی داره لطفا بزاره؟؟

استاندارد زبان برنامه نویسی c ارتباطی با کار با شبکه نداره، مخصوصا که از آخرین مستند سازیش نزدیک به 20 سال می گذره.
توصیه می کنم بجای زبان c از c++ .net (همان c++/cli) و حتی به عنوان یک گزینه بهتر از #c استفاده کنید، به همراه msdn و بصورت dvd.

a1053r

New Member
دوست عزیز من 7 سال دارم با سی شارپ کار مکنم من به C احتیاج دارم
میشه معنی این دستور رو بگید چی ؟؟؟؟
include<sys/soket>#
یعنی داخل فولدر انکلودها پوشه ای به نام sys و داخل این پوشه فایلی با عنوان  soket وجود داره که کارش فراخوانی متدهای شبکه است استاندارد در include فایلها نیست در SYNTAX و نظام اونه
در ضمن این موردی که گفتم در مورد EXPLOIT نویسی کاربرد داره
اگه برنامه نویس حرفه ای هستید زبان C بهترین زبان کار با شبکه است کتابهاش تو بازار 2 تا هستن لطفا مطالعه کنید.

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
دوست عزیز من 7 سال دارم با سی شارپ کار مکنم من به C احتیاج دارم
میشه معنی این دستور رو بگید چی ؟؟؟؟
include<sys/soket>#
معنی اش اینه که بایستی با زبان C و مفهوم C استاندارد بیشتر آشنا شوید.

یعنی داخل فولدر انکلودها پوشه ای به نام sys و داخل این پوشه فایلی با عنوان  soket وجود داره که کارش فراخوانی متدهای شبکه است.

زبان C استاندارد (ISO C) شامل 24 کتابخانه است :

کد:
assert.h
complex.h
ctype.h
errno.h
fenv.h
float.h
inttypes.h
iso646.h
limits.h
locale.h
math.h
setjmp.h
signal.h
stdarg.h
stdbool.h
stddef.h
stdint.h
stdio.h
stdlib.h
string.h
tgmath.h
time.h
wchar.h
wctype.h

و socket.h جزو کتابخانه های استاندارد زبان C نیست.

استاندارد در include فایلها نیست در SYNTAX و نظام اونه
اینطور نیست، استاندارد زبان C توابع استاندارد و کتابخانه های مربوطه رو بطور کامل تعریف و مشخص کرده.

در ضمن این موردی که گفتم در مورد EXPLOIT نویسی کاربرد داره
اگه برنامه نویس حرفه ای هستید زبان C بهترین زبان کار با شبکه است کتابهاش تو بازار 2 تا هستن لطفا مطالعه کنید.
زبان های برنامه نویسی زیادی برای برنامه نویسی شبکه بکار می روند که زبان C هم یکی از آنها است،
اما هیچ منبع معتبری نخواهید یافت که ادعا کند که زبان C بهترین زبان کار با شبکه است، زبانی که در طراحی
موارد امنیتی در نظر گرفته نشده، نمی تواند بهترین زبان برای برنامه نویسی شبکه باشد.

زبان هایی نظیر Java و #C برای این منظور به مراتب مناسب تر اند.

a1053r

New Member
معنی اش اینه که بایستی با زبان c و مفهوم c استاندارد بیشتر آشنا شوید.
جملتون رو پیگیر شدم معنی واقعی اینه این کتابخونه ها در ویندوز ایجاد نمیشن مگه در حالت دستی ولی در سایر سیستم عاملها این کتابخونه ها وجود دارن مدیر عزیز

a1053r

New Member
و اما در مورد کار با شبکه باز هم ادعا میکنم زبان سی در کار کردن با پورتها و شبکه بهترند به دلیل زبانی نزدیک به هسته سیستم عامل هستند و گر نه زبان جاوا یه افزونه در سایر زبانهاست نه یک زبان برنامه نویسی جامع ولی سی شارپ متفاوت هست

the_king

مدیرکل انجمن
معنی اش اینه که بایستی با زبان c و مفهوم c استاندارد بیشتر آشنا شوید.
جملتون رو پیگیر شدم معنی واقعی اینه این کتابخونه ها در ویندوز ایجاد نمیشن مگه در حالت دستی ولی در سایر سیستم عاملها این کتابخونه ها وجود دارن مدیر عزیز

منظورتون اینه که سیستم عاملی پیدا کرده اید که یکسری کتابخانه دارد؟ طبیعتا هر سیستم عاملی کتابخانه دارد چون بدون وجود اون زبان های برنامه نویسی تحت اون سیستم عامل
نمی توانند با سیستم عامل ارتباط موثری داشته باشند، این ارتباطی با یک زبان برنامه نویسی خاص نداره، اون کتابخانه های سیستم عامل اند، نه زبان برنامه نویسی C ، در زبان های
برنامه نویسی متعددی هم بکار می روند، نه فقط زبان C

و اما در مورد کار با شبکه باز هم ادعا میکنم زبان سی در کار کردن با پورتها و شبکه بهترند به دلیل زبانی نزدیک به هسته سیستم عامل هستند و گر نه زبان جاوا یه افزونه در سایر زبانهاست نه یک زبان برنامه نویسی جامع ولی سی شارپ متفاوت هست
اینکه نظرتون اینه که زبان C برای این منظور بهتر است ارتباطی با حقیر نداره، هر نظری که داشته باشید محترمه. هیچ زبانی به هسته سیستم عامل نزدیک تر نیست، خروجی کامپایلر نهایتا یک فایل اجرایی با کد Native
زبان ماشین ئه که بسیاری از زبان های برنامه نویسی همچین خروجی ای دارند. در ضمن هسته سیستم عامل مسئول برقراری ارتباط با پورت ها و شبکه نیست که نزدیک بودن به هسته سیستم عامل برای کار با پورت ها
و شبکه مزیت باشه. در هر صورت لزومی نداره که برای انتخاب زبان C کسی رو قانع کنید، میل شخصی تونه.

+Mohammad+

Well-Known Member
من خودم برای زبان C از کامپایلر Visual Studio 2006 استفاده میکنم ... از C و C++ پشتیبانی میکنه.
موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا