درخواست هاست لینوکس با پهنای باند نامحدود

از همه عزیزان مخصوصا جناب Kianonline تشکر میکنم و همینطور عذر میخوام که این همه شوال میکنم.
دو سوال دیگه هم از جناب Kianonline داشتم:
سرور مجازی با سرور اختصاصی چه فرقی دارد؟
ابتدا باید دامنه بخر یا اول هاست؟

ممنون

آخرین ویرایش:
کسی نبود به من جواب بده؟
ببخشید که صبوری به خرج نمیدم آخه خیلی عجله دارم!

kianonline

Member
از همه عزیزان مخصوصا جناب Kianonline تشکر میکنم و همینطور عذر میخوام که این همه شوال میکنم.
دو سوال دیگه هم از جناب Kianonline داشتم:
سرور مجازی با سرور اختصاصی چه فرقی دارد؟
ابتدا باید دامنه بخر یا اول هاست؟

ممنون

با سلام و درود ،

خواهش می کنم ! این انجمن ها اینجا ایجاد شده است که شما سوالات خود را مطرح و ما شما را در توان یاری کنیم.

شرمنده دیر جواب می دهم ، چون واقعا سر بنده به شدت شلوغ است.

و در مورد سوالتان:

1- در مورد فرق سرور مجازی با سرور اختصاصی و توضیحات مربوط به آن ، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید: http://k-o.ir/ftopict-268.html
و در مورد سرور اختصاصی: مختص سایت هایی است که نمی خواهند از منابع اشتراکی و مزایای اشتراکی دیگر استفاده کنند و به طور خلاصه بستری بهتری را نسبت به سرورهای مجازی فراهم می کند. و از طرفی سایتشان دیگر روی سرور مجازی جواب نمی دهد. و از لحاظ موارد دیگر در صورت نیاز به این نوع سرویس به مراتب خیلی بهتر از سرور مجازی می باشد. در این باره در گوگل کمی جستجو هم بکنید اطلاعات خوب و کامل تری را به دست خواهید آورد.

2- ابتدا دامنه و سپس هاست را خریداری نمایید.

پاینده باشید.

آخرین ویرایش:
سلامی دوباره
من میخوام پول سرور مجازی لینوکس رو به صورت ماهانه و پول دامنه رو به صورت سالیانه پرداخت کنم حالا یه سوال داشتم که پول این دوتا رو باید جدا به حساب شما بریزم یا این که باهم بریزم.
مثلا من پلان یک شما رو میخوام خریداری کنم.
ماهی 8000 تومان میشه
دامنه .Com هم که سالی 9000 تومان هست.
حالا اگه 17000 تومان رو با هم به حساب بریزم مشکلی پیش نمیاد؟
--------------
حالا یه بحث دیگه:
شما در پلان یک سرور مجازی لینوکس پهنای باند نامحدود گذاشتید حالا میخوام بدونم که آیا این پهنای باند هم یه محدودیتی خواهد داشت یا خیر؟
در پایین پلان ها هم نوشتید:
کنترل پنل سي پنل: ماهانه 15,000 تومان ! جهت سفارش اینجا کلیک کنید
این یعنی چی؟
یعنی بجز پول هاست و دامنه مبلغی رو هم جهت سی پنل باید بدم؟

آخرین ویرایش:

kianonline

Member
سلامی دوباره
من میخوام پول سرور مجازی لینوکس رو به صورت ماهانه و پول دامنه رو به صورت سالیانه پرداخت کنم حالا یه سوال داشتم که پول این دوتا رو باید جدا به حساب شما بریزم یا این که باهم بریزم.
مثلا من پلان یک شما رو میخوام خریداری کنم.
ماهی 8000 تومان میشه
دامنه .Com هم که سالی 9000 تومان هست.
حالا اگه 17000 تومان رو با هم به حساب بریزم مشکلی پیش نمیاد؟
--------------
حالا یه بحث دیگه:
شما در پلان یک سرور مجازی لینوکس پهنای باند نامحدود گذاشتید حالا میخوام بدونم که آیا این پهنای باند هم یه محدودیتی خواهد داشت یا خیر؟
در پایین پلان ها هم نوشتید:
کنترل پنل سي پنل: ماهانه 15,000 تومان ! جهت سفارش اینجا کلیک کنید
این یعنی چی؟
یعنی بجز پول هاست و دامنه مبلغی رو هم جهت سی پنل باید بدم؟

با سلا و درود ،

مشکلی از بابت ماهانه شدن هزینه وجود ندارد. اما شما گویا یک اشتباهی کردید... اینکه شما گویا به بخش های دیگر مثلا هاست نمایندگی و... رفتته اید که این قیمت را دیده اید. شما وقتی هاست اشتراکی می خواهید باید به این قسمت مراجعه میکردید: http://www.kianonline.net/index.php?id=1 که اگر ببنید ، پلن 1 هاست اشتراکی کلا سالانه 10000 تومان ! که آنرا هم در صورت لزوم می توانید ماهانه پرداخت کنید.

و در مورد لایسنس سی پنل: شما فعلا چون هاست اشتراکی می خواهید نیازی گرفتن لایسنس سی پنل نیست ... شما چون به بخش سرور مجازی رفته اید ، زمانی که ان شا ا... سرور مجازی یا سرور اختصاصی گرفتید ، آن زمان نیاز به لایسنس سی پنل دارید... اما در هاست اشتراکی که میگیرید نیازی به خرید آن نیست و فقط شما هزینه هاست و دامنه را پرداخت می کنید.

پاینده باشید.

آخرین ویرایش:
تشکر میکنم.
دیگه سوالام تموم شد.
به امید خدا به زودی سایت من هم راه اندازی میشه.
از همه عزیزانی که به سوالات من پاسخ دادن ممنونم.

جدیدترین ارسال ها

بالا