درخواست هاست در قبال تبلیغات

memfis

Member
سلام
من و چندی از دوستانم شروع به راه اندازی یه تالار در مورد موبایل کردیم که به دلیل های فکر میکنم که در این امر موفق باشیم.
اما مشکل بزرگ ما عدم داشتن فضای مناسب و همچنین دامنه مناسب می باشد که دلیلش محدودیت بودجه مالی هست که فعلآ در یک هاست مجانی این تالار را واسه ازمایش راه اندازی کردیم.
اگه از مدیران هاست ها کسی هست که میتونه در قبال تبلیغات، فضا و دامین در اختیار ما قرار بده توسط پیغام خصوصی با من تماس بگیره تا ادرس تالار ازمایشی را برای تحقیقات برای ایشان ارسال کنم.
در ضمن این تالار با چند هفته کار اموزشی توانسته 18 کاربر جذب کنه (البته 5 تاش خودمون هستیم):d

websoft

Member
سلام ؛
آدرس وب سايت رو خصوصي در ميان بگذاريد.

آخرین ویرایش:
سلام ..
ما نه تنها از شما پول نمي گيريم ... بلكه به شما پول هم مي ديم ... پس با ما تماس بگيريد تا صحبت كنيم ....
آيدي ياهو : pardishosting

بحث به اینجا کشیده شد که یکی میگه پول هم میدیم اگه من بگم یک لیسانس ویبولتین هم میدم چی میگین اینجانب به هرکی که انجمن داره بیش از 1000 کاربر یا قصد افتتاح داره لیسانس کامل انجمن ویبولتین همراه با دامین و هاست می دهم اگر خواستید بهم میل بزنید

[email protected]

مردم چقدر دل نواز و مهربون شدن بابا دمت گرم! اگه من بخوام چی!؟ شرایطش چیه این مهمه ایا لیسانس اون هست یانه! نکنه لیسانس یک وی بی هست واسه تمام وی بی ها!!!!! اینم اخه مهمه! در قبالش چی می خواین! پولم می دین بابا دمت گرم !!! اگه میشه جواب تک تک سوالتمو بدین ممنون میشم

memfis

Member
سلام دوستان
این تالار رو یکی دوستانم ایده داده من خودم اولش فکر نمی کردم که این رفیقم با دوستانش میخوان به طور حرفه ای تو این انجمن کار کنن. بعد از اینکه جدیت رفیقامو در یک هاست مجانی با ساب دومین دیدم به این فکر افتادم که از شما درخواست کنم.
همنطور که میدونید تبلیغات(یک بنر60*468 در بالای انجمن در تمام صفحات) در یک تالار موفق در کمترین حالت به ماهی 10000 تومان میرسه که در سال معادل120000 هزار تومن هستش.چه بسا که این مبلغ بیشتر از اینها هستش
من هیچ پولی نمیخوام و تنها چیزی که میخوام یه هاست قوی با پشتیبانی خوب و پهنای باند بالا در قبال تبلیغات اون هاست در تالار اینجانب و همچنین من به دنبال یه شرکت خوب برای همکاری های بعدی هستم چون من طراحی قالب هم انجام میدم و گاهی اوقات افرادی از من درخواست معرفی هاست می کنن(البته به شرطی که اون شرکت با خدمات خوبش بتونه ابروی من را حفظ کنه)
دوستان
مشخصات هاستی رو که میتونید در اختیار من قرار دهید را به من پیغام خصوصی کنید.
فقط از طریق پیغام خصوصی همین انجمن با دوستان در تماس خواهم بود.

دوستا برای پیشرفت تو کارتون دامین رو هم خودم ثبت می کنم و دامین های دیگه هم میارم رو کنترل پنل خودم و اینکه یک قالب به صورت اختصاصی فارسی می کنم و هر ماژول و هک و ..... رو هم که خواستید براتون کاملا فارسی می کنم و فقط در قبالش تبلیغات می خواهم انجام بدهم و در ضمن هاست و پهنای باند هم نامحدود هستش منظورم نامحدود بالا هستش چون چیزی به نام نامحدود اصلا معنی نمیده .به هیچ وجه دامین هایی که رو کنترل پنل های دیگه هستن رو ساپورت نمی کنیم چون که جسارتی نباشه خرید لیسانس هزینه داره و بعد از دریافت شاید مسئول سایت نخواست کارکنه یا اصلا کاری نمی کرد و اونوقت ما خودمون کار رو شروع می کنیم و هزینه ای که تا حالا کرده رو پرداخت می کنیم و بعد از دامین و انجمن برای تبلیغ استفاده می کنیم

Amenocy

Member
من هم میخواهم سایت بزنم .. سایت پوستر از من هم همچین حمایتی میشه ؟؟؟؟؟ واقعی؟؟؟

memfis

Member
دوستان وقتی میگم با پیغام خصوصی این انجمن تماس بگیرید به این معنی نیست که ایدی یاهوی خود را برام بفرستید.
در ضمن هاست و پهنای باند هم نامحدود هستش
ترجیح میدم که محدود باشه تا بدونم چه مقدار فضا و پهنای باند دارم بالاخره شما در کل یک مقدار ثابتی پهنای باند دارید که می خواهید بین مشترکانتان تقسیم کنید و روزی که مشترکان شما زیاد شوند معلوم نیست از پهنا چی به ما میرسه
چون که جسارتی نباشه خرید لیسانس هزینه داره و بعد از دریافت شاید مسئول سایت نخواست کارکنه یا اصلا کاری نمی کرد و اونوقت ما خودمون کار رو شروع می کنیم و هزینه ای که تا حالا کرده رو پرداخت می کنیم و بعد از دامین و انجمن برای تبلیغ استفاده می کنیم
اولآ ما از انجمن ساز smf استفاده می کنیم دومآ با عرض شرمندگی این صحیح نیست که شما از همین الان واسه تالار ما دندان تیز کنید سومآ من با شما قرداد یک ساله می بندم و در این یکسال در قبال تبلیغات من نیز همانند مشتریان شما خواهم بود.
در کل این قرارداد شاید برای شما یه ریسک باشه اما در کل شش ماه اول این قرارداد به نفع من تمام میشه و در شش ماهه دوم با بالا رفتنبازدید انجمن وفعالیت انجمن به نفع شما تمام خواهد شد.
بعد از اتمام قرداد یک ساله مجدد قرارداد میبندیم یا به همان روش قبلی یا اینکه هزینه هاست را پرداخت خواهم کرد.
فکر کنم اینطوری نه سیخ میسوزه نه کباب

memfis

Member
فعلآ به نتیجه ای نرسیده ام
البته چند پیشنهاد شده که در حال بررسی اونا هستم

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
ببین اگه بازدیدت مناسب باشه ما اسپانسرت میشیم در قبالش بنر مارو باید دز وبیاستتون نمایش بدی.
از ایران بهت سرویس میدیم که وارز باشه با کیفیت مناسب.
انجمن ساز ویبولتین + فارسی ساز + تمام هک ها و قالب ها با پشتیبانی کامل.
اگه نمونه هم خواستی در خدمتیم.

موفق باشی

mehdiBC

Member
با سلام
من هم يك انجمن خريدم ( ليسانسش را )
اولين انجمن طراحي سايت در ايارنه خيلي بزرگه و خيلي آينده داره در ضمن خيلي ها پسنديدند دامنش هم عاليه www.siteforum.ir
از نظر مالي كسي مي تونه اسپانسر بشه؟
يعني تا يه مدت مثلا فقط 3 ماه هزينه تبليغات انجمن منا تو چند سايت بزرگبكنه بعد درامد تبليغاتي انجمن تا مدتي ( بعدا مذاكره مي كنيم) مال خودش
دوستان اگه روي اين انجمن كار بشه واقعا مي گيره
دتر ضمن من فراخوان دادم براي مديران با پورسانت پس مديرش هم جوره
مي مونه فقط ملت انجمن را بشناسن

showan

Banned
شرکت سیت هاست میتونه هاست نامحدود با پهنای باند نامحدود در اختیارتون قرار بده و تبلیغ شما رو در سایت webgallery.ir بزاره.از لحاظ کیفیت و سرعت و امنیت هم بسیار عالی.نمونه وب سایت هم اگه خاستی معرفی میکنم بری از خودشون بپرسی
در صورت تمایل تماس بگیرید.
[email protected]
07112348176
sithost.ir
افتخار ما اين است که بتوانيم اعتماد شما را نيز جلب کرده و به اعتبار خود بيفزاييم

mehdiBC

Member
دوست عزيز من كي تو اين پست گفتم هاست مي خوام؟
براي هاست يه تاپيك جدا زدم
الان مي گم تبليغات در سايت هاي معتبر مثل مجيد آنلاين و ...... را مي خوام

جدیدترین ارسال ها

بالا