درخواست قالب رايگان

gorg313

New Member
به نام خدا

سلام خسته نباشيد

من يه قالب ميخواستم براي وبلاگ هر وبلاگي باشه مهم نيست

مشخصات وبلاگ ::

زمينه :::: مشکي

رنگ نوشته ها :::: فقط قرمز باشه

+ يک ستونه باشه سمت چپ باشه

وبلاگ کل صفحه را پر کنه مقدار width را کامل پر کنه

ماننــــــــــــــــد قالب ني ني باشه

اگـــــــــه امکانش هست ممنون ميشم :rose:

قالب ضميمه شده از کار افتــــــــــاده

(اماکانات معمولي وبلاگ را داشته باشه === چکه کردن قطره هاي خون === موضوع وبلاگ هم گرگ بي مهتاب است)

اين چنين قالبي باشه ولي کل صفحه را پوشش بده :::::::::http://www.bahar-20.com/ftp/themes/webmasters/60/60.gif

اسم اين قالب ني ني هست و از کار افتاده قابل استفاده نيست کدش

ممنون ميشم

webxyz

Member
تو اینترنت اینگلیسی سرچ کن یه عالمه قالب رایگان هست ولی باید خودت عوضش کنی که بدرد بخور شه.

gorg313

New Member
شکست سنگين بعد از سال ها

تو اینترنت اینگلیسی سرچ کن یه عالمه قالب رایگان هست ولی باید خودت عوضش کنی که بدرد بخور شه.
سه روز بود ميگشتم ولي همشون به درد نخورن قالب مشکي و زيبا قالب مشکي با نوشته هاي قرمز قالب مشکي و شيک قالب مشکي مشکي ترين عشقي عشقي ترين مشکي ************************* خلاصه هر چه گشتم آخرش به نيني قالب رسيدم خيلي طرحش قشنگ بود متاسفانه کدشو قرار دادم تو وبلاگ لود نشد همه ي محتوياتش از بين رفته سرعت نتمم کمه اگه بتوني برام درستش کني هزينشو براتون مي فرستم خودم برنامه نويسم و وبلاگ هم مي نويسم در حد ساده ولي اين روزا روزگارم بد جور تلخه روزگــــــــــــــــــــــــــــارم تلخه از هر جـــــــــــا که انتظار ندارم برايم مي بارد باران غــــــــــم اگه تونستي ممنون ميشم

webxyz

Member
خیلی دوست داشتم کمک کنم ولی متاسفانه من خودم خیلی وارد نیستم.

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
دوست عزیز
شما خودت شروع کن جایی مشکل داشتی بچه ها برطرف میکنند !
نه این که از 0تا 100 رو از بقیه انتظار داشته باشی
موفق باشیـــــــــــــ:rose:

ahmad_m1234

Active Member
سایت grabtemplates.com ببین قالب html زیادی داره میتونی با لینک غیرمستقیم دانلود کنی

من براتون طراحی میکنم ولی رایگان نه.حداقل 15تومن میگیرم برای طراحیش.اگه خواستید بهم اطلاع بدید

tarenoco

Member
شما با کمی صبر و تلش می تونی به نتیجه دلخواه برسی
با یکم جستجو تو اینترنت میتونی قالب های خیلی زیبا رو واسه کاری که میخوای انجام بدی پیدا کنی
با ارزوی موفقیت برای شما

BrandClinic

Member
سایت های ارائه دهنده قالب وبلاگ رایگان زیادی هست در گوگل جستجو کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا