درخواست طراحی بنر

keyvan4u

Active Member
درخواست طراحی تابلو سر در مغازه و کارت ویزیت +پرداخت هزینه

سلام خدمت دوستان میخواستم یه بنر برام طراحی کنید یه شیرینی هم به طراح میدم فقط یه حالت گرافیکی و جالب میخوام در حد ساده خودم میتونم درست کنم :wink: اگه کسی میتونه کمکم کنه بگه تا اطلاعات براش ارسال کنم

آخرین ویرایش:

keyvan4u

Active Member
کسی نیست مرا یاری بنماید؟! :)
جایی هستم که طراح درست حسابی نیست خب :cry:

keyvan4u

Active Member
بنر رو برای سر در مغازه میخوام نه بنر تبلیغاتی تو سایت ها
ویزیت کارت هم میخوام کسی طراحی میکنه؟

عجرت پرداخت میشه :sad:

آخرین ویرایش:

keyvan4u

Active Member
میتونیم انجام بدیم.
نمونه کار هم داریم اگر دوست داشته باشید ببینید.

سلام
ممنون از لطفتون، اگه تلگرام یا واتس دارید شماره رو لطف کنید مزاحم بشم در غیر این صورت pm بدید هزینه طراحی و... با تشکر

m3thinker

New Member
سلام
منهم طراحی بنر انجام میدم.
اگه خواستید بگید. نمونه هم دارم.

m3thinker

New Member
سلام بی زحمت نمونه کار بفرستید البته دقیق تر بگم منظور از بنر همون تابلو سر در مغازه بود

من طراحی های مختلف اعم از بروشرو و بنر چاپی و آرم و بنرهای سایت و ایده پردازی گرافیکی و طراحی های وابسته به سایت و چاپ انجام میدم. سربرگ و پاکت نامه و در کل ست اداری هم هستش.
این قلم طراحی رو که گفتید طراحیش رو کردم. ولی چاپش رو نه. یعنی شخص دیگه ای کارای چپیش رئ کرده.

سایت وبکالا WWW.WEBCS.ir یکی از سایت هایی هستش که کارای گرافیکیش رو من انجام میدم.

شماره تلگرامم 09212824941 هستش. خواستید پیام بدید.

m3thinker

New Member
طراحی رایگان انجام میدید؟:rose:

من قیمتام خیلی خوبه. اگر خواستید بگید. تو پست قبلی همین تاپیک شماره تلگرامم رو دادم.
از ایده پردازی گرافیک چاپی تا سایت و تبلیغاتی انجام میدم. طراحی بنر و بروشور و آرام و آیکون ، سربرگ و پاکت نامه و ساک دستی و کارت ویزیت هست.

سایت گذاشتن لینک خلاف قوانین یکی از نمونه سایت هایی هستش که کارای گرافیکیش رو من انجام میدم.

شماره تگرامم رو میدم.
اگه خواستید کامنت بدید.

hesamramyar

New Member
سلام اگه امکان داره من هم بنر برای تو مغازه می خواستم اینم شماره تلگرامم 09175398287

mohamad1392

New Member
برای طراحی بنر یکسری کانل هایی توی تلگرام هست که رایگان هم انجام میدن

جدیدترین ارسال ها

بالا