درخواست طراحی آرم شرکت و دریافت پاداش

clement

New Member
سلام دوستان برای شرکت تجاری جدید تاسیس خود نیاز به آرم و لوگوی حرفه ای دارم لطفا دوستان حرفه ای که علاقه دارند طرح های پیشنهادی خود را در اندازه کوچک برای من ارسال کنید. در صورت تایید پاداش در نظر گرفته شده را دریافت و سایز اصلی و مناسب آن را برای من ارسال کنید
موضوع فعالیت های شرکت
سخت افزار ، برنامه نویسی، آموزش و شبکه
نام شرکت رونیز (Roniz)
عمده فعالیت های شرکت به صورت بین المللی و مشتریان عرب زبان و انگلیسی زبان هستند
پست الکترونیک من:
[email protected]

rezadaraee

Active Member
سلام دوست عزیز.
روال کار به این شکلی نیست که شما یم فرمایید.
در صورت تمایل در صورت سفارش میتونیم این کار رو برای شما انجام بدیم.
www.Artnous.ir
موفق باشید.

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام با احترام برای ایجاد کننده ی تاپیک

همانطور که هاست هزینه دارد ، همانطور که دامنه هزینه دارد ، همانطور که برنامه نویسی سایت هزینه دارد ،
بخش گرافیک سایت و کارهای هنری هم هزینه دارند.

موفق و شاد باشید ^.^

clement

New Member
عزیزان قرار نیست که کار کسی بدون مزد باقی بمونه و قرار نیست که کسی به اجبار کاری برای کسی انجام بده یکی از دلایل استفاده کاربران از این تالار ها بهبود کیفیت کار است نه خرید و فروش اینترنتی در همین یک روز هفت طرح مختلف دریافت کردم که واقعه دوتای اونا خوب بودن .
شما فکر کن داری توی یک مسابقه شرکت می کنی و برنده هم نشی خودتو با دیگرون مقایسه کردی و کارت بهتر شده

آخرین ویرایش:

clement

New Member
اینهم نمونه های ارسالی از طرف شما در قالب یک فایل
attachment.php

ممنونم از اینکه نمونه های زیبایی طراحی کرده اید . من فایل های شما را دریافت و مشاهده کردم
آنچه من مورد نظرم بود به دلیل فعالیت های بین المللی این شرکت دوست داشتم یک لوگوی ساده ایرانی و دارای مفهوم و ارزش اصیل ایرانی باشد به جای اینکه از کلمه املایی رونیز و یا roniz به صورت نمادین مانند لوگوی شرکت اپل که یک سیب گاز گرفته است استفاده شودالبته این را برای ایده گرفتن عرض کردم نه برای تقلید
نکته دیگر اینکه من اسم شرکت را به دلیل زیبایی خودرو رونیز و زیبایی نام این خودرو انتخاب کردم و با تحقیق که داشتم رونیز نام روستایی در استان فارس و نزدیک شهر استهبان می باشد یک روستای اصیل ایرانی که برنامه ریزی کردم در آینده ای نزدیک برم و این روستا را از نزدیک ببینم
مساله مهمتر اینکه با اعضای شرکت نیز برای پاداش این طراحی صحبت کردم و هزینه آن را نیز در برنامه مالی شرکت قرار دادم فقط مونده همت عالی طراحان علاقمند البته شما اختیار تام دارید در شرکت در این مسابقه

پیوست ها

• rooooniz.jpg
    rooooniz.jpg
    48.1 کیلوبایت · بازدیدها: 31
آخرین ویرایش:

MohammadGh

Well-Known Member
با سلام دوست عزیز
این طرح هایی که برا شما ارسال شده حتی نیمه حرفه ای هم نیس چه برسه به حرفه ای ....
همین دو تا از بچه ها که همینجا نظر دادند بهنام و رضا کار لوگوشون 3 برابر این طرحاست ...

شما اگه بخوای می تونی با مدیران صحبت کنی ( GFX Master ) یه مسابقه بزارید و برای نفر اول تا سوم یه جایزه ای در نظر بگیرید اینجوری
خیلی بهتر به نتیجه میرسید .

موفق باشیــــ

clement

New Member
من با برگزاری مسابقه موافقم و فقط کسی که طرح بهتری نسبت به دیگران ارائه می ده هدیه دریافت می کنه و من هم برای شرکتم از طرح ایشون استفاده می کنم این طرح ها رو هم گزاشتم که از کسایی که حتی در این یک روز برای این مسئله تلاش کردن تشکر کنم و اصلا قرار نیست که معیار واقع شوند. بزرگترین دلیل مطرح کردن این درخواست در این سایت تجمع افراد باسلیقه و دارای ایده های برتر کنار هم است که بتوانید به من کمک کنید تا ساختار تبلیغاتی شرکت خودم رو کامل کنم من برای این شرکت یک طرح عالی نیاز دارم و در مقابل هزینه طراحی بهترین طرح را هم پرداخت میکنم . من می تونم با مراجعه به یکی از موسسه های تبلیغاتی همین کار را انجام دهم و هزینه را نیز پرداخت کنم ولی نکته اینجاست که اعضا این سایت را برای این امر انتخاب کردم چون میدونم که شما مانند من دنبال یک طرح پیش پا افتاده و مبتدی نیستید و برای پول سر مشتری شیره نمیمالید من دنبال کار عالی هستم و می دونم که کار شما هم عالی است . اگر نگران مزد کار هستید راهی برای تضمین پرداخت پیشنهاد کنید و همچنین مبلغ پیشنهادی برای جایزه (البته هنر قیمت ندارد ولی برای تجلیل از فعالیت شماست )

MohammadGh

Well-Known Member
شما مطمئن باشید بهترین طرح ها رو از طرف بچه ها دریافت می کنید ..

برای مسابقه و هماهنگی و .... به مدیر پیام خصوصی بدید ( لینک )

جدیدترین ارسال ها

بالا