درخواست ساخت dll با vb6

ali.2

Active Member
سلام. من برنامه نویسی با مولتی مدیا بیلدر انجام میدم و با vb6 خیلی کار نکردم. یه dll احتیاج دارم که وقتی تو پروژه mmb صداش زدم رویدادهای کیبورد رو رصد کنه به محض اینکه رویداد KeyDown اتفاق افتاد اسم اون کلید رو تو یه متغیر string مثلا LastDownedKey ذخیره کنه و با دستور SendKeys کلیدهای ترکیبی shift,ctrl,alt,d رو به برنامه mmb که این dll رو صدا زده بفرسته. در مورد رویداد KeyUp هم اسم کلید رو تو یه متغیر رشته ای مثلا LastUpedKey بریزه و کلیدهای ترکیبی shift,ctrl,alt,u رو شبیه سازی کنه و به برنامه mmb بفرسته. یکی مختصر راهنمایی کنه روش انجامش تو vb6 چطوریه.

saalek110

Well-Known Member
من یک آموزش وی بی ۶ ، که در همین تالار اتچ شده دارم ، مال سال ۲۰۰۵ است. یعنی نزدیک ۲۰ سال پیش!!
نصب وی بی ۶ الان خودش یک مشکل و مسئله است. من خودم چند ساله سایت سازی می کنم و برنامه ویندوزی کار نمی کنم.
شما هم نوشتید خیلی وی بی ۶ کار نکردید ، پس اگر در محیط دیگری مثلا یک نرم افزار سی بخواهید dll بسازید ، برای من راحت تره کار کردن.

من قبلا با ویژوال سی ، dll ساختم. در فروم saalek110 . این فروم قدیمی من است. در این فروم مقدار زیادی زبان سی کار کردم.

ساخت یک dll با ویژوال سی 6 و استفاده از آن در پروژه دیگر

من کلا از میکروسافت و محصولاتش سعی می کنم دوری کنم.
با نرم افزارهای ازاد سی میشه کار کرد. اگر در این مورد علاقه داری کار کنی ، یک نرم افزار انتخاب کن تا من هم نصب کنم و کار کنیم.

مثلا کدبلوک. Code::block یا dev c

قبلا با دلفی ، کارهای پیشرفته ای ، در مورد پیامها در ویندوز ، کرده بودم. . ولی متاسفانه اون فروم از بین رفت.

اگر با زبان پاسکال بیشتر آشنایی داری ، می توانیم پاسکال کار کنیم، نرم افزارش را بگو چیه که بشه باهاش dll ساخت.
یا هر چیزی که بشه دانلودش کرد و نصب کرد و باهاش بشه dll ساخت. حتی زبان بیسیک.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا