درخواست راهنمایی در ساخت جعبه های سه بعدی

rrss

Active Member
سلام دوستان گلم
چون نمیدونستم این سوال راجع به چه نرم افزاریه اینه که سوالم رو اینجا مطرح میکنم ابتدا از مدیر انجمن عذر خواهی میکنم
و اما سوالم اینه که در خیلی از تبلیغات که از تلوزیون پخش میشه جعبه های سه بعدی رو نشون میده که مثلا در جعبه باز میشه و قرص یا هر چیز دیگه ای از توش میاد بیرون وتبلیغ میشه و بعدا مثلا قرصه برمیگرده دوباره توی جعبه ش ، من چن تا نرم افزار رو هم امتحان کردم مث Box Shot 3D ویا TBS Cover Editor و غیره که همگی محدودیت انیمیت کردن دارند یعنی در بعضیا نمیشه درب جعبه رو باز و بسته یا انیمیت کرد ویا در بعضیا هم انیمیت شده جعبه رو نمیشه به صورت فایل سه بعدی یا فیلم خروجی گرفت ، کلا سوالم اینه که جعبه ها یا مثلا پک سی دی که در تبلیغات ساختن که انیمیت هم شده و این جعبه درش باز میشه و... با چی ساخته شده با چه نرم افزاری ؟
از دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنن

sina 2020

Well-Known Member
سوالت خیلی کلیه با تمام نرمافزارهای سه بعدی قوی میتونی بسازیش
بهت پیشنهاد میکنم یه نرمافزارو خوب و حرفه ای یاد بیگری تا بتونی از پس هر چالشی بر بیای . افتادن تو نرمافزارهای متفاوت واسه کارای خاص فقط آدمو سردرگم میکنه
تو cinema 4D هم میشه اینی که میگی ساخت ولی توضیح دادنش طولانی میشه
اگه میتونی با cinema 4D حرفه ای کار کنی من یه چیز کلی برات بسازم خودت ادامش بدی ولی اگه تا حالا انیمیشن بالای 15_20 ثانیه نساختی پیشنهاد میکنم اول مراحل ابتداییشو بگذرونی چون در هین کار زیاد به در بسته میخوری

rrss

Active Member
سوالت خیلی کلیه با تمام نرمافزارهای سه بعدی قوی میتونی بسازیش
بهت پیشنهاد میکنم یه نرمافزارو خوب و حرفه ای یاد بیگری تا بتونی از پس هر چالشی بر بیای . افتادن تو نرمافزارهای متفاوت واسه کارای خاص فقط آدمو سردرگم میکنه
تو cinema 4D هم میشه اینی که میگی ساخت ولی توضیح دادنش طولانی میشه
اگه میتونی با cinema 4D حرفه ای کار کنی من یه چیز کلی برات بسازم خودت ادامش بدی ولی اگه تا حالا انیمیشن بالای 15_20 ثانیه نساختی پیشنهاد میکنم اول مراحل ابتداییشو بگذرونی چون در هین کار زیاد به در بسته میخوری

دوست عزیز بنده یه مدتی هستش که سینما کار کردم و اینو توی سینما میتونم بسازم ولی هم زمانبر هستش و هم اونجوری که توی تبلیغات دیدم دقیقا مث اون نمیشه ، بنده چن تا نرم افزار رو برا اینکار امتحان کردم ولی اونجوری که باید درست جواب ندادند فقط یه نرم افزار برا اینکار که با ایلاستریتور همگامه دیدم که متاسفانه بعد از دانلودش نصب میشه ولی هنگام روشن کردن خطا میده که اون نرم افزار رو از دوستان توی یه پست دیگه درخواست کردم ولی تا حالا هم جوابی نگرفتم
بازم از راهنمائیتون ممنون وسپاسگذارم

جدیدترین ارسال ها

بالا