درخواست راهنمایی برای یک مشکل حقوقی

hno

Member
باسلام خسته نباشید
دوستان من حدود 3 ماه پیش سایتی رو برای مشتری طراحی کردم .
ایشون همان روزهای اول یک مشکل به من گفتند که من فراموش کردم حلش کنم ولی بعد از آن چندین ایمیل دیگه دادند و مشکلات دیگه ای رو گفتند که خب تمام مشکلات رو حل کردم ولی دیگه اشاره ای به مشکل اول نکردند .
خب سایت رو طراحی کردم ، نصب کردم براش .
دیگه خبری ازش نشد تا 1 ماه پیش گفت این مشکل رو داره و باید کامل هزینه رو برگردونی .
من گفتم چی .... تا به اینجا رسید که من مشکل رو دیدم و توی 10 دقیقه حلش کردم .

گفت پول رو باید کامل پس بدی و کلی بحث کردیم تا اینکه 30 درصد هزینه رو بهش برگشت کردم .
مشکل اینجاست که الان شکایت کرده و ادعای این رو داره که من باید کل هزینه سایت رو پس بدم .

میخواستم ببینم از لحاظ قانونی چنین چیزی ممکن هست ؟ یعنی اینکه یک مشکلی داشته و فقط یک بار به من گفته و دیگه نگفته تا الان ، آیا کاری میتونه بکنه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

moeinmr

New Member
دوست عزیز این بر میگرده به قانون حالا فرقی نداره که یک بار بگه یا ده بار مهم اینه که گفت اما مشکل سر ده دقیقه توسط شما حل شد!!!
پس نتیجه میگیریم طرف داره دبه در میاره!!!!!
و اما اصل مطلب شما تمام کارها رو انجام دادید و یه سایت ردیف تحویلش دادید دیگه تمام شد و رفت و مشکلات رو حل کردید!!!
پس تا اینجا حق با شماست
زیاد هم نترس
چند چیز دیگه چرا پولش رو دادی آیا قانونی پولش رو دادی؟ آیا ازش امضا و انگشت مهر گرفتی؟ بیاد و تو دادگاه باز بهانه دربیاره که تو پولش رو ندادی!!!!
قبل از طاحی سایت چرا باهاش قرارداد امضا نکردی؟
که مثلا بعد از طراحی هر مشکلی داشت به فرض بین خودمون حل میشه و ...

حال اصل مطلب
1 اگر الان سایت مشکلی نداشته باشه چی میخواد بگه؟
2 باز باید ببینی چه دلایلی میاره
3 نترس طرف قتل میکنه ول تو خیابون میچرخه مگه کلاه برداری کردی:green:
تبصره قانون و ماده قانونی زیاده
چقدر ازش گرفتی کار داره به دادگاه میخوادبکشه

• Like
Reactions: hno

hno

Member
دوست عزیز این بر میگرده به قانون حالا فرقی نداره که یک بار بگه یا ده بار مهم اینه که گفت اما مشکل سر ده دقیقه توسط شما حل شد!!!
پس نتیجه میگیریم طرف داره دبه در میاره!!!!!
و اما اصل مطلب شما تمام کارها رو انجام دادید و یه سایت ردیف تحویلش دادید دیگه تمام شد و رفت و مشکلات رو حل کردید!!!
پس تا اینجا حق با شماست
زیاد هم نترس
چند چیز دیگه چرا پولش رو دادی آیا قانونی پولش رو دادی؟ آیا ازش امضا و انگشت مهر گرفتی؟ بیاد و تو دادگاه باز بهانه دربیاره که تو پولش رو ندادی!!!!
قبل از طاحی سایت چرا باهاش قرارداد امضا نکردی؟
که مثلا بعد از طراحی هر مشکلی داشت به فرض بین خودمون حل میشه و ...

حال اصل مطلب
1 اگر الان سایت مشکلی نداشته باشه چی میخواد بگه؟
2 باز باید ببینی چه دلایلی میاره
3 نترس طرف قتل میکنه ول تو خیابون میچرخه مگه کلاه برداری کردی:green:
تبصره قانون و ماده قانونی زیاده
چقدر ازش گرفتی کار داره به دادگاه میخوادبکشه

ممنون داداش از راهنماییت
ما 500 از این بابا گرفتیم .
30 درصد هم برای این مشکل برگشت کرد
حتی هاستش ماهانه بوده ، برای ماه بعدش دیگه تمدید نکرده و سایتش غیر فعال شده
1 ماه سایتش خوابیده بعد داده به یک طراح دیگه با Asp براش درست کردن . حالا اومده میگه پول رو بده

مبلغ کل 500 تومن بوده . در ایمیلهاش هست که خودش گفته و فیش و .. رو هم دارم .
ممنون

kamran-h

Active Member
من هم این مشکل رو دارم ولی بهشون رو نمیدم.چون قرارداد دارم و امضا کردیم. و هیچ حرفی هم نمیتونه بزنه.قیمتتم زیاد نبوده که به دادگاه بکشه.بعضی ها اینطورین دیگه.اگه قرارداد خواستی بگو برات بفرستم.

• Like
Reactions: hno

جدیدترین ارسال ها

بالا