درخواست درايور براي مودم

blzbb

New Member
من يه مودم از يكي دوستانم گرفتم كه براش درايور پيدا كنم
حالا مشكل اينه من مارك و اينجور چيزاي مدم هم ندارم
من عكسشو مي زارم مشخصات چيپهاشم داخل عكس گزاشتم
كمكي كنيد اين درايورش پيدا شه(در ضمن هم دسته دوم ،قوطي و سي دي درايورم نداره)
به نظر خودم زولتريكس مياد
پيشاپيش ممنون

عكس:
http://tinypic.com/ekkkkl.jpg

ghoghnuse

Member
سلام

اين يك مودم isa قديمي است . يعني روي شكاف ( slot ) آيزا isa روي مادربرد نصب ميشه . مال حدود 7 تا 10 سال پيشه و احتمالا حداكثر سرعتش 33.600 است . توسط سيستم عامل xp هم شناسايي و نصب نميشه . حتا با داشتن درايور هم در ويندوز 98 نصبش كلي دردسر داره . تازه مادربردهاي جديد ( از حدود 5 سال پيش تا به حال ) هم ديگه شكاف isa ندارند . اصلا كيست را باز كن ببين جايي براي نصب اين مودم داري يا نه ؟
در نتيجه بهتره از خيرش بگذري و يك مودم دست دوم از بازار رضا يا پاساز ايران بخري كه فكر كنم حدود 4 يا 5 هزار تومان باشه .
در ضمن مودم شما cirrus logic است و درايورش هم پيدا ميشه . اگر خواستي سيستم عامل 98 نصب كني و مادربردت هم كارتهاي isa را شتيباني ميكنه بگو تا برات پيداش كنم .
موفق باشي . بدرود .

blzbb

New Member
ghoghnuse گفت:
سلام

اين يك مودم isa قديمي است . يعني روي شكاف ( slot ) آيزا isa روي مادربرد نصب ميشه . مال حدود 7 تا 10 سال پيشه و احتمالا حداكثر سرعتش 33.600 است . توسط سيستم عامل xp هم شناسايي و نصب نميشه . حتا با داشتن درايور هم در ويندوز 98 نصبش كلي دردسر داره . تازه مادربردهاي جديد ( از حدود 5 سال پيش تا به حال ) هم ديگه شكاف isa ندارند . اصلا كيست را باز كن ببين جايي براي نصب اين مودم داري يا نه ؟
در نتيجه بهتره از خيرش بگذري و يك مودم دست دوم از بازار رضا يا پاساز ايران بخري كه فكر كنم حدود 4 يا 5 هزار تومان باشه .
در ضمن مودم شما cirrus logic است و درايورش هم پيدا ميشه . اگر خواستي سيستم عامل 98 نصب كني و مادربردت هم كارتهاي isa را شتيباني ميكنه بگو تا برات پيداش كنم .
موفق باشي . بدرود .

ghoghnuse جان ممنون از توضيحات
مودم مال يكي از دوستانمه و مال خودم نيست
اين دوست من يه ويندوز 98 داره كه اين مودم قبلا روش نصب بوده
ولي حالا به خاطر دلايلي بردن يه جا براشون ويندوز جديد نصب كنه
اون طرف هم سي دي درايور رو گم مي كنه
چون بهشون قول دادم درايورشو براشون پيدا مي كنم
ممنون مي شم اگه اين درايورو برام پيدا كنيد
بازم ممنون

ghoghnuse

Member
سلام مجدد

من درايور را پيدا كردم . آدرس email بده تا بفرستم برات .

موفق باشي
بدرود .

blzbb

New Member
ghoghnuse جان يه سوال
اين دوتا فايل هر دو بايد اينستال شه
يا يكي مكمل ديگري هست
ممنون

ghoghnuse

Member
سلام

اصلا اين دو فايل نياز به install نداره . هنگام نصب سخت افزار جديد كافي است كه در هنگام پرسش سيستم عامل براي مشخص كردن مسير درايور ، محل ذخيره اين دو فايل را نشان بدي .

موفق باشي .

blzbb

New Member
ghoghnuse :-? جان عجب سوتي دادم
اين كنكور حواس باسمون نزاشته
آقا خيلي ممنون به خاطر درايورها خيلي حال دادي
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا