درخواست اسکریپت ساخت سرور گیم

alipc1

New Member
با سلام
من دنبال یک اسکریپت برای ساخت و راه اندازی گیم سرور که به صورت مستقل کار کند
خیلی دنبالش گشتم ولی نبود plz help me راستی گیم سی پی رو پیدا کردم ولی کرک رو ...
ممنون میشم کمک کنید.

S4DEGH

Well-Known Member
منظورت اين هست ملت بيان مثلا كانتر بازي كنن !؟
يا نه اسكريپ گيم منظورته ؟!

اگر اولي هست كه استريپت خاصي نميخواد سرور هاي مخصوص بازي هست . !

اگر دومي منظورته كه بارها توي انجمن معرفي شده .. جست و جو كنيد . :)

alipc1

New Member
آقا من می خوام یک سرور مثل http://www.gg-game.com ولی به صورت لوکال (داخل یک شبکه داخلی و محلی که 30 تا کامپیوتر داره) راه بندازم البته با کلاینت که مثل کلاینت جی جی باشه البته چندتا رو پیدا کردم به صورت نول شده ولی کلاینت ندارن لطفا اگه ممکنه کمک کنید اگه بشه سیستمم رو میتونم از فشار بیرون بیارم ممنون می شم

Pedi7Khat

Member
من 2 تا سرور World Of Warcraft دارم برای راه اندازی که سورس سایتش هم توشه...

خواستی پیغام خصوصی بده با هم صحبت کنیم... :)

alipc1

New Member
آقا اگه می خواستم پول بدم که نول شده پیدا نمی کردم:d
اگه بدون پول دارید در خدمتیم

Pedi7Khat

Member
آقا اگه می خواستم پول بدم که نول شده پیدا نمی کردم:d
اگه بدون پول دارید در خدمتیم

دوست عزیز این چیزی نیست که روی اینترنت باشه و بخوام لینک بهت بدم...نزدیک به 700 مگابایت اطلاعات هست...

در ضمن مگه من اسم پول آوردم ؟ :mad:

alipc1

New Member
سلام
آقا ببخشید اگه ناراحت شدید :cry:
راستش من گفتم شاید مثل بقیه آدم های دیگه شما هم دنبال .... باشید
خوب هر وقت که آنلاین شدید من ای دیم ali_pc_1 هست یک پی ام بدید در ضمن من با حجم 10000 مگا بایت هم مشکل ندارم می تونم دانلود کنم چون همیشه باید آنلاین باشم ( تو کافینت و گیم نت کار می کنم ) هر جا که بگذارید ما دانلود می کنیم ممنون می شم راستی تو تاپیک هم می زارم تا بقیه عضر خواهی منو ببینن:razz:

راستی www.gamecp.com یک نوع از همه اینهاست یک سر بزنید و یک چیز دیگه هم هست tcadmin رو هم می تونید ببینید و دومی خیلی بهتره (مفهوم تره):D

Trogue

New Member
من 2 تا سرور World Of Warcraft دارم برای راه اندازی که سورس سایتش هم توشه...

خواستی پیغام خصوصی بده با هم صحبت کنیم... :)
من خیلی دوست دارم یه سرور world of warcraft راه بندازم.یه سرور کم باگ و کم لگ.خلی خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید:)

Pedi7Khat

Member
این هم لینک دانلود 2 سرور World Of Warcraft :

در ضمن این سرور ها باگ ندارن و در صورت داشتن باگ هم خیلی کم هست باگ ها.Null شده هم نیست.خود من کاملا Free دانلود کردم این 2 سرور رو.همراه این 2 سرور یه صفحه Register کردن برای کاربر ها هم هست.

آخرین ویرایش:

moon_spell

Member
:)
با سلام
من دنبال یک اسکریپت برای ساخت و راه اندازی گیم سرور که به صورت مستقل کار کند
خیلی دنبالش گشتم ولی نبود plz help me راستی گیم سی پی رو پیدا کردم ولی کرک رو ...
ممنون میشم کمک کنید.

:)

اين پرتال آرکاد هست ! با امکانات مديريت سايت و .............. دمو

اگه خواستيد پيغام خصوصی بديد براتون بفرستم ! نول شده هست ! و بی خطر !

بازی ها هم من تقريباً 7000 بازی آرکاد رو دارم:neutral: ولی متأسفانه ! حجم بالا هست 4 گيگا بايت ! که مجبورم خودم رو server راه اندازی کنم ! اگر خواستيد من فضای کافی دارم سايت رو من رو server راه اندازی ميکنم با مديريت کامل شما !!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا