درخواست اسپانسر برای هاست (سرور مجازی یا هاست دانلود)

سلام و خسته نباشید
من مدیر سایت گیشا موزیک هستم که
8-9 ماهی هست این سایتم شروع به کار کرده
و 7 ماه هست که بعد از تغییر محتوای وب به وردپرس فعالیت خودمون رو از نو شروع کردیم
توی این 7ماه تمام سعی و تلاشم رو برای اینکار کردم و واقعا وقتم رو روی اون گذاشتم
با تمام زحمتی که برای این سایت کشیدم بدون اینکه تبلیغاتی بدم سایت خدارو شکر بالا اومد
بازدید دیروز: 126,742
ورودی گوگل : 41392
ورودی موتورهای جستجوگر : 42011
کل نوشته‌ها : 748
به هر حال هر کاری نیاز به یه پشتوانه داره برای اینکه نتیجه بده بنده تا اینجا سعیم رو کردم راضی هم هستم چون مطالب هم زود توی گوگل ایندکس میشه هم قالب سایت 91%
به دست خودم سئو و اختصاصی شده
برای ادامه نیاز به شخصی برای اسپانسری دارم
اگر مایل بودید
اطلاع بدید

jsa

Member
محض دیدن ظاهر و محتوای سایتتون یه سرچی توی گوگل کردم؛
ماشالا با تلاش و پشتکاری که داشتین هر آدرسی رو که یه جوری به گیشا مربوط میشده ف-ی-ل-ت-ر کردین:lol:
البته جسارت نشه، منظورم مسخره کردن نیست؛ ولی خوب سایت موزیک همینه متاسفانه! امروز یکه، فردا دو، ...
موفق باشیـــــد

jsa

Member
راستی یه سوال فنی دارم، البته محض اطلاعات عمومی خودم؛ که ممنون میشم اگه می دونین جواب بدین:rose:
یکی اینکه این دامنه in دقیقا مربوط به چیه و چه جوریه؟ چون اکثر سایت های موزیک از این دامنه استفاده می کنن!
دوم اینکه؛ یه راهکار ساده ای که سایت های مثل شما پیش گرفتن و البته چاره دیگه ای هم نیست اینه که از 1 شروع می کنن می رن بالا:shock:الان این سایت ها برای آدرس مثلا 1 تا 100، صد تا دامنه ثبت کردن؟؟؟:shock:چون فکر می کنم هزینش یه خرده خیلی بشه!!
و بدتر اینکه شما پول یک سال هزینه دامنه رو می دین و مثلا سایتتون فقط 1ماه بازه:-?
موفق باشیـــــد

دوست عزیز با اینکه صحبت هایی که کردید اصلا به موضوع مربوط نیست اما باز جواب میدم که بی ادبی نباشه

دامین .in مال هند هست مثل ir که مال ایران هست که قبلا قیمت این دامین ارزون بود که الان بالا رفته و کسی دیگه دامین .in نمیخره الان میشه گفت .org جایگزین شده

دامین هم بله مجبور به خرید هستیم چون فیلتر میشه البته دیگه تمدیدشون نمیکنیم
فقط دامین های اصلی رو تمدید میکنیم
موفق باشید

دوستانن اگر کسی اسپانسری مارو قبول میکنه ممنون میشم پ.خ بده یا همینجا اعلام کنه با تشکر

• Like
Reactions: jsa

hexmehdi

Member
درود

دوست عزیز اگر لیست هزینه ها رو برام ارسال کنی شاید بتونیم باهم کار کنیم

دوستان لطفا پیشنهادی بدید که واقعا با فکر باشه!!!

دوستان شریک کاری هم باشه خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا