درخواست آموزش Html کامل

Rasivell

Member
سلام برادران گل تالار HTml

مدیران و کاربران گرامی.. من یه کتاب کامل ، کامل ، کامل .. برای یاد گیری html میخوام تا از سیر تا پیاز آموزش داده باشه (فارسی) کسی چیزی سراغ داره؟:)

pouya saadeghi

Active Member
كتاب كه زياده ولي براي ياد گرفتن بايد تمرين كني.تئوري كافي نيست . بهترين منبع آموزش هم همين اينترنته.

اين سايت هم آموزش ميده:
html.ir

آخرین ویرایش:

hhhhaaaa

Member
من پيشنهاد ميكنم كتاب نگير:rose:
اينترنت بهترينه من خودم اول يه كتاب خريدم 700 صفحه زورم اومد بخونم تو اينترنت كم كم سرچ كردم ياد گرفتم حالا كه ياد گرفتم مزه داد رفتم كتابو نگاه كنم بيشتر ياد بگيرم ديدم فقط حجم داره خيلي بيشتر از كتابم ميدونم:)

aghanaser

Member
پاسخ

با سلام

من خودم خيلي طرفدار كتابهاي ايراني نيستم ولي براي شروع كتاب html گام به گام آقاي جعفرنژاد قمي انتخاب خوبيه كه بعد هر آموزش يك مثال كاربردي هم داره.به نظر من اول اون را به فارسي بخونيد بعد با يك جستجوي ساده تو اينترنت مي تونيد كتابهاي انگليسي را بصورت pdf پيدا كنيد..

موفق باشيد.

mosyhey

Member
این سایت هم خوب است؛ انگلیسی است اما خیلی ساده توضیح داده و با مثال های زیاد:

البته هیچ چیز کتاب نمی شود. هیچ سایتی به شیوایی و زیبایی و کاملی یک کتاب خوب توضیح نداده. خیلی هم که پیشرفته شوید همیشه یک کتاب مرجع مورد نیاز می باشد.

pouya saadeghi

Active Member
البته هیچ چیز کتاب نمی شود. هیچ سایتی به شیوایی و زیبایی و کاملی یک کتاب خوب توضیح نداده. خیلی هم که پیشرفته شوید همیشه یک کتاب مرجع مورد نیاز می باشد.

كاملا مخالفم!
همين W3C‏ بزرگترين مرجع و پشتيبان CSS/HTML‏ هست.
كتاب هاي انگليسي مرجع خوبي هستند البته نه به خوبي اينترنت.
كتاب هاي فارسي هم كه فقط در حد مبتدي آموزش ميدن(اونم تو 500 صفحه!!)
كتاب مرجع!‏؟ :lol::lol::lol:
فقط و فقط تمرين ميخواد (خوشبختانه اونقدر پيچيده نيست و وقتي ياد گرفتيد بدون هيچ مرجعي ميتونيد كد بنويسيد)

اين هم چند تا سايت آموزش:

webdesign.about.com
webdevelopersnotes.com

آخرین ویرایش:

DaRiOuShJh

Member
منم با دوستمون موافقم

چند تا اصل که باید بدونید:

1. برنامه نویسی صرفا به زبان انگلیسی
2. بهترین و کاملترین و به روزترین مرجع: اینترنت!
3. گشت و گزار و کنکاش در سایت های مختلف
4. تمرین و تمرین و تمرین

کلا کتاب مخصوصا از نوعه فارسیش رو دورش رو خط بکشید
بهترین و کاملترین مرجع و با اطلاعات به روز و رایگان:

http://www.w3schools.com

آخرین ویرایش:

Rasivell

Member
Wooo

سلام

متشکر از لطف همه ...!!! .اقعا چه خوبه ..همه همکاری میکنند ..!

خوب نقطه ظعف من همین زبان انگیلیسی هستش..! باسه همین از شما در خواست کتاب کردم..!11 بابا من زیاد مبتدی هم نیستم..
فقط کمی کار نکردم یادم رفته حالا میخوام خوب یاد اوری بشه و عاشق کتاب های کامل هستم ...!!!! اگه کسی مرجع فارسی سراغ داره آمار بده.....!

بازم متشکر از همه

DaRiOuShJh

Member
برادر حالا که مبتدی هم نیستی پس دیگه اصلا کتاب به کاره شما نمیاد
خیلی هم به زبان انگلیسی نیازی نیست برادر
تمامی کدها از یه الگوریتم خاصی پیدا میکنند و سایت ها هم همینطور
لازم نیست کلمه به کلمه و جمله به جمله رو متوجه شید
در کل خیلی راحت میتونید سر در بیارید چی مربوط به کجا هست و چی ریختی به کاربرده میشه و چه پارامترهایی روش تاثیر دارند و ...
سایت s3school هم که خودش مثال ها و نمونه های زیادی داره

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
بهترین کتابی که من تا حالا برای HTML و CSS دیدم کتاب " مرجع کامل HTML و CSS " هست .
این کتاب ترجمه کتاب معروف " Pro CSS and HTML Design Patterns " نوشته آقای " مایکل بوورز " هست .
این کتاب توسط " افسانه رضوانی " و " مهران صدرالادبایی " ترجمه شده هست .
ناشران این کتاب هم " ناقوس " و " نما " می باشند .
این کتاب داری " 512 " صفحه هست که به صورت بسیار پیشرفته و سنگین به آموزش HTML و CSS پرداخته و به نظر من بهترین مرجع فارسی هست .
البته هیچ چیز مثل تمرین زیاد و جستجو در اینترنت نمیشه .
البته جستجو در سایت های فراسی به نظرم خیلی کاربرد نداره چون که معمولا مطالب ناقصی دارند .
بهترین سایت W3C می باشد که البته این وب سایت مربوط به سازمان کنسرسیوم جهانی وب هست و کامل تر از این وجود نداره .
سوالی بود در خدمتم .
موفق باشید .

ark6069

New Member
سلام به برو بچه ها.
يه سايت فارسي هست كه مرجع خوبي هست ، كه نويسندشم زحمت زيادي كشيده.
بهتر يه سر به اين سايت بزني.

www.neopersia.org

جدیدترین ارسال ها

بالا