درخواست آموزش سانسور کردن فیلم

NEGAHEFARDA

New Member
با سلام .
دوستان من یک فیلم برای معرفی یم وسیله ای رو دارم ....
می خواستم یه جای هایس رو که اونجوری رو س...... ..ا.... .ن شور کنم !!!! :paint:
چه طوری ؟ من اصلا تا حالا میکس کار نکردم .... حالا توی پریمیر یا .... هر چی که بشه .... توی اون لحظه یه عکس گذاشت هم کار منو را ه میندازه ..... یعنی اگه فیلم من 3 دقیقه ای باشه : دقیقه 1 اونجوری تا 1:10 ثانیه حالا توی این 10 ثانیه یه چندتا عکس بزارم و.... هم بسه ... حالا هر چی استادا بگن ما گوش می کنیم !!!
لطفا ً کمک کنید ... :shock:

gon4431

Member
این کار رو بکن تر و تمیز در میاد

البته دوستان ببخشن که مسائل مربوط به برنامه ادیوس را اینجا مطرح کردم . آخه دوستمون کارش گیر بود .

سلام دوست عزیز برنامه ادیوس 4 رو نصب کن و مراحلی رو که میگم رو انجام بده .
ابتدا طبق عکس ای که گذاشتم روی یکی از لایه ها کلیک راست کن و add clip رو بزن و فایل ویدوئی رو بهش معرفی کن تا در یکی از لایه ها قرار گیرد ( ادیوس حتی با divix هم رابطه خوبی دارد )
در سمت راست پالتی وجود دارد . effect's زیر شاخه آن به نام region را انتخاب کن ( با دیدن عکس بهتر متوجه میشی )
و آن را درگ کن بر روی لایه فیلمت . بالای پالت effect;s پالت information وجود دارد . که مشخص می کند آیا افکت بر روی فیلم آمده است یا نه تیکی نیز در کنار آن وجود دارد. که عهده دار فعال و غیر فعال کردن افکت را دارد.
بر روی آن دابل کلیک کن و وارد صفحه شو . در تب اول کادری را می بینی که قسمتی از فیلم را انتخاب کرده است محل مورد نظر فیلمت را انتخاب کن . و از کادر filter گزینه mosaic را انتخاب کن و در تب دوم out side فیلتر را در حالت nothing بگذار حالا برای اینکه همزمان با حرکت شخص سانسور را نیز داشته باشیم . به تب سوم moving path برو و
طبق عکس که گذاشتم تایم اسلایدر را حرکت بده و همزمان کادر تب سوم ( همون کادری که شخصیت انتخاب شده است ) را حرکت بده دقت کن که تیک movin path خورده باشد . بعد شما باید هر بار که شخصیت در حال تکان خوردن است کادر را دنبال آن می کنی و Add را میزنی تا خود به خود کلید ها خورده شود . در نهایت خواهی دید که یک کادر شطرنجی دنبال شخصیت شما خواهد آمد ( با این تکنیک می توانید در صحنه های زیادی از آن استفاده کنید ) ok کنید و برای خروجی گرفتن از فیلمتون به منوی فایل رفته و گزینه print to file==<===print را انتخاب می کنی و نوع خروجی را انتخاب کن و ok و بعد Save را بزن .
مشکلی داشتید مطرح کن تا جواب بدم .
امید وارم مطلب بدرد بخوری برای دوستان بوده باشه
مخلص شما امید Master System

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    257.3 کیلوبایت · بازدیدها: 259
  • 02.jpg
    02.jpg
    130.6 کیلوبایت · بازدیدها: 151
  • 03.jpg
    03.jpg
    86.3 کیلوبایت · بازدیدها: 149
  • 04.jpg
    04.jpg
    99.3 کیلوبایت · بازدیدها: 181

NEGAHEFARDA

New Member
سلام داداش ......
دست گلت درد نکنه ..... سعی می کنم اون چیزی که گفتی رو اجرا کنیم .... خیلی با حال بود ...
موفق باشی .

:Mohsen:

کاربر باتجربه
با همه نرم افزاراي تدوين تقريبا ميشه اين كارو كرد
تو انجمن پرمير بگردي چيزاي خوبي پيدا ميكني
مثل اين

NEGAHEFARDA

New Member
از تمامی دوستان تشکر می کنم ... دم همتون گرم ...
دوست عزیز gon4431 :
قسمت اخرشو مشکل دارم :
یعنی اونجای که قسمتشو موزایکی می کنی : چه طور مشخص کنم که از فلان قسمت 1 دقیقه تا فلان قسمت 1:10 شطزنجی ( موزایکی ) بشه و بعد تموم --- محو بشه !!!! ( در حقیقت چه طوری کلید رو دقیق بزنم )
خروجیش 4 دقیقه فیلم 20 دقیقه برام طول کشید ( 2 گیگ رم سی پی یو 3 هسته ای ) نوع خروجی کدوم باشه بهتره ؟
با تشکر ....

gon4431

Member
جواب

ببین دوست عزیز اگر با دنبال کردن کادر مشکلی نیست ( یعنی اینکه وقتی تایم اسلایدر را حرکت می ی و Add رو میزنی ) رو میگم .
گفتی از یه قسمت تا قسمتی دیگر : ببین دوست عزیز اونجایی رو که میخواهی فیلتر شروع به کار کنه تایم اسلایدر
رو همونجا قرار بده و کلید C را از روی کیبورد بزن تا یه برش بخوره . جایی که تموم میشه رو هم انتخاب کن و C رو بزن و فیلترت رو فقط به این تیکه برش خورد بده تا دیگه به جایی از قسمت های دیگر فیلم آسیبی نرسد .
نمی دونم . سوالت در همین رابطه بود دیگه ؟درست متوجه شدم یا نه . ؟

NEGAHEFARDA

New Member
دوست عزیز کارای که گفتی رو دنبال می کنم ..... یکم سختی بکشم بد نیست .... باید توی هنر هنر داشت .
از این که دقت نظر داری خیلی ممنون ... موفق باشی مو قشنگ .

جدیدترین ارسال ها

بالا