درخاست طراحي پوستر

Mandana

Active Member
پروانه جان برای پیغام اسکرش دیسک برو توی منوی Edit>Prefrences>Plug-ins & Scratch Disks.
حالا از اونجا در قسمت Scratch disks قسمت First رو یکی از درایوهات بذار که بیشتر از همه جای خالی داره.بقیه رو هم به همین ترتیب مثلا اگه درایو C شما پر شده First رو بذار درایو D و Seccond رو بذار درایو E و همینطور ادامه بده تا دایوهات تموم بشه.ولی درایو C رو ذکر نکن.این از اسکرچ دیسک.
در مورد کم آوردنت...وقتی زوم اوت بکنی اونقدرها کم نماره که!شما یه طرح کوچکش رو بزن که خوشت میاد ما بزرگش رو برات میزنیم.منتها به شرطی که توش عکس استفاده نشده باشه.چون من عکس آدم با رزولوشن بالا خیلی کم دارم
در مورد همه انتقاد ها هم باهاتون موافقم خودم میدونم افتضاحه برای همین هم از دستتون ناراحت نمیشم.ولی خوب شری جان بدون اون مستطیل سفید هم امتحان کردم نوشته زیاد به چشم نمیومد.راستش رو بخواین من هیچ وقت در گذاشتن نوشته رو طرحم نتونستم موفق باشم برای مین هم اگه کارهای قبلیم رو دیده باشید همیشه به نوعی از نوشتن طفره رفتم چون واقعا بلد نیستم.حالا من اون صورت رو بدون مستطیلش رو میذارم اگه کسی میتونه محض رضای خدا نوشته روش رو بنویسه بلکه منم بفهمم چجوریاس.خیلی سعی کردم مثل دوستان دیگه نوشتم کش و قوص داشته باشه ولی نشد :oops:
در مورد رنگ براش خون هم چشم عوضش می کنم.
اون نیم رخ رو هم یک صورت واقعی رو با pen tool دورش رو گرفتم و تبدیل به shape اش کردم تا محدودت اندازه نداشته باشم.حالا اگه میخوای مثل دماغ خودت باشه یعنی بجای دماغ روی کارم خرطوم بچسبونم شدیدا با این موضوع مقابله خواهم کرد.
در مورد کپی رایت هم خود طرف باید بذاره دیگه.من فقط خواستم یه چیزی نوشته باشم.
در جواب مصطفی هم این طرح ها رو اول با رزولوشن 200 کشیدم بعد کوچک کردم تا روی وب راحت ببینین.یعنی در مورد سایزش از همین که در رزولوشن 200 و سایز A3 انقدره خودت به سایزش پی ببر.ولی اگه میخوای میتونم جدا جدا برات سیو کنم و بهت بدم.حدود 7-8 تایی میشه .ايول ايمان دمت گرم.
خداييش فكر جالبه ولي وقتي طرح در پيت باشه ميترسم از بنده خدا يه نمره اي هم كم كنه.:lol:

خوب فکر کنم جواب همه رو دادم.خیلی حرف زدم پس تا بعد

پیوست ها

• bfly-no-text.gif
    bfly-no-text.gif
    26.7 کیلوبایت · بازدیدها: 9

Mandana

Active Member
ببخشید؟یعنی بازم ÷یغام اسکرچ دیسک فول رو بهت میده؟!!!

mostafa_az

Well-Known Member
آبتين چي ميگي تو . بابا من براشها رو گفتم بهم برسون نه خود طرحتو . براشهاي قطره اي رو اگه لينك داري بده دانلود كنم . دستت درد نكنه آبتين .
در مورد رزولوشن هم براي پروانه خانوم داشتم شرح ميدادم .

شـــــــــــــــــــهــــــــــــــــــــــرام كجــــــــــــــــــــــــــــــايـــــــــــــــــــــــي

بيا ديگه . طرحتو بزار كه ما منتظريم .

مخلصيم
مصطفي

Mandana

Active Member
پس من دیگه نمدونم آبجی

مصطفی جان منم براشها رو گفتم.میگم وقتی تو رزولوشن 200 انقدریه خودت حساب سایزش رو بکن.ولی بهر حال الان که نمیتونم برات آپ کنم چون مهلت 30 روزه فضام تموم شده.اگه بتونی همون پلاگ این رو هم دانلود کنی شاهکاره.
پس فعلا

mostafa_az

Well-Known Member
نه بابا . دستت درد نكنه . گفتم اگه لينك داري بده نه اينكه آپلود كن .

خيلي مخلصيم
مصطفي

mostafa_az

Well-Known Member
آبتين من از تو اين لينكت هيچي نفهميدم . تو سرچش هم نه از فوتوشاپ چيزي مياره نه از براش

mostafa_az

Well-Known Member
ايول آبتين . ايول . دستت درد نكنه
راستي تا گفتيم شهرام طرح بزاره ديگه به اين تاپيك سر نميزنه :lol:

مخلصيم
مصطفي

FashisT

Active Member
من اول یه چیزی بگم ...
من ابتینو دوست دارم که اینطوری باهاش شوخی میکنم وگرنه همه اینجا میدونیم که ابتین یک از بهترین ابسره کارهاست(این گفتم چون بعدا کارت دارم)
ولی بی شوخی -- مصطفی پیرزن میترسونی؟؟!!
باشه من میزنم ولی از ماله خودتون مسخره تر شد ایرادنگیریدها!!!
راستی مصی یه سر هم به این بزن اون براشی که ابتین استفاده کرده رو داره:
wwwww.angryblue.coooom
بابا من دیشب تازه اینجا ÷ست گزاشتم خوب امون(اشتباست نه؟) بدید برسیم بعد!:دی
فعلا

205

Member
سلام

من همه ی پست هت رونخوندم!

ولی یه چسزهایی دستگیرم شد!

حرف از یکی از کارهای آقا مهرداد بود!

فکر کنم منظورتون این باشه:

http://img98.exs.cx/my.php?loc=img98&image=digi433xv.jpg

ممن اگه وقت داشتم کمکت می کردم!

شرمنده!

2 هفته است دارم یه Sig برای خودم می سازم!
همه کارشو 2 هفته پیش کردم
مو نده یه ذره ریزه کاری از اون موقع نتونستم!

فعلا

mostafa_az

Well-Known Member
شوخي------>فكر كردم به آبتين جدي گفتي شهرام
جون من آخه اين چه طرز ليك دادنه ولي دستت درد نكنه . ميرم بگردم
حالا يه طرح بزن ببينيم :wink:

مخلصيم
مصطفي

FashisT

Active Member
اينم طرحهايي كه من امشب زدم..
شايد خوشت نياد :neutral:
سورسشم زيره 10 مگ هست خواستي بگو ميل كنم..
راستي تكسهاشو همينجوري چيزي كه گفته بودي زدم فقط تاريخشم نميدونستم همينجوري اتود زدم تا بعد خودت عوض كني.... :-?

ولي اين سايزاش منو كشته :lol:
فعلا :razz:

Mandana

Active Member
ایول شهرام چقدر قشنگ شدن.منکه نظرم رو قبلا بهت دادم
شهرام جان مصطفی هم خودش میدونه شوخی می کنیم.
در ضمن مصطفی جان اون براش رو برا دانلود توی امضام گذاشتم.اونی هم که توی پوسترم استفاده کردم همونه که حجمش از هم بیشتره

آقا همگی خسته نباشید

فعلا
بازم میام اینورا

FashisT

Active Member
خواهش .../
فقط یه چیزی ابتین این براشها رو همونایی که تو angryblue هست؟؟؟
من اینها رو دارم؟(اخه تو میدونی من چیا دارم :دی)
پروانه فکر کنم به سورش نیازی نداری ولی اگه خواستی بگو یه جوری برات اپ میکنم.../
فعلا

Mandana

Active Member
نه شهرام این دفعه نمی دونم کدومها رو داری.اکثر براشهای من مال دویانت آرته و چون اینو از قاطی براشهای قدیمی و جدید خودم در آوردم نمی دونم لینک کدومهاش رو بهت دادم
همش خونه.اونی که حجمش از همه بیشتره رو نداری .بقیه اش هم که حجمی نداره بابا.اگه میخوای دانلود کنی دانلود کن چون تصمیم دارم هر هفته عوض کنم.ازین ببعد یک عکس هم ازش میذارم که دچار مشکل نشی.
فعلا

جدیدترین ارسال ها

بالا