درخاست طراحي پوستر

Parvaneh12

Member
سلام
من براي كار مدرسم يه پوستر آ3 بايد طراحي كنم اما نه زياد فتوشاپ بلدم نه كامپيوترم اين كار رو ميكشه.... :cry:
ممنون ميشم اگه شما دوستان بتونيد كمكم كنيد
فقط بايد متن
نمايشگاه آثار هنرجويان هنرستان 17 شهريور
نوشته شده باشه
و بگ گراند سفيد داشته باشه
و بقيه عناصر مشكي و قرمز باشن و طرح شلوغ نباشه
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد اميدوارم بتونم جبران كنم...... :oops:

phoyo_live

Member
دوست خوبم من در خدمتم با ايميل من تماس بگير و بگو موضوعت چيه و نكات مورد نظرت رو هم برام به فارسي بنويس ايمل من اين زير نوشته شده باهام تماس بگير.

[email protected]

Parvaneh12

Member
ممنون ميشم اگه همين جا طرح هاتون را بذاريد
مشكلي هم هست همين جا بپرسيد

phoyo_live

Member
اقا من اماده كردم فكر ميكنم خوب هم شده ولي با 300 دي پي اي سنگينه 6 مگا بايت شده نمدونم چطور بفرستم برات ؟؟؟ ولي با 100 دي پي اي ميتونم راحت برات بفرستم .چه كنم؟؟؟

Parvaneh12

Member
سلام ممنون دوست عزيز اما آخه پوستر كه 100 دي پي آي نميشه :neutral:
آز آپلود سنتر نميشه استفاده كني؟
خيلي ضروريه :sad:

FashisT

Active Member
ميتوني 200 دي پي ايشم بكني براي پوستر آ3 مسپله اي نست و بعدشم ميتوني زيپش كني و روي يكي از هاستهاي مجاني اپلودش كني.../
اينم راه :wink:
راستي كارتم بزار ببينيم تا ما هم يه استفادهاي كرده باشيم :-?
فعلا :twisted:

Parvaneh12

Member
اينم طرح هاي آقاي phoyo_live
..........
بچه ها شما نظري نداريد؟؟؟؟؟يا طرح ديگه اي؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

پیوست ها

• p1.JPG
    p1.JPG
    35.4 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • p2.JPG
    p2.JPG
    33 کیلوبایت · بازدیدها: 30

Mandana

Active Member
مصطفي جان فكر كنم اون كي برد و اموتايكونهاربطي به آثار هنرجويان يك هنرستان نداشته باشه. ولي نوشته اش قشنگ شده.باز خود پروانه خانوم مياد نظر ميده ايرادهاش رو ميگه ماهم نظرمون رو داديم

FashisT

Active Member
خب به نظره من( كاره اولي رو ميگم ) هيچ تركيب بندي نداره و انگار همه فرم ها و شكلها روي هوا هستند و براي موسي هم به قوله ابتين هيچ ربطي به اموزشگاه نداره -- البته يه چيزي بگم اينها براي اموزشگا هاي ما از سرشون هم زياد استاد فقط ميخواد كار بيارن و هر چقدر هم خوب باشه الكي گير ميده كه بگه تو هر كاري كني به پاي من نميرسي و هنوز نقص داري شرط ميبندم اگه به خودشون بگي يه طرح بزن از اينم بدتر ميزنند :lol:
شرمنده خوبيهاي طرخاتونو نگفتم چون بدردتون نميخورد اين بديهاي كار هست كه بدرد ميخوره :wink:
فعلا :twisted:

mosi-online

Member
ممنون از نظراتتون...
آبتين جون نميدونستم بگراندش رو چي بزارم اين و گزاشتم... عكسي چيزي مد نظر داري بگو بزارم بگراندش تا ست شه...
رو نوشته هاش ام كار كردم خدا كنه اون قشنگ شده باشه...

Mandana

Active Member
آره حاجي نوشته اش كه قشنگ شده
والله منم نميدونم چي بذارين بهتره چون خود پروانه جان نگفتن نماشگاه آثار چي چي هست!
چون هنرستان ماشالله يكي دوتا رشته نداره از نقاشي و گرافيك بگير برو تا كامپيوتر و ...
حالا اگه خودش بگه نمايشگاه چيه خوب ميشه.والا مجبور ميشيم يه چيزي الكي بزنيم ديگه
مثلا فرض كن نمايشگاهي كه توي مشهد براي كارهاي گرافيكي برگزار شد پوسترش فكز كنم A2 بود.شايد هم A.ولي فقط يه لكه زرد ايربراش بود والسلام.كه به نظر خيلي ها اصلا جالب نبود(حالا خوبه طراحش اينجا باشه:lol:)
حالا پروانه جان اين هنرستان شما نمادي چيزي نداره كه ازش استفاده كنيم؟يا حداقل موضوع نماشگاه چي هست؟
اينجوري بچه ها هم حق دارن سر در گم ميشن

Parvaneh12

Member
در ضمن پروانه جان درخواست درسته نه درخاست!!!
مرسي كه گفتي شرمنده :cool:
آقاي مصطفي از شما هم ممنون اما آخه كيبوركامپيوتر به نمايشگاه گرافيك ربطي نداره.......... :neutral:
با فاشيست هم موافقم چپن هر چي باشه اون استاد به ما فتوشاپ داده كه هيچي بلد نيستيم اما خب بايد يه چيزي باشه كه قبول كنه..... :neutral: تقريبا هم با شما موافقم...
حالا پروانه جان اين هنرستان شما نمادي چيزي نداره كه ازش استفاده كنيم؟يا حداقل موضوع نماشگاه چي هست؟
شرمنده موضوع نمايشاه رو نگفته بودم.........
توضيحات بيشتر هم اينكه :
بك گراند سفيد.
و من يه طرحي ديدم از گروه زرتشت كه خيلي خوشم اومد
يه قسمتش رنگ پاشيده شده بود و وسطش يه چيزي نوشته........
من از اين خيلي خوشم اومد يعني مربوط به رنگ و .... بود كه به درد كار من ميخوره..
سعي كردم خودم درست كنم حتي براشش هم دانلود كردم اما خب چون سايز كار بزرگ بود و براش كوچيك اگه ميخواستم براش رو بزرگ كنم هم رنج مينداخت توي كار براي همين بي خيال شدم و بيشتر پيش نرفتم..... :sad:
فكر كنم به سوالاي همه جواب داده باشم.
از همتون هم ممنونم كه منو نميشناختيد و كمكم كرديد :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا