درباره 3ds max

dj.juniors

New Member
سلام به همه دوستان :rose:
من عضو تازه این مجموعه بزرگ هستم می خواستم بدونم دوستان کار 3ds max از نظر بازار کار و آینده شغلی چطور هست ؟؟؟ :green:
آیا این نرم افزار آینده خوبی داره از نظر کاری
و اینکه کار با این نرم افزار ساده هست و یا سخت
و اینکه چه شاخه ای از همه بهتر هست ؟؟؟ یعنی گرایش هم داره یا نه :دی
آیا من می تونم از خود آموز های درون اینتر نت برا یادگیری این نرم افزار استفاده کنم ؟؟؟؟
و سوال دیگه و آخری اینکه حداقل سیستم برای استفاده از این برنامه چی هست ( رم . cpu کش و....)

وای چی همه سوال پرسیدم
شرمنده دوستان
راستی کسی آموزش 3ds max داره برام بزاره ؟؟؟؟

www_3d_boy3

Well-Known Member
شما یه سرچ ساده بکنی جواب همه سوالاتو پیدا میکنی . بهتره که هرجور شده اینترنت پر سرعت بگیری

dj.juniors

New Member
یعنی برا این کار اینترنت هم لازم دارم ؟؟؟؟
نمیشه همینجا جواب سوال هامو بگیرم :(

www_3d_boy3

Well-Known Member
كسي كه واقعا علاقه داشته باشه و هدف اين سوالا رو نمي پرسه بلكه شروع به ياد گيري ميكنه .واسه همين شما اگه ميخواي ياد بگيري حتما به اينترنت پر سرعت نياز داري كه بدون اون واقعا نمي توني پيشرفت كني .
شما الان اول كاري با يه سيستم خيلي مشنگ هم مي توني كار كني .
تا شما برسي به اونجا كه نياز به يه سيستم خفن داري حداقل واسه مكس يه سال زمان نياز داري.تازه اگه بخواي مث نسل ما بري جلو 4 يا 5 سال .
اخه زمان ما اينترنت نبود واسه ياد گرفتن يه چيزه جديد بايد كلي مي گشتيم تو بازار يا حداكثر توي help
فقط سعي كن ياد بگيري بعد از 1 سال ميبيني چقدر كار فراون هست واسه كسي كه يه مهارتي بلده .

dj.juniors

New Member
ممنون من از دیروز دارم کار می کنم باهاش
چیزی که تا بحال فهمیدم اینه که نرم افزار بسیار جالب و کاربر پسندی هست ( حداقل برای من ) امیدوارم بتونم به جایی که می خوام برسم )
البته به کمک شما دوستان عزیز

www_3d_boy3

Well-Known Member
دوست من سعي نكن از روش آزمون و خطا ياد بگيري سعي كن يا از help استفاه ده كني يا آموزشهاي ويدوئي دان كني يا بخري

dj.juniors

New Member
از آموزش های آقا مهدی دارم استفاده می کنم
توی مشهد گشتم اما نمی دونم چه آموزشی بگیرم که خوب باشه و توپ بشه یاد بگیرم :دی
میشه یه راهنمایی هم در این مورد بهم بده ؟؟؟
یا اگه کسی مجموعه باری فروش داره من می خوام

pinoy

Member
سلام دوست عزیزم اول با همین آموزش هایی که اینجا هست کار کن بعد پک های آموزشی که در بازار هست رو تهیه کن البته اگه زبان انگلیسی بلد نباشی خیلی ضرر میکنی چون در باره مکس و ... به زبون فارسی چیزای مال گیر نمیاری

پم خای اموزشی CG academy خوبه پک های دیگه هم هست ولی چون من ندیدم نمیتونم نظر بدم ولی مال CG Academy رو خودم دارم و کار کردم میگم خوبه ولی انگلیسیه.

خوب در امد و این صحبتاشم یستگی به خودت داره دیگه که تا چه حد حرفه ای باشی ولی در کل در امد بدی نداره.

اینترنت هم حتکن نیاز داری چون باید بری تو سایت ها و فروم ها آموزش هارو دانلود کنی و بخونی با انیترنت 5 kb نمیشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا