درباره پرچم چه می‌دانید؟!

پرچم‌ها چه ابعاد و اندازه‌ای دارند؟​


ابعاد پرچم و اندازه پرچم​

هر پرچم با ابعاد و اندازه‌ای مشخص و استاندارد دسته بندی می‌شود. هر پرچم با توجه به ابعادی که دارد نام گذاری و مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعنوان مثال پرچم رومیزی به دلیل قرار گیری برروی میز کارکنان یا کارمندان کوچکترین پرچم در بین سایر پرچم‌ها می‌باشد. قیمت پرچم و نوع چاپ پرچم مورد استفاده بر روی ابعاد پرچم تاثیرگذار بوده است. برای تعیین قیمت پرچم ابعاد پرچم بسیار مهم و تعیین کننده می‌باشد.پس در زمان خرید پرچم به ابعاد اصلی و استاندارد آنها توجه کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تماس زیر تماس حاصل نمائید.

ابعاد پرچم تشریفات​

پرچم تشریفات یکی از مهمترین و اصلی ترین پرچم در بین محصولات پرچم می‌باشد. دلیل آن استفاده در محیط‌های مختلف و در موقعیت‌های متفاوت می‌باشد. پرچم تشریفات دارای ابعادی در حدود 90×150 سانتی متر می باشد. این ابعاد در کنار ارتفاع پایه پرچم 2/15 سانتی متری در دید بهتر پرچم بسیار تاثیر گذار می‌باشد. این ابعاد بدون احتساب ریشه پرچم و فقط ابعاد پارچه پرچم می‌باشد. قیمت پائین پرچم تشریفات در ابعاد کوچکتر پرچم و استفاده از پارچه کمتر در تولید پرچم ‌دانست.
ابعاد پرچم تشریفات

ابعاد پرچم رومیزی​

پرچم رومیزی به عنوان پرچم مکمل در کنار و هم ردیف پرچم تشریفات می‌باشد. ابعاد پرچم رومیزی 20×30 سانتی متر بوده و بر روی میز کارکنان و مدیران قرار می‌گیرد.این نوع پرچم به دلیل داشتن ابعاد مناسب همواره با استقبال فراوانی روبرو می‌شود.بالاترین تنوع در مدل پرچم را می‌توان در خانواده پرچم رومیزی مشاهده کرد.

ابعاد پرچم رومیزی ال و پرچم رومیزی تی​

پرچم رومیزی ال و پرچم رومیزی تی از محبوب ترین پرچم‌ها در خانواده پرچم رومیزی می‌باشد. پرچم رومیزی تی و پرچم رومیزی ال ابعادی 10×26 سانتی متری دارند. این دو نوع پرچم رومیزی ظاهری مدرن و متفاوت دارند. هر دو نوع پرچم ابعادی یکسان دارند و تفاوت آنها استفاده از دو عدد پرچم ال بر روی پایه تی شکل در پرچم رومیزی تی می‌باشد. این نوع پرچم با استفاده از چاپ دیجیتال تولید می‌گردد.

ابعاد پرچم اهتزاز​

پرچم اهتزاز دارای ابعادی بسیار متنوع و گسترده بوده و در محیط‌های خارجی نصب و استفاده میگردد.میله پرچم تعیین کننده ابعاد و اندازه پرچم اهتزاز بوده به طوری که پرچم با میله پرچم رابطه برابر دارند.ابعاد استاندارد برای پرچم اهتزاز شامل 90×150 و 70×100 و 100×200 سانی متر می‌باشد.این نوع پرچم باید با توجه به فاصله آن از زمین و نسبتش به میله پرچم انتخاب گردد.

ابعاد پرچم ساحلی​

پرچم ساحلی هم جزئی از محبوب‌ترین پرچم‌ها می‌باشد. با استفاده از پرچم ساحلی در محیط‌های خارجی میتوان تبلیغاتی موثر را اجرا کرد. پرچم ساحلی ابعاد 60×270 سانتی متر دارد. تنوع بالا در پایه پرچم ساحلی این محصول را به یک محصول متفاوت و جذاب تبدیل کرده است.یکی از دلایل کیفیت بالای چاپ پرچم ساحلی استفاده از چاپ پرچم دیجیتال می‌باشد.
ابعاد پرچم ساحلی

ابعاد پرچم ایران​

پرچم ایران یکی از مهم ترین نمادهای تشریفاتی در محیط‌های اداری می‌باشد. تنوع بالا در طرح و مدل برای پرچم ایران سبب شده که این محصول در برای هر محیطی تولید گردد. تمامی نمونه پرچم بالا همراه با طرح پرچم ایران امکان تولید را دارد.

ابعاد پرچم مناسبتی و پرچم مذهبی​

پرچم مناسبتی و پرچم مذهبی در طرح و مدل پلاکارد یا اهتزاز یا ریسه تولید می‌گردد. این پرچم‌ها بصورت آویز، جاچوب یا برای دکل‌ها یا سازه‌‎ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پرچم‌ها به دلیل استفاده در ایام مشخص و روزهای مذهبی در ابعاد و اندازه استاندارد و متنوع تولید و چاپ می‌گردد.

تولید پرچم و چاپ پرچم فوری​

ما در ایران پرچم تولید پرچم و چاپ پرچم فوری را به عنوان یکی از خدمات ویژه خود معرفی می‌کنیم. ایران پرچم با استفاده از دستگاه‌های مدرن چاپ پرچم فوری را در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت انجام می‌دهیم. چاپ پرچم تشریفات، چاپ پرچم رومیزی، چاپ پرچم اهتزاز و چاپ پرچم ساحلی با قیمت مناسب را خدمت مشتریان گرامی معرفی می‌نمائیم.

چاپ پرچم تشریفات و چاپ پرچم ایستاده در کوتاه ترین زمان و چاپ پرچم فوری
 

جدیدترین ارسال ها

بالا