دانلود سيستم مديريت سايت خبري فارسی

rasoooli

Member
دستت دردنكنه

همه قسمتهاي نصب فارسي بود

در حين نصب همه چيز عالي به نظر مي رسيد

اما بعد از نصب

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
سلام من نصب کردم همنین الان تا تنظیمش کنم یکم طول داره آخر شب بهتون لینک دمو رو می دم دیشب باید زود می رفتم وقتش نبود نصبش کنم .

آخرین ویرایش:

b_php

New Member
کلا هر سیستم نال شده ای رو اگه متوجه بشن به مدیر سرور اطلاع میدن و سایت شما پاک میشه.

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
منم به شخصه تاحالا ندیدم که کسی بگه سایت من به این دلیل بسته شده باشه.البته بجز Vb

persiangame

New Member
اول از شما دوست عزیز به خاطراین کارتون تشکر می کنم. اگه یادت باشه من یک تایپیک بقلی گفتم soso news به درد زدن سایت خبری نمی خوره و دچار کلی باگ و مشکله البته من اینا رو از خودم نگفتم و شما می تونی بری از سایت های معتبر که نقد این cms رو بخونی و پیشنهاد کردم دوستان بعدن به خاطر استفاده از این cms دچار مشکل نشن و بعد پشیمون نشن به جاش از vivvo استفاده کنن که واقعاsoso news حرفی جولش برای گفتن نداره و واسه همینه که soso news از نسخه2.0.4 به بعد اسکریپ نال شدش نیومد ولیvivvo بلافاسله بعد ورژن جدیدش نال شدش تو نت ریخته شما دوستان می تونید برید امتیازات وسایر نکات رو از سایت http://www.hotscripts.com/Detailed/46374.html به بینید بزرگترین و به نظر من مهمترین مشکل این cmc ایندکس بدش با گوگله به حر حال من فقط خواستم به دوستان گفته باشم تا قبل از استفاده اگاه باشید و بعد به خاطر زحمت زیاد که برای سایتتون می کشید و به نتیجه نرسیدنش پشیمون نشید.
موفق باشید

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
راستش اون زمانی که شما گفتید من کارم تموم شده بود از یکی از دوستانم سوال کردم در مورد این اسکریپت اینم جملش که کپی کردم اینجا ایشون به قولی یکی از معروف ترین گروه های امنیتی رو دارن که 2 سال پیش سایت میترا رو زدنvasash bug released nashode hanooz
vasash bug released nashode hanooz

Mormoroth

New Member
اول از شما دوست عزیز به خاطراین کارتون تشکر می کنم. اگه یادت باشه من یک تایپیک بقلی گفتم soso news به درد زدن سایت خبری نمی خوره و دچار کلی باگ و مشکله البته من اینا رو از خودم نگفتم و شما می تونی بری از سایت های معتبر که نقد این cms رو بخونی
شما به استناد از کجا میگی باگ های زیادی داره؟
اگه مشکلی هم داشته باشه به اسونی قابل پچ کردن هست
هنوزم میگم باگی با ریسک بالا واسش ریلیز نشده!:D

persiangame

New Member
استاد یه لینک دمو از نسخه فارسی شده بده تا به بینم چه جوری شده
موفق باشی

alimosavi

Active Member
آقا شما اگر می خواهی سایت خبری بزنی مسلما هدفت بازدیدکننده زیاد هست.
برای این شرایط استفاده از سیستم های نول از لحاض عقلی مشکل داره.

reza11_2005

Member
با سلام
من می خواهم کپی رایت را بردارم
ایا شما اجازه می دهید
میشه توضیح دهید که چگونه می توانم این کپی رایت را بردارم
با تشکر:razz:

جدیدترین ارسال ها

بالا