دانلود آخرين نسخه آنتي ويروس نود32 به همراه فايلهاي آپديت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-taji

Member
با سلام خدمت تمامي دوستان عزير
شايد تا به حال به دنبال آنتي ويروسي قدرتنمند بوده ايد تا بتوانيد از شر تمامي ويروس هاي مزاحم سيستم خود خلاص شويد.
و شايد هم نگران اين موضوع بوده ايد كه اي كاش آنتي ويروسي داشتيد كه به همراه تمامي آپديت هاي روز نصب شود و ديگر نيازي به ساعتها صبركردن براي آپديت شدن نياز نداشته باشيد – البته اگر ويروس هاي مزاحم به شما اجازه اتصال به اينترنت را بدهند.
با استفاده از اين نسخه آنتي ويروس نود32 كه كاملا شناخته شده است و نيازي به معرفي آن نيست ديگر نگران مسائل بالا نيستيد و ميتوانيد هميشه آنتي ويروسي آپديت داشته باشيد

ess-buss-4.jpg

ويژگي هاي اين نسخه عبارتند از:
1- نصب اتوماتيك آنتي ويروس نود32 به همراه فايلهاي آپديت
2- عدم كاهش سرعت سيستم
3- آپديت اتوماتيك و سريع به محض اتصال به اينترنت
4- عدم تغيير در نسخه اصلي نود32
5- مناسب و بسيار كارامد براي تمامي شركتها و كارخانجات (تست شده)
6- داراي راهنماي فارسي براي ويروس يابي و چگونگي نحوه آپديت
7- پاسخگويي سريع انجمن هاي IRWIT.com در صورت بروز هر گونه مشكل (انشاالله)
8- ......

نكات :
1- از اونجايي كه حجم اين فايل براي دانلود حدود 50MB هست دوستاني كه قادر به دانلود اين فايل از اينترنت نيستند به وب سايت www.IRWIT.com مراجعه كنند تا از نحوه چگونگي ارسال ازطريق پست آگاه شوند.
و يا اينجا كليك كنند

2- در صورتي كه آنتي ويروس نود32 از قبل بر روي سيستم شما نصب شده حتما آنرا Uninstall كرده و سيستم را Restart كنيد تا مراحل نصب به صورت كامل انجام شود.
3- پس از نصب آنتي ويروس جهت جايگزيني فايل هاي آپديت حتما سيستم را Restart نماييد.
4- پس از نصب كامل (بعد از Restart ( حتما به تاريخ آپديت آنتي ويروس نود32 توجه فرماييد تا از جايگزيني فايلهاي آپديت مطمئن گرديد.
5- سعي ما بر اين است تا آخرين نسخه نود32 را كه با آپديت روز است را بر روي سايت قرار دهيم تا نيازي به آپديت مجدد نباشد در صورتي كه كوتاهي از ما ديديد اول مارو ببخشيد بعد بريد اينترنت آپديت كنيد البته اين نكته لازم به ذكر است كه چون تاريخ آخرين آپديت نسخه دانلود شده كمتر از يك هفتست زمان زيادي براي آپديت صرف نمي كنيد.
6- حتما حتما اگر مشكلي يا ايرادي دررابطه با اين نسخه ديد در انجمن هاي ما در وب سايت www.IRWIT.com مطرح فرماييد تا برطرفش كنيم.

اين نسخه حداقل بيش از 2 ماه بر روي بيش از 100 كامپيوتر اعم از شركتي با خانگي تست شده و ايرادهاي احتمالي آن برطرف شده اميدوارم از استفاده از آن لذت ببريد و ما رو هم دعا كنيد.اگر هم حق كپي رايت رو هم رعايت كرديد ثواب كرديد. به جون خودم تو كد نويسيش پدرم دراومد.

For Download click here -براي دانلود اينجا كليك كنيد

ویرایش Antivirus Nod32 2008
شرح: اخرين نسخه از انتي ويروس NOD32 به همرا ه فايلهاي آپديت و راهنماي استفاده فارسي Last Version Of NOD32 Antivirus with Update File
ویرایش: 3.0621 اندازه فایل: 52.69 MB

آخرین ویرایش:

golro

Member
سلام
من ناد را داشتم ولی از پس ویروس win32 بر نیمود الان دنبال یک ویروس کش بهترم

golro

Member
سلام
من ناد را داشتم ولی از پس ویروس win32 بر نیمود الان دنبال یک ویروس کش بهترم

amir-taji

Member
احتمالا ناد شما آپديت نبوده شما ميتوانيد با دانلود آنتي ويروس آپديت شده ناد و نصب آن روي سيستمتون ديگه با هيچ ويروسي مشكلي نداشته باشيد
در ضمن win32 يك ويروس نيست يكي از فايلهاي سيستمي ويندوز هست كه اكثر ويروس ها روي اون مينشينند و به ويندوز آسيب ميرسونند

For Download click here -براي دانلود اينجا كليك كنيد

آخرین ویرایش:

artbirjand

New Member
سلام
من یه ویروس به نام spol
؟!
دارم که نمی دونم چی کارش کنم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

farhad_s5

Member
من آخرين نسخه رو كه ريختم يه ويروس رو نمي تونست پاك كنه هي پيغام ميداد: unable to delete

دليلش چيه؟

مرسي

amir-taji

Member
سلام
من یه ویروس به نام spol
؟!
دارم که نمی دونم چی کارش کنم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

لطفا سوالتون رو واضح تر مطرح كنيد
درحال حاضر ويروسي به نام spol شناخته نشده
شايد منظورتون spool.exe هست كه بحثش فرق داره
===============
:
Agent-GJC یک تروجان برای خانواده ویندوز است.

Agent-GJC به طور مخفیانه , پیوسته در حال اجرا بوده و یک خدمتگذار (Server) بکدور فراهم میکند تا نفوذگر از این طریق بتواند به سیستم آلوده دسترسی یافته و آن را کنترل نماید.

Agent-GJC تلاش میکند تا به یک میزبان خارجی متصل گردد.

در اولین اجرا Agent-GJC خود را در مسیر System>\spool.exe> کپی میکند.

مقادیر زیر در رجیستری سیستم آلوده جهت اجرای خودکار spool.exe ایجاد میشوند :

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Microsoft Update
<System>\spool.exe

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Microsoft Update
<System>\spool.exe

لينك به مطلب تكميلي :
http://www.sophos.com/security/analyses/trojagentgjc.html

amir-taji

Member
من آخرين نسخه رو كه ريختم يه ويروس رو نمي تونست پاك كنه هي پيغام ميداد: Unable to delete

دليلش چيه؟

مرسي

خوب دوست عزيز اسم ويروس رو هم ميگفتي
مطمئني ويروس هست؟
چون نود اجازه پاك كردن فايلهاي اصلي ويندوز رو نداره براي همين اين پيغام رو ميده
لطفا سوالتون رو كامل تر مطرح كنيد
در ضمن اگر سيستم شما آلوده به ويروسي باشه كه نود نميشناسه آخرين راه اينه كه آنتي ويروس هاي ديگه رو امتحان كنيد يا اينكه حداكثر 10 روز صبر كنيد تا نود با آپديت جديدش شناسايش كنه

موفقيت

New Member
با تشكر از تلاشتان
لطفا براي دانلود نود 32 از سايتتون راهنمايي بفرماييد
با

saamaan217

New Member
از آپدیت آفلاین استفاده نکنید خیلی دردسر داره! من خودم از آپدیت تریال استفاده میکنم. واقعا اعصاب خردکن هست این آپدیت آفلاین.
اگه کسی دنبال آپدیت های تریال میگرده به آدرس زیر زیر بره . فعلا داره آپدیت رو برای هر روز میذاره اگه در آینده مثل بقیه سایت ها چیز بازی در نیاره.
http://www.updatefa.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا