خوشنویسی

R4M!N_ART

Active Member
با سلام خدمت همه دوستان !

جزو اولین کارهای خوشنویسی دیجیتالیم هست ! هنوز زیاد به قلم عادت نکردم ! اگه جایی خطوط کج شده ببخشید دیگه ! :)
منتظر نظرات سازندتون هستم

:rose:

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    59.8 کیلوبایت · بازدیدها: 43

+Mohammad+

Well-Known Member
خسته نباشی
ببین خط یه سری قوانین خاصی داره که تو اونا رو رعایت نکردی... مثلا اینجا میخاستی نستعلیق بنویسی یا شکسته نستعلیق ؟!!!
اگه میشه مراحل انجام این کار رو بگو...

R4M!N_ART

Active Member
خسته نباشی
ببین خط یه سری قوانین خاصی داره که تو اونا رو رعایت نکردی... مثلا اینجا میخاستی نستعلیق بنویسی یا شکسته نستعلیق ؟!!!
اگه میشه مراحل انجام این کار رو بگو...

سلامت باشی !
راستش من کلا از این سبک ها زیاد سردرنمیارم ! هر جایی خط زیبایی ببینم همونجور تمرین میکنم که مثل اون بنویسم !
اول یه کوزه کشیدم (همونایی که کنار هستن !) بعد اپاسیتیش رو کردم بعد اون متن اصلی (البته براشی مثل قلم خوشنویسی پیدا نکردم آخر خودم ساختمش) و رو نوشتم بعد اون متنهای ریز رو برا پر شدن و بعد لایه کوزه رو برداشتم !
آخر هم اون جلوه های نوری و سایه زدن های کوزه های کنار
همین

nima_dsnr

کاربر VIP
:)
سبک جالبیه
من هم چند سال پیش به فکر افتادم این سبک رو پیاده کنم ولی به دلایلی که قوانین خوشنویسی رو نقض میکرد نشد.
ببین اینجا اولا که قواعد خوشنیسی رعایت نشده، پس اسمش رو بهتره خوشنویسی نذاری و بذاری دست نوشته.
بعدش لا اقل متن شعر رو درست بنویسی خیلی بهتر میشه خوندش...

به سراغ من اگر می آیید
نرم و آهسته بیایید
مبادا که ترک بردار
چینی نازک تنهایی من

در واقع اون "که" جابجا نوشتی
دلیل اینکه نمیشه با براش خوشنویسی کرد، حتی اگر هم براشش بود، اینه که نمیتونی قلم رو بچرخونی.
برای نوشتن روی کاغذ، قلم با زاویه های متفاوت تو دست میچرخه ولی زاویه براش ثابت هست و فقط حرکت مستقیم داره و چرخش نداره.

R4M!N_ART

Active Member
:)
سبک جالبیه
من هم چند سال پیش به فکر افتادم این سبک رو پیاده کنم ولی به دلایلی که قوانین خوشنویسی رو نقض میکرد نشد.
ببین اینجا اولا که قواعد خوشنیسی رعایت نشده، پس اسمش رو بهتره خوشنویسی نذاری و بذاری دست نوشته.
بعدش لا اقل متن شعر رو درست بنویسی خیلی بهتر میشه خوندش...

به سراغ من اگر می آیید
نرم و آهسته بیایید
مبادا که ترک بردار
چینی نازک تنهایی من

در واقع اون "که" جابجا نوشتی
دلیل اینکه نمیشه با براش خوشنویسی کرد، حتی اگر هم براشش بود، اینه که نمیتونی قلم رو بچرخونی.
برای نوشتن روی کاغذ، قلم با زاویه های متفاوت تو دست میچرخه ولی زاویه براش ثابت هست و فقط حرکت مستقیم داره و چرخش نداره.

مرسی آقا نیما از نظرت !
چشم ببخشید اگه قوانین خوشنویسی لغو شده ! تازه کاریم
متن شعر هم چون شعر نو هستش وزنی نداره برا همین فکر نمیکنم عوض کردن یک (که) مشکلی پیش بیاره ! من به شخصه خیلی وسواس به خرج دادم که درست بنویسم ولی تو اینترنت یکی نوشته بود (مبادا بشکند) یا (بلور نازک) یا ....
بله در مورد براش نیز حق با شماست من خودم بهش پی بردم !

sayan.digit

Active Member
من عاشق این نوع سبک نوشتنم!! یعنی یه طوری که به هیچ چیز شبیه نباشه! واقعا لذت بردم
خسته نباشی دوست خوبم

جدیدترین ارسال ها

بالا