خوشنويسي دركورل

nima_dsnr

کاربر VIP
دستت درد نکنه...
نمیدونم این چندمین ؟!؟ سایتی هست که عضو شدم ! ولی لینک دانلود خراب بود.
مرسی

البته در پرانتز یه چیزی رو عرض کنم که من کلک رو دانلود کردم قبلهل پیش... همچنین کیجن و پچ و... با یه لودر ( Loader ) وقتی میخام خروجی بگیرم هم گزینه jpg داره ( فقط image ) ولی وقتی سیو می کنم هیپی نمیاد.

gartal25xx

Well-Known Member
برای حل مشکل کلک بعد از تبدیل به pdf توسط نرم افزار adobe acrobat وارد کورل بکنید و با کلیک راست روی نوشته ها گزینه convert to curve را انتخاب کنید تا نوشته مورد نظر از حالت متنی به حالت شکلی تبدیل شود. در اینصورت مشکل تغییر شکل حروف حل می شود اگر نشد فایل pdf را ابتدا به ps توسط نرم افزار adobe acrobat تبدیل کنید سپس مراحل فوق را طی کنید. در ضمن بزودی طرحهای وکتور بسم الله و حط معلی را ارائه می کنم فعلا بخاطر کارم فرصت نمی کنم. باتشکر

طبق تجربه چندین ساله

سلام دوستان
من یکبارهم قبلا گفته ام
برای انتقال فایلها ازکلک وچلیپا به کورل بهترین راهی که من تجربه کرده ام این است
درقسمت regional & language از شاخه advanced زبان دوم سیستم راenglish[united statesانتخاب کنیدوapplyکنید
سیستم ریسیت می شود. بعد که ویندوزبالاآمدمیتوانید درکلک هرچه خواستیدبنویسیدوsave کنید
لیکن با این مراحل
ابتدا save asوبعددرپنجره باز شده درقسمت save as typeگزینه imageراانتخاب کنیدواسم فایل رابنویسیدوsave بزنید
پنجره ای دیگربازمیشود دراین پنجره فقط درقسمت image formatفرمت bmpرابه emf تبدیل کنید وذخیره کنید
صددرصد بعداز باز شدن درکورل بدون درهم ریختگی می باشد ولی باید نقطه یااعراب را جداگانه بنویسید . اگرهم ازچلیپا متن راانتخاب کنید وکپی بزنید میتوانید درکورل paste زده وبدون درهم ریختگی آنرادریافت کنید لیکن باید متن paste شده راungropeکرد وسپس weld نمود بدین صورت میتوان فایل وکتوری از کلک یا چلیپا داشت
انشا الله موردتوجه قراربگیرد این تجربه 12 ساله من جهت امورکاترپلاتر بود

جدیدترین ارسال ها

بالا