خوشحال میشم در مورد جدیدترین کار فلشم نظر بدید

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام دوستان بزرگوار
لطفا يكي بنده رو راهنمايي كنه.
يه سايت فلش ساختم اما متاسفانه روي سيستم‌هايي كه فلش پلير ندارن اجرا نميشه
بايد چه كنم؟
www.e-mdf.com
آيا مشكل از طراحي است يا خير اين يك امر عادي هست

البته بهتر بود برای سوالتون تاپیک مجزا میزدید چون به این تاپیک مربوط نیست.

شما نباید کاری کنید، کاربر باید فلش پلیر رو نصب کنه. البته در زمان باز شدن صفحات حاوی فلش، پیغامی مبنی بر نصب فلش به کاربر نمایش داده میشه و با تایید اون ، فلش مستقیما از سایت مربوطه دون لود و نصب میشه.

sizanjavad

کاربر فعال
از نظر من کار ضعیفیه البته اگه ناراحت نمیشین
در ضمن فکر نمی کنم این که شما دائما دارین این بحث رو بالا میارین کار درستی باشه.چون امکان داره بقیه سوال مهمی داشته باشن و ارشون گیر باشه و اینکه شما دارین این بحث رو تو رتبه بندی بالاتر میارین باعث بشه که اونا نتونن به جواب سوالشون برسن!

NabiKAZ

Well-Known Member
از نظر من کار ضعيفيه البته اگه ناراحت نميشين
در ضمن فکر نمي کنم اين که شما دائما دارين اين بحث رو بالا ميارين کار درستي باشه.چون امکان داره بقيه سوال مهمي داشته باشن و ارشون گير باشه و اينکه شما دارين اين بحث رو تو رتبه بندي بالاتر ميارين باعث بشه که اونا نتونن به جواب سوالشون برسن!

سلام دوست عزيزم ؛
از نظري که دادي تشکر ميکنم و بيشتر ممنون ميشم که ايرادات کار رو بگي و بازم ممنون ميشم اگر شما هم نمونه کارهاتون رو بزاريد تا از کارهاي شما استفاده کنيم (اين آخري رو منتظرم)

من دارم اين بحث رو بالا ميارم ؟! ميشه بفرمائيد طبق چه سندي اين حرف رو ميزنيد ؟!
اول اين رو بگم که من اصلا هدفي براي بالا آوردن و اين حرفا ندارم و برام مهم نيست ، اين رو هم بهتره بدونيد که من حتي يک بار هم فهرست تاپيک هاي اين انجمن رو نديدم چون از طريق ايميلي که برام مياد مستقيم ميام اينجا.

اين تاريخ نوشته هاي دو صفحه اخير است:
کد:
27 January
28 January
28 January
31 January nabi
31 January nabi
31 January nabi
01 February
12 February
12 February
22 February
25 February
25 February nabi
25 February
25 February
26 February
26 February
اگر دقت کنيد نوشته من بلافاصله بعد از نوشته دوستان بوده و فاصله 10 روزه و يه فاصله 11 روزه بين دو تا از پست ها هم که وجود داره من باعثش نبودم .

بازم سر حرفي که زدي هستي ؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا