Fa خواندن ورودی فلش مموری

Singular

Active Member
سلام دوستان

میخام برنامه بسازم ..که بطور مثال وقتی فلش مموری به کامپیوتر وصل شد

نام فلش مموری مثال = farid
آدرس فلش مموری مثال = :F

ممنون میشم ی نمونه مثال بزنید

داوید

Member
من متوجه نشدم چی شد الآن دقیقاً...
اسم رو تغییر بده؟ نام پارتیشن رو تغییر بده؟
اصلا تغییر بده؟ نده؟ بخونه؟ بنویسه؟ نشون بده؟ ذخیره کنه؟
دقیقاً چه کنه؟!

arash-mmb-tz

Active Member
دوست عزیز ، مگه من همچین برنامه ای رو درست نکردم؟

وقتی فلش واد می شد ، به صورت یک Notification در بالای صفحه ظاهر می شد و می گفت که فلشی به سیستم وارد شده است

لینک سورس

Singular

Active Member
سلام من میخام وقتی که فلش مموری به کامپیوتر وصل شد

اسم فلش مموری ( lable ) رو بده به ما و اینکه نام درایو رو بده

*******اقا آرش سورس شما رو متوجه نشدم .کدوم قسمتش برای این منظوره ازتون هم سوال کردم جوابی ندادید

arash-mmb-tz

Active Member
مگه این برنامه رو من کاملا توضیح ندادم ؟ شما پروژه رو تست کنید. در این حالت هیچ سی دی یا فلشی روی سیستمتون نباشه. بعد یک فلش یا یک سی دی وارد کنید ، اونوقت فورا در بالای صفحه یک پنجره ای کوچک ظاهر می شه که اسم فلش یا سی دی و نام درایو رو می گه.

Singular

Active Member
اره....ولی من میخاستم اصول اینکه فلش وارد میکنیم که آدرس درایو اسم و ... میده بر چه اساس و کدی هست

دوست داشتم این موضو رو یاد بگیرم ...
ممنون میشم اگه در مورد کدهاش توضیحی بدید

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
انجمن رو سرچ کنید پلاگینش موجود هست من خودم قبلا به یکی از دوستان معرفی کرده بودم

ولی الان بهش دسترسی ندارم

Singular

Active Member
بله اون پلاگینی که میگید دارم .. اون پلاگین فقط میگه فلش مموری که وصل شده اسم درایوش هدث...
ولی من میخام بدونم چیکار باید کنم که وقتی فلش وصل شده بگه درییاو فلانه و پنجره نمایش داده بشه

مثل مثال اقای آرش

Singular

Active Member
آقای آرش مثال شما چنین مشکلی دارد

سلام
این برنامه فقط قابلیت شناسایی یک فلش رو دارد و اجرا میشود

به عنوان مثال شما یک فلش وصل کنید برنامه اجرا میشود.. و وارد فلشتان میشوید
حال در حالی که اون فلش وصل است یک فلش دیگر هم وصل کنید..میبینیدکه هیچ اتفاقی نمی اتد... (برنامه کار نمیکند )

باید به برنامه دستور بدیم که آخرین فلشی که متصل شده است رو به ما بده
در این مورد اگه میشه توضیح هم بدید

Singular

Active Member
سلام دوستان ...آقا آرش که یک نونه مثال درست کردند ولی موردی داره ما هرچقدر پست میزاریم اینطور اون طور آقا آرش نیستند که رسیدگی کنه از دوستانی که اطلاع دارند یه لطفی کنند رسیدگی کنند

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام دوستان ...آقا آرش که یک نونه مثال درست کردند ولی موردی داره ما هرچقدر پست میزاریم اینطور اون طور آقا آرش نیستند که رسیدگی کنه از دوستانی که اطلاع دارند یه لطفی کنند رسیدگی کنند

این نمونشون روی ویندوز 8 64 بیتی کار نمیکنه فکر میکنم کلا روی ویندوزهای 64 بیتی مشکل داشته باشه , آقا آرش لطفا بررسیش کنید.

آخرین ویرایش:

Singular

Active Member
من ویندوزم 32 بیتی هست
واسه ویندوز های 32 بیتی میسازم فقط

Singular

Active Member
از چی راضی باشم ؟؟؟ :|
وقتی فلش دگ رو شناسایی نکنه اصلا کاربردی نیست بدرد بخور نیست

( البته توهین نباشه به آقا آرش که چنین برنامه ای ساخت ) فقط این مورد بر طرف بشه خوب میشه

mohammad@er

Well-Known Member
استاد.
خجالت بکش.
مگه طلب کاری از آرش همینشم نمی نوشت حال آدمای پر توقع جا میومد.

loo30fer

استاد.
خجالت بکش.
مگه طلب کاری از آرش همینشم نمی نوشت حال آدمای پر توقع جا میومد.
چی میگی شما ؟؟؟؟!!!
اینجا کسی نیاز به وکیل وسی نداره , خواهشا جایگات ببین و تاپیک رو به بیراهه نکش...

آخرین ویرایش:

arash-mmb-tz

Active Member
با سلام خدمت دوستان. مدتی من به دلایلی نتونستم به انجمن سر بزنم. این بحث هایی که شما کردید رو الان دیدم. این برنامه با پلاگین M file and folderدرست شده و ربطی به سیستم 64 بیت و 32 بیت نداره. تو خود مثال هم می تونید پلاگین هاشو ببینید. من خودم ویندوز 8 64 بیت دارم و هیچ مشکلی نداره. به آقا فرید هم قول می دم خوبش کنم ولی دوستان هم حق بدن که تو این روزا آدم خیلی گرفتاری داره. این برنامه اینطوری کار می کنه که اگه یک دیوایس ( سخت افزار) به طوری که تو مای کامپیوتر نشون بده شناسایی می کنه . مثلا وقتی این برنامه اجرا می شه، لیست اسامی درایو ها رو از پلاگین می گیره. و بعدا هر 300 400 صدم ثانیه باز لیستی از درایو ها رو می گیره و اگه تغیری تو گرفتن لیست حس کنه آخرین کلمه درایو رو می گیره و به صورت یک notification نشون می ده. این شرح کار برنامه بود که کار خیلی ساده ای است. تو این ماه اگه وقت کردم حتما خوبش می کنم.

12-19-2013 5-45-45 PM.png

آخرین ویرایش:

loo30fer

ین برنامه با پلاگین M file and folderدرست شده و ربطی به سیستم 64 بیت و 32 بیت نداره. تو خود مثال هم می تونید پلاگین هاشو ببینید. من خودم ویندوز 8 64 بیت دارم و هیچ مشکلی نداره.
ربط داره چون شما تو ویندوز 64 بیتی با پروسه 32 بیتی بعضی دسترسی ها رو ندارین و به علت برخی تغییرات این مشکلات ممکنه پیش بیاد. بنده سورستون رو بررسی نکردم ولی تست کردم تنها موقع نمایش فلش وصل شده نمیتونه نام درایوش رو بگیره عکسش رو براتون پیوست کردم.

پیوست ها

• Image.jpg
    Image.jpg
    48.9 کیلوبایت · بازدیدها: 6

جدیدترین ارسال ها

بالا