خطای 403 در هاست!!

ahmadfani

Active Member
You are not authorized to view this page

You might not have permission to view this directory or page using the credentials you supplied.
با سلام متاسفانه من هرچی در ساب دومینم فایل میخوام بذارم خطای 403 میده و اصلا نشونشون نمیده. میخواستم این سوالات رو مطرح کم.
1- آیا این خطا گذراست . یعنی فردا درست میشه یا نه؟
2- اصلا چطور میشه از دست این خطا راحت شد؟
3- میخوام با مدیر پارس دیتا صحبت بکنم و هر چی از دهنم میاد بهش بگم واسه همین میخوام قبل فحش مطمئن بشم که این اشکال از طرف من نیست خواهشا کمکم کنید آخه من موندم
www.pr.iaukhoy.ac.ir

NovinServer

Active Member
با سلام و درود ، فکر می کنم مدیریت سرور مجوز دسترسی و مشاهده را گرفته است .

امکان داره سرورش یکم قاطی کرده باشه پیشنهاد من این است کمی صبور باشید صبح اگر درست نشد در این رابطه با مدیریت سرورتون این موضوع را جریان بگذارید .

نکته : وقتی ساب دامین می سازید در File Manager یک پوشه ای به نام ساب دامنه ساخته می شود ببینید دسترسیش 0755 هست ؟

اگر نبود بکنید احتمال 99% درست می شود ...

ahmadfani

Active Member
بابا شما خبر ندارین این مال سایت دانشگاهه من تا آخر اردیبهشت وقت دارم که تکمیلش کنم
با مدیرشون هم صحبت کردم ولی میگه اشکال از طرف مانیست عیب از cache کامپیوتر شماست
حالا من درست متوجه نشدم چی میگفت ولی هرکی اطلاعات در این زمینه داره کمکم کنه

ahadiany

Member
ارور 404

با سلام

دوست من ساییتتون بالا میاد . ون همکارمون هم که مثل اینکه با پارس دیتا لج هستن معلومه این ارور از کش آی اس پی هست . پارس دیتا همکار خوب و بی نظیر ماست و از افتخارات این صنعت هستن .

ahmadfani

Active Member
بابا بعد از تماس درستش کردیم
http://dr.iaukhoy.ac.ir/
حالا شما راست میگین این آدرس هم ببینید
http://me.iaukhoy.ac.ir
میخوای بازم براتون ارسال کنم
ببینید دوست عزیز ساب دومین های قبلی هیچ عیبی نداشتند و الان هم دارم آپدیتشون میکنم ولی برا اساس گفته خودشون که دارن یکم تغییرات تو سیستمسون میدن یه مقدار مشکل پیش اومده ساب دومین های جدید خطا میده بابا شما که خودتون خطای 403 رو میدونین چیه؟
عدم دسترسی من!!! که تنها و تنها عیب از هاست هست
الان
www.offic.iaukhoy.ac.ir
http://www.prof.iaukhoy.ac.ir
پس چرا خطا نمیده؟؟؟
بعد از اینکه آدرسهای جدیدو ساختم اشکا داد. خب منم میدونم شرکت بزرگیه ولی یه عیب داره و اونم اینکه به مشتریاش ارزش قائل نیست فقط پول پول پول باشه.
من یه ایمیل زدم گفتم درستش کنید هنوز هم که هنوزه جوابشو ندادن
10 بار ایمیل زدم. ولی جوابی ندادن
ولی گفتم من CMS میخوام باور کنید لیست کلی قیمتهاشونو برای من ارسال کردند اونم با تمامی محتوایات و امکانات.
من یه هاست واسه روابط عمومی میخوام واسه همین از بهترین جای ممکن هاستمو خواهم خرید.
عمرا اگه از پارس دیتا بخرم باور کنید شورشو درآموردن
همه چیز فقط پول نیست!!!
خواهشا اگه کسی بهترین - ارزانترین با امکانت ترین ، دارای ساب دومین نامحدود و ایمیل نامحدود سرویس بده خبرم کنید.
راستی این همه پول دادیم به شرکت پارس دیتا اومدن 20 تا ساب دومین واسه ما تعریف کردن که 14 تاش هم کار نمیکنه!!
لطفا کمکم کنید . مرسی

ahadiany

Member
هاست خوب

اگر دوست داشتین مکی تونین با ما به شما 88676407 داخلی 3 یا 4 آقای سیجانی صحبت کنین بگین از طرف احدیانی تو سایت مجید آنلاین تماس میگیرم ایشون مشکلاتتون رو می شنون و به راحتی کمکتون می کنند . ما حدود 10 سال سابقه در این کار داریم و جزئ سه شرکت اول هستیم

با تشکر

ahmadfani

Active Member
یعنی من میتونم مشکلات پیش اومده سایت دانشگاهو هم باهاش در میون بذارم.؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا