خرید یک پروتکتور فلش و تغییر باینری

Mehrdad155

کاربر فعال
درود بر دوستان و اساتید گلم

دو سوال داشتم که چون تجربه ام توشون کمه دست یاری میطلبم:

1) راستش من از دست این دیکامپایلرهای لعنتی واقعا به ستوه اومدم بنابراین تصمیم گرفتم یک پروتکتور بخرم.
فقط نمیدونم کدوم از همه بهتره و ضمانت بیشتری روش هست ( البته آگاهم که ضمانت 100 اصلا وجود نداره خصوصا رو فلش).

خلاصه دوستان و اساتید و هکرهای swf و exe فلش به کمک بیان و بگن که از پس کدوم یکی به سختی بر اومدن یا اصلا نتونستن
برگردونن.

یه چند تایی که میشناسم اینان : secureSWF - swfprotection - amayeta swf encrypt و ... یا حتی MDM و غیره.
پیشنهادتون چیه دوستان؟

پ.ن: در ضمن اگه راهی جدی تر برای این مقوله حتی بدون استفاده از این برنامه ها را میشناسید سپاسگذار خواهم شد.

2) فرض کنید کد باینری یک تصویر یا هر فایل دیگه را مثلا با Hex edit عوض کردیم. حالا سوال اینجاست که چطوری میشه با فلش اونو
در موقع لزوم فراخوانی و کد های معیوب را اصلاح و تصویر را نشون داد و بعد دوباره خراب و به حالت اول برگردوند. در ضمن این کارها توی stream انجام
بشه نه توی لوکیشن.

پیشاپیش سپاس از جوابهاتون

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
همه این کار ها توی فلش قابل انجام هست ، بهترین راه ساخت یک برنامه اختصاصی هست
موارد بالا را بنده با اجازه شرکت های مربوطه قفلشان را شکسته ام :دی
موفق و پیروز باشید

Mehrdad155

کاربر فعال
خوب پس بهروز جان یعنی بی خیال خرید شم دیگه....آره؟

برای سوال دوم , راهنمایی کن عزیز. ممنون میشم.

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام مهرداد جان . راجع به سوال اول باید بگم من خودم چند سال پیش مجبور بودم تو یه پروژه همچین پروتکتی روی فلش انجام بدم از اونجا بود که با برنامه adobe director آشنا شدم. دایرکتور میشه فایل های فلش رو برد داخل cast member که با پسوند cst هستن. بعد اونها رو پروتکت میشه کرد میشن cxt . نمیدونم میشه باز کرد همچین فایل هایی رو یا نه اما من خودم 20 روز وقت گذاشتم تا یه فایل مهمی که اشتباه پروتکت کردم و back up نگرفته بودم باز کنم اما نشد. به نظرم یکی از قویترین روش ها هستش. ضمناً بعد از چند سال انتظار نسخه جدید ادوب دایرکتور هم امسال اومد تا اکشن اسکریپت 3 رو بدون مشکل ساپورت کنه

Mehrdad155

کاربر فعال
محمد جان سپاس از تو برادر. دایرکتور را خیلی کم سالها پیش کار کردم ولی به علت حمایت نشدن زیاد بهش ور نرفتم. ممنون از روشی که گفتی و صد البته تشکر به خاطر خبر خوشت که همون ورژن جدید دایرکتور است.برم یه سر ببینم جریان چیه. درود بر تو.

akherat

مدیر انجمن
اگه کارت تو فلکس نیست و انیمیشن با کد کم هست
من 99% تضمین میدم که بدون هزینه میشه جلوشو گرفت !

Mehrdad155

کاربر فعال
اگه کارت تو فلکس نیست و انیمیشن با کد کم هست
من 99% تضمین میدم که بدون هزینه میشه جلوشو گرفت !

راستش آخرت جان من بیشتر روی انیمیشن هام میخوام پروتکت بذارم. کدها را فکر کنم بشه با تغییر باینری یه جورایی غیر قابل خوندن کرد . اگه راه حلتو بگی سپاسگذار میشم.

akherat

مدیر انجمن
بدین صورت کار میکنه که :
یک فایل air بهت میدم که swf رو با یه pass میدی بهش و یه swf دیگه خروجی میده که وقتی اجراش میکنی هیچی نشون نمیده
حالا اون swf رو بایه کلاس دیگه باید لودش کنی تو یه swf دیگه با همون pass تا نشون بده

هیچ رقمه دیکامپایل نمیشه - تست کردم !

Mehrdad155

کاربر فعال
عالیه. قطعا خودت نوشتیش. من چطوری میتونم این فایل air را داشته باشم؟

akherat

مدیر انجمن
نه من ننوشتمش
داشتم واسه یه کاری تحقیق میکردم اینو دیدم 2-3 سال پیش
نوشتنشم کاری نداره فکر با 20 خط میشه نوشت

من خونه اینترنتم قطعه- وصل شد برات میفرستم

Mehrdad155

کاربر فعال
درود و سپاس بر شما . انشالا بتونم براتون در حد سواد و تخصصم جبران کنم .

akherat

مدیر انجمن
راستی
من swfScure رو تونستم کرک بکنم (میدونم کاره درستی نیست اما قیمت دلار لامصب خیلی بالاست و نمیصرفه)(لوگو نمیندازه دیگه)
اگه باز کارت گیر بود از اون استفاده کن

yaa110

کاربر فعال
مهرداد عزیز، با سلام
به راحتی و به کمک byteArray می تونید همونطور که بهروز گفتن یه پروتکتور اختصاصی برای خودتون بنویسید. برای این کار نیاز به ایر دارید، فایل swf را لود می کنید و با یه الگوریتم ویژه خودتون بایت ها را تغییر می دید و بعد مجددا برای اجرا بایت ها را به حالت اول بر می گردونید (در این حالت بازگردانی نیازی به ایر نیست).
موفق باشید.

Mehrdad155

کاربر فعال
راستی
من swfScure رو تونستم کرک بکنم (میدونم کاره درستی نیست اما قیمت دلار لامصب خیلی بالاست و نمیصرفه)(لوگو نمیندازه دیگه)
اگه باز کارت گیر بود از اون استفاده کن

مرسی کسری جان.راستش نه.اصلا دلم نمی خواد با برنامه ی قفل شکسته کار کنم. قبول دارم که 400 تا خیلی زیاده(واقعا نمیدونم این برنامه چرا اینقدر قیمتش بالاس) ولی اگر ناچار شدم فقط میخرمش.

مهرداد عزیز، با سلام
به راحتی و به کمک byteArray می تونید همونطور که بهروز گفتن یه پروتکتور اختصاصی برای خودتون بنویسید. برای این کار نیاز به ایر دارید، فایل swf را لود می کنید و با یه الگوریتم ویژه خودتون بایت ها را تغییر می دید و بعد مجددا برای اجرا بایت ها را به حالت اول بر می گردونید (در این حالت بازگردانی نیازی به ایر نیست).
موفق باشید.

نوید جان سلام
راستش منم فکر کنم این بهترین راه حل باشه.فقط مشکل اینه که من تا حالا با تغییر بایت ها تو فلش کار نکردم .کاری که میخوام اینه:
برای اکسترنال فایل ها (منظور انیمیشن ها یا تصاویره) میخوام اول با Hex edit اونها رو خرابشون کنم تا اولا روی کامپیوتر به صورت مستقل اجرا نشه .بعد با swf اصلی بایت های اونو صدا بزنم و درستش کنم و نمایش بدم و بعد دوباره برش گردونم حالت اول. و تمام اینکار ها توی رم یا stream انجام بشه.یا طوریکه طرف نتونه حین اجرای اینکار ببینش.با یه راهنمایی خیلی بهم کمک میکنید.

Mehrdad155

کاربر فعال
جناب مهرداد شما چرا میخوای بخری؟! خب برو کرکشونو استفاده کن دیگه...

چون من 90 درصد کارهام با خارج کشوره , نه داخل.اگه بفهمن عملا به یه آدم بدنام بین اونها تبدیل میشم. فلش cs4 اصل هم دارم که به زودی آپگریدش میکنم.

alalalk71

New Member
سلام
میشه لطف کنید هم یه قفل شکن قوی وهم یه قفل گذار قوی هم به بنده معرفس کنید ( دیدم بزرگان فلش جمع هستند این درخواست کردم البته از استارتر عزیز هم معذرت می خواهم )

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام راستش من چند سال پیش همه روش ها و همه سایت ها رو زیر و رو کردم راهی پیدا نکردم اما شاید الان راهی پیدا شده باشه. در هر صورت 1 نمونه فایل cxt که خواسته بودید براتون میزارم تست کنید.
مشاهده پیوست intro.zip

آخرین ویرایش:

yaa110

کاربر فعال
نوید جان سلام
راستش منم فکر کنم این بهترین راه حل باشه.فقط مشکل اینه که من تا حالا با تغییر بایت ها تو فلش کار نکردم .کاری که میخوام اینه:
برای اکسترنال فایل ها (منظور انیمیشن ها یا تصاویره) میخوام اول با Hex edit اونها رو خرابشون کنم تا اولا روی کامپیوتر به صورت مستقل اجرا نشه .بعد با swf اصلی بایت های اونو صدا بزنم و درستش کنم و نمایش بدم و بعد دوباره برش گردونم حالت اول. و تمام اینکار ها توی رم یا stream انجام بشه.یا طوریکه طرف نتونه حین اجرای اینکار ببینش.با یه راهنمایی خیلی بهم کمک میکنید.

سلام، روش کار به این صورته که با ایر یه برنامه می نویسید که فایل های swf و تصویر را می گیره و بایت به بایت آن ها را تغییر میده و فایل تغییر یافته را ذخیره می کنه، بعد در پروژه اصلی فایل swf اصلی می تونه اطلاعات فایل های قفل شده را بگیره و آن ها را بدون ذخیره سازی روی هارد بازیابی کنه و بخونه (از روی مموری می خونه). این لینک ها را با دقت چک کنید (اطلاعات خیلی مفیدی دارن):
http://www.ghostwire.com/blog/archives/as3-applying-rot128-encryption-on-embeddedmodule-swfs/
http://www.ghostwire.com/blog/archi...ps-storing-bitmapdata-as-raw-binarybytearray/
http://www.ghostwire.com/blog/archives/as3-serializing-a-bundle-of-bitmaps-as-data-objects/
http://www.ghostwire.com/blog/archives/as3-applying-rot128-encryption-on-binary-xml/

موفق باشید.

mohammad.sub7

کاربر فعال
فایل cxt فقط بعد از پابلیش نهایی exe ادوب دایرکتور باز میشه محتوای داخلش هم هر شی مثل شی swf .و .. میتونه باشه

Mehrdad155

کاربر فعال
mohammad.sub7@
محمد جان روشت خیلی جالبه.فقط ترجیحا نمیخوام پای دایرکتور این وسط کشیده بشه.سپاس از تو.

yaa110@
نوید جان لینک هات حرف نداشت . دارم مو به مو میرم جلو. از اینکه کار رو توی رم انجام میده عالیه . فقط سوال آخر اینکه اگه یکی حین مثلا اجرای یه swf بیاد یه اینتراپت به برنامه بده و محتویات رم را بکشه بیرون , اونوقت میتونه به فایل سالم دسترسی پیدا کنه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا