خرید گروهی _شاید بشه

hosienmax100

3D Artist
سلام

بچه ها همه ی ما داریم لینک ها و تبلیغات آموزشی های تری دی مکس رو میبینیم و حسرت میخوریم

بچه های مایایی دارن یه خرید گروهی انجام میدن گفتم شاید شما هم پایه باشین با هم یه سری از آموزشی های

مهم تری مکس رو بخریم و البته لینک ها

البته باید به لحاظ قیمیت برای همه مناسب باشه

در این خصوص من از رضا و علی میخوام توضیحاتی رو به ما بدن

ببینیم اصلا میشه چون اینجوری که بوش میاد جعبه ابزار سه بعدی خاطر خواه نداره

از تمامی بچه خواهش میکنم نظرشون بگن

دوستون دارم

NAKOOT

Well-Known Member
ناراحت نشین، ولی بچه های بخش تری دی گروهی نمی تونن کار کنن ...
نمونش همون تاپیکی که برای کسانی زدیم که ADSL ندارن و دوست دارن آموزشا رو داشته باشن ...
تبدیل شد به بازار تبادل بین ADSL دارها !!!

roohollah

Banned
نمونش همون تاپیکی که برای کسانی زدیم که ADSL ندارن و دوست دارن آموزشا رو داشته باشن ...
نه دوست عزیز:) اتفاقا تاپیکه کارشو کرد:D
من که با دو سه تا از رفقا به صورت فیزیکی! آشنا شدم:wink:
قرار تبادلم گذاشتیم:wink:

roohollah

Banned
از تمامی بچه خواهش میکنم نظرشون بگن
موافقم:d
من یک جایی رو میشناسم تو قم که یک عالمه آموزش داره:d( انقدر هست که تا آخر عمرمم بشینم نگاه کنم تموم نمیشه:-?)
آقا احسان ،اگر قطعی شد لطفا تاپیک رو بزارین تو مهم ها:)

hosienmax100

3D Artist
بچه ها ما که نمی خواهیم گروهی کوه بکنیم فقط میخواهیم یه سری آموزشی رو با هم بخریم تا اطلاعاتمون در مورد 3d یه کمی

بالا بره من یکی که بهش احتیاج دارم

من با رضا صحبت میکنم ببینم چه قدر آموزشی و لینک آپلود شده داره همچنین علی جان

rtz جان یه pm به من بزن در مورد این آموزشی های قم یه توضیحی بده لطفآ

کسایی که پایه هستن تو همین تاپیک بگن

3DTotal

Well-Known Member
بچه هاي هيچ جاي اين سرزمين نميتونن گروهي كار كنن..!!

این چه حرفی می زنید . چرا کسانی هستند که گروهی کار می کنند خود من چند نفر می شناسم که این کار را می کنند . حالا بی خیال موضوع این تاپیک چیز دیگه ایی هست .

در مورد خرید آموزشی هایی که در انجمن مایا دید ید که آقا بسام این کار کرده است باید نتیجه کار را هم دیده باشید که چقدر به جای پایه , چهارپایه پیدا شده است .

3d_parto

New Member
به نظر من که اینطوری خیلی بهتره اگه چیزی میخواهید خرید کنید که من ندارم پایتون هستم

bassam_cg

Active Member
سلام دوستان اگه ناراحت نشین اصلا فایده نداره حالا هر کاری هم میخواید بکنین اول همه اعلام آمادگی میکنن ولی بعدش اصلا جواب پیغامها رو نمیدن خلاصه بهتون بگم خودتونو بکشین فقط یک نفر پیدا میکنی تازه اگه خوش شانس باشی من هم پشیمون شدم چرا اون تاپیکو زدم حالا خودتون میدونید

آخرین ویرایش:

hosienmax100

3D Artist
این آموزشی ها که قراره ما بخریم به صورت گروهی یک فرصت خوبی میتونه باشه واسه همه مطمئن باشید

درمورد گفته bassam باید بگم شاید حق با شما باشه واسه همین از کسایی که 100در 100 پایه هستند خواهش میکنم

در این تاپیک اعلام آمادگی کنند

بعدش در مورد نحوه ی خرید و محتویات خرید با هم صحبت میکنیم فکر های خوبی دارم :D:D:D

:Mohsen:

کاربر باتجربه
من یک جایی رو میشناسم تو قم که یک عالمه آموزش داره:d( انقدر هست که تا آخر عمرمم بشینم نگاه کنم تموم نمیشه:-?)

Rzt جان ميشه لطف كني بگي كجاي قمه

hosienmax100

3D Artist
bassam و شرلوک راست گفتند خرید گروهی امکان پذیر نیست چون همه فقط حرف میزنیم

این یک حقیقت بود پشیمون شدم

خلاصه ببخشید

pythoN

Active Member
سلام .
چرا نمیشه . میشه اما حتما باید حضوری بشه . نه تاپیکی. که اکثرا وقت ندارن حضوری همدیگرو ببینن .

Sherlock_Holmes

Active Member
این آموزشی ها که قراره ما بخریم به صورت گروهی یک فرصت خوبی میتونه باشه واسه همه مطمئن باشید

درمورد گفته bassam باید بگم شاید حق با شما باشه واسه همین از کسایی که 100در 100 پایه هستند خواهش میکنم

در این تاپیک اعلام آمادگی کنند

بعدش در مورد نحوه ی خرید و محتویات خرید با هم صحبت میکنیم فکر های خوبی دارم

ببين حسين همون راه هميشگي رو داري ميري باز! اول نحوه خريد و فكرهاي خوبتو بگو بعد همه اعلام آمادگي كنند. بهتر نيست؟
ايده ها رو بريز بيرون و همه چيو روشن كن:

چي ميخوايم بخري؟
چرا اينجوري بخريم بهتره ؟
از كي ميخوايم بخريم؟
فروشنده كيه؟
مسئول اين خريد كيه؟
چه نفعي به مسئول ميرسه كه به بقيه نميرسه؟ (اين براي اكثريت هموطنها سوال مهميه! هركي هم گفت مهم نيست شك كن! اگه براش جواب مناسب پيداكني يهو 50% كار ميره جلو!)

خلاصه همه چيو روشن كن و با اطمينان! كه معلوم بشه پولي كه هركي ميده از كجا و چطور به كجا ميره. كسي كه ايده رو ميده امكانش بيشتره مسئول اون كار بشه توي عنوان تاپيك زدي "شايد بشه"! يعني خودت هم اطمينان چنداني نداري! طبيعتا بقيه هم اطميناني ندارند. (ميبخشي اينجوري حرف ميزنم. ولي چيزاييه كه به ذهنم ميرسه تا طرحت پيش بره چون براي منم پيشبردش سودمنده)
عدم وجود ابهام مهمترين چيز توي تجارتها و خريدهاي مجازيه...

.
و اما دوستان.. ما تا حالا كلي طرح بي نظير رو ازدست داديم كه شايد فرصت جبرانش نباشه:

طرح خريد گروهي 80 دي وي دي آموزش مايا
طرح حمايت گروهي بي ADSL ها
طرح ترجمه گروهي Help مكس
طرح تبادل آموزشيها
طرح خريد اشتراك اينترنت ماهواره اي براي دانلود آموزشي
فكر كنم طرح گروهي ساخت انيميشن و طرح گروهي ساخت بازي هم بود كه نميدونم چي شدند...
و اينم آخريش... پيشنهاد حسين...

و حتما خيليهاي ديگه كه من در جريانشون نيستم...
البته اين با همت عالي و اين چيزا حل نميشه... هر كي هم يه سري تجربيات براي خودش داره در اين رابطه...
من سعي دارم ببينم ميتونيم اين روح جمعي رو زنده كنيم يا نه..
بهر حال اگه دربارش به نتيجه رسيدم باهاتون مشورت ميكنم... من خيلي داره زورم مياد كه اين ايده هاي كم نظير داره خاك ميخوره...

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
من سعي دارم ببينم ميتونيم اين روح جمعي رو زنده كنيم يا نه
شارژ.... بزارش رو 300!... کنار ... بنگ .... دوباره...شارژ.... بزارش رو 330!...کنار ... بنگ .... مریز برگشت:wink:
من خيلي داره زورم مياد كه اين ايده هاي كم نظير داره خاك ميخوره
آره، همین چند هفته پیش داشت سخنرانی می کرد، بی نظیر بوتورو میگم...
---------------------------------------جدا از شوخی:
میشه اما حتما باید حضوری بشه
و یک مدیر میخواد، خلاص....:wink:

hosienmax100

3D Artist
حق با شرلوک عزیزه

راستش هدف من از ایجاد این تاپیک این بود یه پکیج درست کنیم از تمام آموزشیها و لینک ها و مجلات .ووووو

میدونم واضح توضیح ندادم اما هدف این بود خرید بیشتر از این محصول باعث بشه از تخفیف ویزه ای برخوردار بشیم

بازم میگم یعنی در واقع کار همون ابزار سه بعدی رو خوردمون تکمیل کنیم اما

سوال اینجاست فروشنده کیه ....میتونه یکی از بچه ها باشه که هست

چرا اینجوری بخریم بهتره.........تخفیف و درست شدن یک پکیج برای همه

دوستان اگه میخواین یه لیست تهیه کنم منظورم پکیجه شاید کمی گرون باشه اما ارزششو داره

اگر هم نمی خواین تا تاپیک ببندیم بی خیال بشیم

roohollah

Banned
این سرزمین یدون ما مفهومی پیدا نمیکنه پس یکی از کسانی که نمیخواد خود مائیم پس وقتی گره کار دست خودمونه بازش که نمیکنیم لااقل سفتترش هم نکنی
میشه اما حتما باید حضوری بشه
یک مدیر میخواد، خلاص....:wink:
صحیح است!:cool:
چه نفعي به مسئول ميرسه كه به بقيه نميرسه؟ (اين براي اكثريت هموطنها سوال مهميه! هركي هم گفت مهم نيست شك كن! اگه براش جواب مناسب پيداكني يهو 50% كار ميره جلو!)
نیست:cool: تو روحیه بسیجی معنی نداره، آخرت که هست، اونجا حسسسسسابیییییییییی حساب میکنیم:wink:(می دونی که!!!)
بسیجی ها هم زیادن(شاید دورو بر شما نباشن):)

طرح حمايت گروهي بي ADSL ها
طرح خريد اشتراك اينترنت ماهواره اي براي دانلود آموزشي
از دست رفته:shock:؟؟؟
کجا رفته:lol: من دارم تازه دیش میگیرم!!! برنامه دارم DVD بخرم (کپیشم میدم رییس سایت تا همه حال کنن!):)
نکنه مرده باشه بنده خدا!؟!؟:neutral:
طرح خريد گروهي 80 دي وي دي آموزش ماي
اونم من میگیرم(سال دیگه عیدیه بچه های مایا کار!):)
طرح ترجمه گروهي Help مكس
یکی از بچه ها این کارو کرده، گفت به هیچ درد نمیخوره(راست میگه، هلپ مکس بر اساس جواب سریع ساخته شده!):)
طرح تبادل آموزشيها
بازم میگم مدیر میخواد:neutral: یکی مثل مدیر سایت:)
فكر كنم طرح گروهي ساخت انيميشن و طرح گروهي ساخت بازي هم بود كه نميدونم چي شدند...
زمینش وجود نداره(حساب اینترنتی و معاملات این چنینی):)

آخرین ویرایش:

bassam_cg

Active Member
بچه ها من یک چیزی رو که تجربه کردم بهتون میگم هر چیزی رو که خودت بگیری آخرش برات ارزونتر از گروهی خرید کردن در میاد

جدیدترین ارسال ها

بالا