خرید هاست خارجی؟

A-freeman

New Member
آیا امکان خرید هاست خارجی در داخل کشور وجود داره؟ البته میدونم که تعداد قابل توجهی از فروشندگان هاست داخلی هم ریسلر هستند ولی می خواستم راجع به امکان خرید مستقیم بپرسم؟

alimosavi

Active Member
کافیه یک مستر کارت یا ویزا بخری و خودت خریداتو انجام بدی .

مستر و ویزا ه که به اندازه کافی هست

m-sh

Member
هر هاست خارجی که خواستید انتخاب کنید براتون خرید می کنیم

من خودم در درجه اول www.bluehost.com را توصیه می کنم
یکی از معروفترین و بزرگترین شرکت های هاستینگ در جها ن:

http://www.top10webhosting.com

هزینه هاست 1 ساله با ثبت یک دومین 107.4 دلار هست
که ما می تونیم به صورت ریالی 110 هزار تومان تقدیمتون کنیم

www.skyhost.ir

هاست ها توسط همکارمون در آمریکا انجام می شود و به صورت وریفای شده تحویل داده میشه
( توجه کنید اکثر شرکت های معروف بعد از خرید از شما می خواهند که خرید را وریفای کنید تا کسی نتونه با کارت اعتباری دزدی ازشون خرید کنه ... یعنی می خواهند که کپی پشت و روی کارت و مدرک شناسایی دارنده کارت را ارسال کنید و اگه نتونید این کار را انجام بدید هاست delete می شه )

در صورت تمایل با [email protected] تماس بگیرید.
( اگه خواستید با همین ایمیل تماس بگیرید تا بیش از 100 مشتری که براشون از بلوهاست خرید کردیم را بتون معرفی کنیم )

A-freeman

New Member
خیلی ممنون از شما. چطور میشه مسترکارت یا ویزا خرید مگه تحریم نیستیم؟
در ضمن بنظر میاد هزینه هاست خارجی بالاتره. 107 دلار؟ حتما کیفیت داره درسته؟

در ضمن یه سایتی پیداکردم راجع به خرید هاستینگ خارجی اگه ممکنه نظرتون رو بگید.
http://hostandvps.infohttp://hosting

m-sh

Member
یه سری کارت های هدیه ویزا هست که بدون نام هست ...
خود ما هم فروش داشتیم ولی الان موجود نداریم

ولی همون طور که گفتم مشکل این هست که با این کارت ها از شرکت هایی که خرید را وریفای می کنند نمی شه خرید کرد
چون خود کارت تحویل داده نمی شه و ...

در مورد سایت هاست و وی پی اس هم ایشون از دوستان خوب هستند
و من ندیدم کسی ازشون ناراضی باشه

ولی تا اونجا که می دونم ایشون هم از شرکت هایی مثل بلوهاست که وریفای تلفنی دارند نمی تونند خرید کنند.

r00t

Member
از هرجای میخری بخر اما از بلوهاست نخر
این تعریف ها همش تبلیغه تا هاست بندازن به ملت
ما بلوهاست داشتیم
فایلهایی که کسی هم دسترسی نداشت و روی سایت پسوورد هم زده بودیم حرومزاده ها پاک میکردن میگفتن کپی رایت داره اما هیچکئوم کپی رایت نداشت
اما چون فضای زیادی گرفته بود هر دفعه یه کرمی میرختن و گیری میدادن
این فضای نامحدود و این چیزا دروغه
اینو میدن چون 90 درصد استفاده نمیکنن
اون 10 درصدی هم که میخوان استفاده کنن هر روز یه کرمی میریزن

این آقا هم که میگه نماینده رسمی بلوهاست lolololololol هست فقط دلال هست و فکر 65 دلار پورسانت هر فروش خودشه
تو همین فروم و پرشین تولز یه بابایی سایت موسیقی داشت هاستش رو بستن به هر دلیلی 30 روز هم از خریدش گذشته بود
بلوهاست خواست پولشو پس بده این مثلا نماینده از ترس کمیسیون خودش زیر بار نمیرفت
چند تا ddos کردیمش فهمید که باید زیر بار بره

alimosavi

Active Member
خیلی ممنون از شما. چطور میشه مسترکارت یا ویزا خرید مگه تحریم نیستیم؟
در ضمن بنظر میاد هزینه هاست خارجی بالاتره. 107 دلار؟ حتما کیفیت داره درسته؟

در ضمن یه سایتی پیداکردم راجع به خرید هاستینگ خارجی اگه ممکنه نظرتون رو بگید.
http://hostandvps.infohttp://hosting

این سایت مال یکی از دوستام هست که من کارشو 100 درصد تایید می کنم.

اما ماهیگیری یاد دادن بهتر از ماهی خریدن هست ( اگر برای آینده نیز نیاز دارید )
ویزا کارت مجازی که اصلا دردسری نداره سایت هایی هستند ( نه تو ایران ) که به شما ویزا کارت مجازی می دهند .
اما برای مستر کارت حقیقی . شما باید تصویر پاسپورتتون رو ب یکی از دوستاتون بدی تا برات بگیره ( من یکی از دوستام تو مالزی هست که به نام خودت مستر کارت می کیره البته به دیگران یکم گروه می فروشه 170 دلار ولی هزینه مستر کارت گرفتن توی مالزی حدود 70 دلار هستش )

برای ویزا کارت مجازی هم بهترین سایتی که می تونی انواعشو در مدل های مختلف قیمیتی پیدا کنی
http://www.talkgold.com/forum/f18-.html

البته بعضی از اینها اسپمر هستند ولی با دقت کافی می تونی کیس های خوبی پیدا کنی

یکی دیگر از حساب های آنلاین که با ایگلد هم ست هست و ویزا کارت مجازی می ده : http://www.altergold.com/

خب فکر کنم کافی بود

atk

Active Member
هر هاست خارجی که خواستید انتخاب کنید براتون خرید می کنیم

من خودم در درجه اول www.bluehost.com را توصیه می کنم
یکی از معروفترین و بزرگترین شرکت های هاستینگ در جها ن:

http://www.top10webhosting.com

هزینه هاست 1 ساله با ثبت یک دومین 107.4 دلار هست
که ما می تونیم به صورت ریالی 110 هزار تومان تقدیمتون کنیم

www.skyhost.ir

هاست ها توسط همکارمون در آمریکا انجام می شود و به صورت وریفای شده تحویل داده میشه
( توجه کنید اکثر شرکت های معروف بعد از خرید از شما می خواهند که خرید را وریفای کنید تا کسی نتونه با کارت اعتباری دزدی ازشون خرید کنه ... یعنی می خواهند که کپی پشت و روی کارت و مدرک شناسایی دارنده کارت را ارسال کنید و اگه نتونید این کار را انجام بدید هاست delete می شه )

در صورت تمایل با [email protected] تماس بگیرید.
( اگه خواستید با همین ایمیل تماس بگیرید تا بیش از 100 مشتری که براشون از بلوهاست خرید کردیم را بتون معرفی کنیم )

من www.skyhost.ir تایید می کنم
چند هفته پیش ازشون همین سرویس را گرفتم :D

A-freeman

New Member
ممنون از همه راهنمایی ها.

نقل قول:
این فضای نامحدود و این چیزا دروغه
اینو میدن چون 90 درصد استفاده نمیکنن
اون 10 درصدی هم که میخوان استفاده کنن هر روز یه کرمی میریزن

جواب :
بعید نیست. ولی موارد خوب هم وجود داره بنظرم.

نقل قول:
ویزا کارت مجازی که اصلا دردسری نداره .

سوال:
از طریق بانکهای داخلی معتبر نمیشه واریز کرد؟ حتما باید ویزا کارت باشه.

نقل قول:
این سایت مال یکی از دوستام هست که من کارشو 100 درصد تایید می کنم.

سوال:
کلا آیا هزینه خرید با واسطه از این سایت یا سایتهای مشابه با هزینه و دردسر تهیه کارت و .... تفاوت زیادی داره؟ با کدوم شروع کنیم بهتر و کم دردسرتره؟

sarsabz

Member
ما رو هم صدا می کردید!

سلام :rose:
ما رو هم صدا می کردید از خودمون دفاع می کردیم :D
ان شاءالله موارد رو کامل توی خود سایت توضیح می دم اما اجمالا:
در مورد خرید از بلو هاست
ما ازبلو هاست نمی تونیم خرید کنیم چون علاوه بر فون وریفیکشن نیاز داره تا با ارسال مدرکی هویت شخص هم تایید شه مثل ویزا ، یا ترجمه شناسنامه و ... که به دردسرش نمی ارزه! در ضمن ساپورتشون یکی در میان یه سری می گن ما ایران رو قبول داریم یه بار می گن نه! و این یعنی ریسک خیلی بالاما فقط اون هاست هایی رو ارائه می دیم که ساپورتشون گفته ما ایران رو قبول داریم! و به یقین رسیدیم در این مورد، ولی باز هم تضمین کامل نمی دهیم!
ضمن اینکه سعی می کنیم تو حوزه دوستانمون وارد نشیم :D
خرید های ما فون وریفای هم داره مثلا atphost بعد از خرید به تلفن زنگ می زنه و کد اتوماتیک می فرسته یا ixwebhosting.com بعد از خرید فردی زنگ می زنه و از شما مشخصات خرید رو می پرسه! معمولا ما تلفن همکارمون در آمریکا می دهیم.
در مورد کنترل پنل
در مورد پنل ixwebhosting که در واقع سیستم اچ اس فیر (H-Sphere)هر چند که به خوبی سی پنل نیست! ولی مزیت بزرگش سازگاری با دومین های دات آی ار هست! سی پنل دومین های دات آی ار و ایران رو تحریم کرده، البته بهتره بگیم وی پی اس های ایرانی رو تحریم کرده و راه شناختش از اینه که بهبینه چه تعداد دامنه .ir روی اون میزبانی شده اند. و بعضی ها هم می گن به رنج آی پی گیر می ده. . ولی اچ اس فیر این مشکل رو نداره، و دقت کنید اینها نرم افزار کنترل پنل هستند و به هاستینگ ربطی نداره، یعنی ممکنه یک شرکت مثلا بلو هاست ادعا کنه که با ایران مشکل نداره ولی نرم افزار اون مشکل داره.

راجع به ماهیگیری:
به نظر شما درست برای 3 کیلو ماهی، بری ماهی گیری یاد بگیری؟ یا بهتر بگم شما هر بار می ری دریاچه ماهی می گیری؟ یا میری مغازه؟
راجع به خرید با ویزا کارت برای مشتری ها نمی صرفه که اینکار رو برای یک بار بکنند! مثلا اگر بخواهند یک پنل 59 دلاری رو بخرند باید 59*1050 + 10 تا 15 هزارتومان هزینه صدور کارت بدهند! باید زمان بگذارند تا یک شرکت ارائه دهنده کارت اعتباری معتبر رو پیدا کنند که پولشون بعد از واریز بالا نکشه! کما اینکه در اینترنت زیاد دیده شده که نمی خوام نام ببرم.
اما سایت های معتبر، یکی از سایت های معتبر epaymenthub.com است که شما با مراجعه به اون می تونید قیمت یک کردیت کارت رو به بینید! در نهایت معمولا یک 5 دلاری هم ته کارت می مونه که نمی تونید ازش استفاده کنید یعنی جنس 5 دلاری پیدا نمی کنید! و برای یک خرید فرضا 55 دلاری شما باید 70 هزارتومان پول بدید! در حالی که ما این خرید رو با 950*55+10000 تومان کارمزد با کردیت کارت انجام می دهیم (یعنی تقریبا 60 هزارتومان) که تا حالا من ندیدم تو اینترنت یه همچین قیمتی کسی انجام بده! دلار رو شما تو ایران 960 تومان از بانک می خرید
و درضمن تجربه عامل مهمی هست که مشتری به ما رجوع می کنه. چه بسا خود مشتری خرید رو انجام بده ولی توی فون وریفیکشن یا تایید با تلفن گیر کنه و نتونه خرید رو انجام بده . البته مزایای دیگری هم هست.

در نهایت می تونم بگم:
با خرید از hostandvps.info شما یک خرید خوشمزه خواهید داشت!
شعار ما:
هاست با کیفیت، قیمت و پشتیبانی جهانی

A-freeman

New Member
آقا این ماهی زیر برای شروع یه هاستینگ کوچولو چطوریه؟ ببین می تونی منو تور بزنی یا نه.

پلان خبره هاستینگ
یک دامنه رایگان
یک آی پی اختصاصی
2500 ایمیل
1 گیگ فضا برای ایمیل
MYSQL: 50|PostgreSQL: 50
Total SQL Databases Quota: 1GIG
لینوکس یک ساله: 75 هزار تومان
میزبانی بی نهایت دامنه
کنترل پنل اچ اس فیر
350 دلار کوپن های تبلیغاتی
Ecommerce Ready
فضای نامحدود
انتقال داده (پهنای باند) نامحدود

البته راستشو بگو. این اطلاعات واقعی هستن یا نمیشه بخوبی اعتماد کرد؟

sarsabz

Member
کوپن همون تخفیفه درسته؟

به نوعی بله منتها مثلا برای استفاده از 50 دلار گوگل شما 20دلار هم خودتون باید اکانت گوگل ادوردز رو شارژ کنید. در نهایت 70 دالار میشه،
اون موردی رو هم که گفتید، لزومی نداره الکی ما بگیم! اصلا ماله ما نیست که بخوایم دروغ بگیم، کار بر خودش بایت به سایت ixwebhosting.com مراجعه کنه و شرایطش رو به بینه

m-sh

Member
دقیقا !
کار ما و جناب سرسبز فقط پرداخت هست برای دوستانی که مشکل پرداخت دارند
از شرکت های مختلف هم خرید می کنیم

دلیلی نداره که برای شرکتی تبلیغ کنیم
خود کاربر باید قبل از خرید کامل تحقیق کنه

golro

Member
سلام
ما از skyhost گرفتیم
گفتند ساپورت می کنند ولی بعدا گفتند فقط فروشنده هستند
الان هم همه سایت ها که در bluehost داشتیم بسته شده
دستمون به هیچ جا بند نیست
اگه بعضی از دوستان انصاف داشتن و فقط به فکر فروش خودشون نبودن دنیا بهتر از این می شد !

m-sh

Member
خوبه ما 10 جا توی قوانین و قسمت های مختلف سایتمون نوشتیم که پشتیبانی با ما نیست و با بلوهاست هست:

--- آسمان هیچ گونه مسئولیتی پس از خرید هاست شما نداشته و ارتباط شما به صورت مستقیم با بولوهاست برقراراست.

وقتی ما هیچ گونه دسترسی نداریم برای چی الکی بگیم پشتیبانی می کنیم :

--- ذکر این نکته ضروری است که فقط خرید هاست توسط نماینده ما در آمریکا برای شما انجام می گیرد و بولوهاست هیچ امکانی برای تعلیق ( suspend ) ، حذف ( terminate ) و یا هرگونه دسترسی دیگری به فضای شما به ما نمی دهد .

با این حال چون شما هنوز 30 روز از خریدتون نگذشته و ما هم توی قوانین داریم که تا 30 روز گارانتی بازگشت هزینه داریم
بتون گفتم که هزینه برگشت داده می شه ...

دیگه نمی دونم چه کوتاهی کردیم !؟

r00t

Member
سلام
ما از skyhost گرفتیم
گفتند ساپورت می کنند ولی بعدا گفتند فقط فروشنده هستند
الان هم همه سایت ها که در bluehost داشتیم بسته شده
دستمون به هیچ جا بند نیست
اگه بعضی از دوستان انصاف داشتن و فقط به فکر فروش خودشون نبودن دنیا بهتر از این می شد !

فقط موقع فروختن بهتون زبون چربی دارن وقتی فروختن دیگه گور پدر مشتری
قبلش میگن بولهاست فلانه بیساره
سر همطونای خودت با انداختن هاست آشغال داری کلاه میزاری
برو دلالی یه هاست بدردبخور رو بکن کسی هم مجبور نشه ضایعت کنه

sarsabz

Member
من فکر می کنم دارید بی انصافی می کنید!اگر واقعا کیفیت بلو هاست اینقدر پایین و به قول شما آشغال هست پس چرا تو این همه سایت های هاست مشترک جزوه 10 تای اول هست؟؟ این حرف من نیست ، کافی یه سرچ کنید به بینید. منتها یکی دو نکته هست، هرچقدر پول بدی آش می خوری، من بار ها پارس دیتا رو مثال زدم که 100 مگ رو بیش از 100 هزارتومان می ده!! حالا شما فضای نامحدود، پهنای باند نامحدود و... چند می خری؟ کمتر از 100 هزارتومان!

جدیدترین ارسال ها

بالا