خدمتی کوچک به استاد

برای کلیپ استاد به کدام موسیقی رای میدهید؟

• زبان آتش

رای: 11 52.4%
  • موج خون

رای: 0 0.0%
  • بارون

رای: 2 9.5%
  • مرغ سحر

رای: 7 33.3%
  • سلسله ی موی دوست

• ایینه صافی

• دیگر

رای: 1 4.8%

• مجموع رای دهندگان
    21

wild-man

Member
سلام بر همه ی دوستان من می خواستم یک کلیپ با یکی از آهنگهای دوستان برای استاد شجریان بسازم ولی راستش به چند دلیل این کار را تاحالا نکرده بودم
1-وقت نداشتم (تقریبا تمام وقت من پره)
2-عکسهایی که باب کار باشه نداشتم
3-نمیدونستم کدوم اهنگ رو انتخاب کنم
4-نمیدونستم میتونم یه چیزی درست کنم که حداقل بعدا نگن ببین چی درست کرده و چیزی باشه که در شان استاد باشه.

حالا از هز کدوم از دوستان که میتونن کمک کنن نه به خاطر این پست بلکه به خاطر استاد بیان و شروع کنن.
درمورد هرکدوم از سه مشکل که بتونید کمک کنید خوشحال میشم.

یا حق.:paint:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
کار خوبی هست
ولی به نظرم اگه فقط بخوای از عکس ها ی ایشون استفاده کنی میشه فتوکلیپ که من زیاد دوست ندارم که یه موزیک 5 دقیقه ای را فقط چند تا تصویر رد بشن
اگه باز به اینا را بخوای سه بعدی بزنی فکر نکنم با فضای موزیک ها جور در بیاد

مگه اینکه یکی از کنسرت هاشو داشته باشی و بتونی با چند تا تصویر و فیلم مخلوط کنی و یه چیز خفن در بیاری

نمی دونم
من الان کمی تا قسمتی وقت دارم
ولی خوب اگه بخوای با کیفیت باشه نمیشه از طریق اینترنت واست بفرستم و یا تو بفرستی
باید پستی کار کرد

در هر صورت در خدمتم

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
منم خیلی استاد شجریان رو دوست دارم:oops:
به نظر من یه چیز خیلی جالب تو خود افتر بساز شاید مثلا عکس ها باشن ، ولی تیره و چیزی ازشون پیدا نباشه ، بعد خط های شفاف جدید که مد شده ، مثل کلیپ سامی یوسف یا رنگی بیان رد شن و عکس ها پیدا شه ، یا مثل همون کلیپ ، متن شعر خشونویسی شده ، نوشته بشه ، ولی نه به صورت یه Fade ساده ، خیلی خوشکل :green:
متاسفانه من چیزی ندارم که در اختیارت بذارم ، همین ایده بود که اگه تونستم خودم یه تستی روش میزنم ببینم چحوری در میاد و منظورم و هم بهتر برسونم:paint:
موفق یاشی:oops:

oldooz

Well-Known Member
ای کاش تو این زمینه تخصص داشتم:sad:
من برنامه نویسم(!) ولی اگه بازم از این کارها خواستید بکنید برای استاد که توش برنامه نویسی و طراحی وب و... بود حتما منم هستم.
:rose:.
دستتون درد نکنه حتما یه چیز عالی دربیارید:rose:
با تشکر فراوان

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
یه تست زدم :
ibw2d2om9m836w29sd9z.jpg

دانلود
منظورم این حالتی بود ، البته یکم ضایع شد ولی منظور رو میرسونه...
موفق باشی:rose:

wild-man

Member
سلام بچه ها از همه تون متشکرم که دارید اضهار نظر می کنید من دارم دنبال چند تا از کنسرتهای جدیدش میگردم که کیفیتشون بالا باشه منم موافقم با نظر دوستان که نباید فتو کلیپ باشه ولی خوب اگه بخواهیم از اجراهای جدید استاد استفاده کنیم جنبه سیاسی داره حالا لطفا دوستان نظر بدید که چه اهنگی باشی به حر حال هر کسی نظری داره من نظر شخصیم روی اهنگ ببار بارون و موج خونه هرکسی بخواهد می تونه نظر بده حتی شما دوست برنامه نویس هرکی از استاد اهنگی گوش کرده که به نظرش مناسب این کاره یا علی نظر بده.

wild-man

Member
خوبه نظرتون چیه قسمت دومش رو هم توی اوین یا قزل حصار پر کنیم نمیشه حالا یکم یه کوچولوی به بقیه اهنگه فکر کنید بارون خیلی باهاله ها؟
یه چیز دیگه لطفا فایلها رو توی هات فایل آپ کنید

oldooz

Well-Known Member
اون هم عالیست ولی...
آخه نمیشه که انتخاب کرد:green:
ولی به خاطر خیلی از مسائل روز این مملکت به نظر من زبان آتش در این شرایط مناسب ترین است.
:rose:
منتظر نظرات دوستان هستیم

NAKOOT

Well-Known Member
من هم با زبان آتش موافقم.
کاری هستش که ارزش داره روش وقت گذاشته بشه. نمی گم بقیه ندارن ها، الان فضا این رو می طلبه.
من که تخصصی ندارم تو افترافکت، اما کمکی از دستم بر می اومد بگید خوشحال می شم.
مخلصیم

wild-man

Member
سلام دوستان لطفا عجله کنید به هرکسی میشناسید و فکر می کنید از استاد خوشش بیاد(کی میتونه از استاد بدش بیاد) بگید بیاد و آهنگ رو انتخاب کنه فرا نگید نمیدونستیم.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
من هم با زبان آتش موافقم.
کاری هستش که ارزش داره روش وقت گذاشته بشه. نمی گم بقیه ندارن ها، الان فضا این رو می طلبه.
من که تخصصی ندارم تو افترافکت، اما کمکی از دستم بر می اومد بگید خوشحال می شم.
مخلصیم
دوستان نمی خوان کلیپ 30 یا 30 بزنن
فقط می خوان رو علاقه ای که به ایشون دارن
یه نمونه کار بزنن

oldooz

Well-Known Member
خب این آهنگ 30 یا c هست:green: کاریش نمیشه کرد که!
وقتی میخونه "تفنگت را زمین بگذار" شما می خواید گل و بوته نشون مخاطب بدید:green:؟!
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا