خدمتی کوچک به استاد

برای کلیپ استاد به کدام موسیقی رای میدهید؟

• زبان آتش

رای: 11 52.4%
  • موج خون

رای: 0 0.0%
  • بارون

رای: 2 9.5%
  • مرغ سحر

رای: 7 33.3%
  • سلسله ی موی دوست

• ایینه صافی

• دیگر

رای: 1 4.8%

• مجموع رای دهندگان
    21

wild-man

Member
سلام 5 دقیقه نبودم ببین چیکار کردید :shock:.
از دوستمان بابت عکسهای استاد تشکر میکنم واقعا قشنگ بود.
درمورد طرح هم باید بگم که تا وقتی تموم نشده معلوم نیست 40 یا 50 باشه .
بعدم اگه شد که من محل زندگیم خارج از کشوره!
ثانیا ما هدفمون 50 یا 60 نیست ولی اگه شد هم کاریش نمیشه کرد.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
من می گم سیاسی اینجا کار نکنین
همینطوزریش واسه هزار بهانه الکی این سایت را بارها فیلتر کردن و الانم میگن در بعضی نقاط فیلتر هست
مثل اینکه این مدت ، انجمن های خودی را فیلتر می کنن ماند چند تا که امروز میشناسین

wild-man

Member
سلام به مدیر عزیز دلم.
ما فعلا داریم آهنگش رو انتخاب می کنیم به چشم از دوستان درخواست می کنم فقط بگن اهنگ زبان آتش قشنگه همین و بس!
بعدشم از اوضاع کشور گلایه نکنن.
در ثانی ویدئو هم سیاسی نشه(این خط آخر جنبه نوشتاری داره نه عملی :green:)

wild-man

Member
دوستان بعدا نیاید گلگی کنید ها تا آخر امروز آهنگ انتخاب میشه لطفا نظراتتون رو سریع بدید همه میتونن شرکت کنن حالا هی من بگم حی شما گوش نکنید

wild-man

Member
البته من اسناد و مدارکی دارم که نشون میده شما به خاطر بیگانه ها این اهنگ رو انتخاب کردید نمیدونم میتونم ب..گ..م

wild-man

Member
سلام بر همه دوستان من خیلی دوست داشتم افراد بیشتری شرکت کنن ولی اگه تعداد همینه مشکلی نیست رای گیری تا ساعت 12 امشب ادامه داره شب همه بخیر و خوشی.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
بنده هم آهنگ زبان آتش رو میپسندم و پیشنهاد میکنم

امیدوارم چه در این کار و چه در کارهای دیگه موفق و پیروز باشید.

ولی بنظر من بهتره عجله ای نشه تا یک کار زیبا از توش در بیاد، حیفه که بخاطر عجله ای کار کردن، کیفیت کار در سطح پایینتری قرار بگیره (البته مطمئنم که شما تمام تلاشتون رو میکنید که با بالاترین کیفیت کار رو تولید کنید)

wild-man

Member
خوب بلاخره رای گیری به پایان رسید و سلسله موی دوست با حداکثر آرا انتخاب شد:green:.
شوخی کردم زبان آتش انتخاب شد منم دوست دارم یه کار قشنگ در بیاد ولی باید بقیه دوستان هم در افکت گذاریاش کمک کنن من در ضمینه میکس فیلمهای بلند کارکردم درسته از افتر و فیوژن سر در میارم ولی نه به اندازه سایر دوستان. انشالله اگه دوستان کمک کنن یه کار ماندگار بشه.

wild-man

Member
خوب روستان مشکل آخر اینه که من عکس و ویدئو به اندازه کافی ندارم اگه کسی از دوستان از ویدئو های استاد با کیفیت بالا چیزی دارن یا عکس هنری قشنگی چه درمورد زبان آتش و چه درمورد استاد لطفا بزارن

تصنیف «موج خون» یک تصنیف ملی میهنی است که در آواز اصفهان توسط رهام سبحانی بر روی شعری از مرحوم فریدون مشیری ساخته شده و توسط گروه بیداد اجرا گردیده. خوانندگان این تصنیف حسن شرقی و هاله سيفي زاده میباشند. این تصنیف یکی از قطعات مجموعه ی بیداد شماره ی (1) است .
واسه كسايي كه ادعا دارند طرفدار استاد بزرگواري همچون شجريانند زشته كه كمي در مورد اين آهنگ تحقيق نكردن اگه فقط يه بار توي عمرتون صداي استاد شجريان رو شنيده بوديد پي ميبرديد كه اين آهنگ موج خون كار استاد شجريان نيست
حالا اينا به كنار لطف كنيد و يه سر به سايت دل آواز بزنيد و تكذيبيه شجريان رو در مورد اين آهنگ بخونيد تا ببينيد كساني كه از سر سياست بازي اين كار رو به استاد شجريان نسبت دادن كم در حق اين بزرگوار خطا نكردند
من كار هاي استاد شجريان رو از 18 سالگي ايشون تا همين كار آخر يعني زبان آتش دارم و هيچ شباهتي بين صداي ايشون و آهنگ موج خون نمي بينم در ضمن خانمي هم كه در آهنگ موج خون هنر نمايي ميكنند با وجود صداي رسا و زيباشون توانايي خانم پريسا رو ندارند
سعي كنيد در اين گونه كارها كمي دقت به خرج بديد

من عضو انجمن مولتي مديا بيلدر هستم اونجا جناب wild-man از يكي از بچه ها خواسته بودن كه سري به اين پست بزنن چو در باره استاد شجريانه، خوب منم كه از دوستداران ايشون هستم به اين پست سر زدم و از اينكه چنين مبحثي ايجاد شده بود خوشحال شدم. قصد من گرفتن ايراد و اشكال نبود فقط خواستم بگم كه در يك چنين كارهايي كه ممكنه ماندگار بشه بايد دقت بيشتري داشت.
حالا شما دوستان فكر كنيد كه آهنگ موج خون انتخاب ميشد و اين كليپ در ميومد اونوقت آيا اين اشتباه رو ميشد جبران كرد اونم با اين همه زحمتي كه اي دوستمون داره ميكشه. در ضمن من اهل سياست هستم ولي اينجا كه جاي سياست نيست اينجا انجمن مثلا برنامه هاي استديويي و ميكس و مونتاژه ولي اينو به شما بزرگواران بگم كه اين شايعه رو كساني درست كردن و اين آهنگ رو به استاد شجريان نسبت دادن كه خواستن اين آهنگ بين سياسيون محبوب بشه چون خيلي از جبهه هاي رنگ و وارنگ اصلا اهل شجريان گوش كردن نيستند واسه اين بود كه اين آهنگ به نام استاد شجريان منتشر شد كه پياز داغ سياسيگري داغ تر بشه و الا همونطور كه گفتم كساني كه كمي اهل موسيقي سنتي باشند با نگاه اول خواهند فهميد كه اين كار، كار جناب شجريان نيست.
هرچند كه من خودم خيلي دوست داشتم كه تصنيف ((از خون جوانان وطن)) استفاده بشه براي يه همچين كاري چون اين تصنيف بسيار زيباست و از ساخته هاي ابوالقاسم عارف قزويني است و شعر و آهنگ بسيار زيبايي هم داره كه مناسب حال هر ملت ستم ديده ايه ولي به درد نسل جديد نميخوره چون خيلي واسشون ثقيله. بگذريم اميدوارم كه كار خوبي از آب در بياد.

wild-man

Member
سلام به همه دوستان بابت اون مشکل هم از همتون عذر خواهی میکنم آقا اصلا موج خون کار کس دیگه ایه. بابت وقفه طولانی هم بنده تشریف برده بودم شیراز. در ضمن من میدونستم صدای استاد ولی کسی به من گفته بود که صدای زنی که درون این آهنگ است مژگان شجریان است همین. تازه من منظورم این اهنگ هست که میگه برادر بی قراره برادر شعله واره . من فکر می کردم اسم این موجه خونه خلاصه گناه خودم رو نمی شورم ولی کلی از خودم بدم اومد وقتی آرامگاه کوروش رو دیدم این ویدئو باید سیاسی بشه من تاحالا اینقدر بی اهمیتی رو ندیده بودم!!!

wild-man

Member
سلام دوستان مثل اینکه خبری نشد باشه من شروع میکنم ولی اگه خوب نشد حق ندارید ایراد بگیرید.من میگم بیاید شروع کنیم سینک کردن و کامپوزیتش با من جلوه های ویژه باشماها.تازه عکسم که آپلود نکردید من تا فردا صبر میکنم اگه خبری نشد خودم همش رو شروع می کنم:snap:

oldooz

Well-Known Member
سلام. با عرض شرمندگی من فقط اینارو تونستم پیدا کنم:-?
بازم میگردم.
با احترام!

پیوست ها

• mr_shajarian.jpg
    mr_shajarian.jpg
    476.8 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • 70825x7a.jpg
    70825x7a.jpg
    346.7 کیلوبایت · بازدیدها: 32

جدیدترین ارسال ها

بالا