خدایان دات نت

به کدام زبان دات نت علاقه مند هستید

• Visual Basic

رای: 11 47.8%
  • #C

رای: 10 43.5%
  • #J

رای: 0 0.0%
  • ++C

رای: 2 8.7%

• مجموع رای دهندگان
    23

parviznik

New Member
هدف از نام گذاری این مبحث به خدایان دات نت این است که سوالات پیشرفته در مورد چارچوب دات نت و زبانهای برنامه نویسی تحت دات نت باشد من و دوستان سعی خواهیم کرد که به سوالات شما در اولین فرصت پاسخ دهیم
لطفاً در صورت داشتن سوالات در حد پیشرفته در این مبحث مطرح کنید تا به سو الات شما عزیزان پاسخ داده شود در ضمن در فرم نظرسنجی ما در صورت امکان شرکت کنید.

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزیز
یعنی الان شمای خدای دات نتی؟ بابا جو استنگر هم خودش این ادعا رو نداره
افرین افرین موفق باشید

parviznik

New Member
درباره خدایان دات نت

دوست برامون نوشت که شما خدای دات نت هستی ؟ پاسخ من خیر
علت این نام گذاری بدلیل زیر است که از پرسیده شدن برخی سوالات احمقانه و پیش پا افتاده در این مبحث جلوگیری شود و افرادی که در سطح حرفه ای کار می کنند سوالات حرفه ای خود را دراین مبحث مطرح کنند

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزیز
یادم رفت توی اون پست ورودتون رو تبریک بگم. خوب خوش اومدین به فروم
ببین عزیز از نگاه یکی که همه چیز رو بلده همه چیز احمقانست(البته به قول شما من باشم میگم مبتدیانه). منو شما هم که همه چیز رو بلد نیستیم اینم خوب پس .... . چیزی که مهمه اینه که مثه بچه کوچیک که میخواد راه بیفته پدر و مادر دستشو میگیرن بتونیم کمک بچه هایی باشیم که به تازگی برنامه نویسی یاد گرفتن. دیگه اگه طرف حرفه ای باشه مطمئن باش از تو و من نمیاد سوالاشو بپرسه میره فرومهای بین المللی.
امیدوارم که تاپیکت بگیره
موفق باشی

zorig4fun

Member
سلام دوستان اتفاقا من یک سایت دارم طراحی میکنم که آموزشهای توپ و ساده دارم توش میزارم تا سال 2008 به صورت رسمی قسمت آموزش راه اندازی میشه

دست شما درد نکنه عزیز
فکر خوبیه شاید برای هر کدوم از ما ها سوالی پیش بیاد که تو راه حلش بمونیم که می تونیم اینجا مطرح کنیم. و مطمئن باشیدحرفه ای ها هم براشون سوال پیش میاد. البته اکثراً اینجوریه که آماتورا شاید هم تو پیدا کردن کد مربوطه و راه حل مشکل داشته باشن ولی حرفه ای ترها بیشتر تو راه حل براشون سوال پیش بیاد. و یا با مطرح کردن سوال و راه حل که خودش براش داره بشه با هم فکری بقیه راه حل بهتری براش پیدا کرد. مثلا یکی از دوستان برای برنامه ای 1000 خط کد نوشته بود که تونستیم اونو تقریباً نصف کنیم. یا مواردی از این قبیل...
یا اصلا یکی بیاد خود سوال و جواب رو با هم بزاره که بقیه هم ازش استفاده کنن و یا احتمالاً روش بحث و تبادل نظر کنن.

به هر حال دستت درد نکنه ایده خوبیه.

nima_dir

Active Member
سلام پرویز عزیز
ممکنه کمی راجع به Serialize کردن کلاس توضیح بدین
سپاسگزار

MDP

Well-Known Member
آقا نیما بده کاربر های جدید رو این جوری می ترسونی بزار انجمن پا بگیرهبعد سر به سرشون بزار!:D

در ضمن Serialize کردن یعنی خطی کردن یه سری داده!حالا من تورو گذاشتمسره کار برو پیش ببین معنیش چیه!(ما ارادت داریم ها شوخی بود:wink:)

اگه قراره بحث رو ادامه بدید بگید و گرنه پست رو می بندم!

منمون که رعایت می کنید!

nima_dir

Active Member
سلام
ما مخلصیم آقا مسعود نایب مدیر!! . والله چند وقت بود کسی از مدیران سر نمیزد به اینجا گفتیم که شاید همه گذاشتن و رفتن
نه نبند عزیز چون من سوالات دیگه ای هم دارم. پایه بحث راجع به serialize کردن هم هستم
من منتظرم
ممنون

• Like
Reactions: MDP

MDP

Well-Known Member
بجه ها اگه پایه هستید(که می دونم هستید) بریم تو یه پست جدید دل و روده Net. رو بیاریم بیرون!

هرکی بلده توضیح میده هرکی بلد نیست هم یاد می گیره!

فقط نباید پستش بخوابه!

اگه هستید بگید یا علی و بریم!!؟

nima_dir

Active Member
من که پایم ولی خوب تجربه کار تیمی در ایران یکم ادم رو سرد میکنه. برای اینجور تاپیکها یکی باید باشه (نمیگیم بیکار میگیم علاقه مند) که مرتب مطلب بنویسه. من خودم به شخصه دوست دارم ولی خوب وقتشو نمیکنم البته میتونم لینک مطلب انکلیسی بدم ولی اینکه بخوام فارسی بنویسم خوب یکم برام سخته.
بهر حال یا علی

• Like
Reactions: MDP
اگه یکی دو نفر همت کنن که خوبه. بقیه هم استفاده می کنن. پی گیری مرتب هم لازم نیست هر سری که اومدیم و چیزی به ذهنمون اومد میزاریم.

smrb

New Member
با اجازه
خوب بگو چکار می کنی و اگه هم ارور میده ارورو اینجا بذار.

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزیز
همونی که smrb گفت.دیتابیستون چی هست؟ اکسپورت چی میگیرین؟ چه اروری دربافت میکنین؟

parviznik

New Member
کتاب الکترونیک راهنمای ساخت Windows Installer

WindowsInstaller-full.jpg

برای دانلود :http://parviznik.googlepages.com/WindowsInstaller.pdf

saberahmady

Member
اگه واقعا مردید یه کد بدید که کدی رو از بانک بخونه و اجرا کنه!
مثلا تگ مربوط به یه عکس رو ریختم توی بانک و حالا می خوام وقتی اون تگ رو از بانک میخونه اون رو اجرا کنه یعنی عکس رو نمایش بده
با سی شارپ کار میکنم.

smrb

New Member
خوب خیلی راحته شما میتونید هم از دیتا لیست استفاده کنید و هم از ریپیتر همین و بس . دستور select خود تو نو بدید به این دو تا کنترل .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا