خداحافظ !!!!!

roohollah

Banned
حاجی جان سلام، آقا برو توی فولدر نصب شده سایتت، و "installation/index.php" رو پاک کن!
چون الان سایتت برای من نصبش میاد! این خیلی فجیهه!
ما رو تو شبای قدر دعا کن.
حیف که میری، امیدوارم بازم ببینمت تو هر جایی که بود.
یا علی...

Mohamad

O-.-O
:cry:

.

الان هرچی فکر مکنم نمیتونم چیزی بنویسم ولی یو همیشه از کسایی بودی که تو فروم من روشون حساب میکردم ....
حالا هم انشالله معماری قبول میشی و بعد دوباره میای مجیدآنلاین :neutral:

کار هم بسیار حرفه ای و خفن شده ....

خیلی دوستت میدارم " حامد وان استار "

انشالله موفق باشی
محمدحسین :rose:

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام دیگه حرفی واسه گفتن نزاشتی گفتنی ها رو گفتی خواستم بگم من که قبولت دارم... امید وارم تو رشته ای که دوست داری قبول بشی و آخرش به آرزوت برسی من هم ازت تشکر میکنم چون این تنها کاریه که میتونم از این فاصله دور برات کنم من ازت تشکر میکنم منتهی هیدن میمونه تا هم ازت تشکر کرده باشم وهم حرفه تو رو گوش کرده باشم از زحماتت ، از معرفت، از کارهات و ... ممنون خدا حافظ رفیق...

یا پیغمبر ............
فرار کردی؟
وایسا........:mad:
نرو........................
تو هم مسه من نمیتونی دووم بیاری نروووووووووو
تو هم مسه من .......:cool:

داداش اگه میخای بری سفر خدا نگهدار ولی توشه راهتو بردار :rose:

جدا از شوخی میخواد دعوا بشه هم بزا بشه ما که ماشالا سابقه:snap: داریم ولی بزا بگم تو دلم نمونه.
الان این کاری که کردی خیلی مسخره هست و یه جورایی به نظرم جو گیر شدی چونکه شما که مدلینگ کار نمیکردی که بگی وقتتو میگرفه همش روی رندر و متریال و نور پردازی ار میکردی که اونم وقتی نمیگیره سیستمو بزار رندر کنه خودت بشین درس بخون.این کار آخرتم یکی از نمونه هاش که خودم مدلشو دارم.

حالا خود دانی من هوس کرده بودم دم رفتنت یه دعوا بکنم واسه آخرین بارم که شده این حرفارو زدیم:D

راستس حالا که تری دی رو بیخیال شدثی اون چیزایی که بهت گفتمو بهم میدی؟:lol: نزار تو خونه خاک بخوره حداقل بده من دعات میکنم.:cry:.

ایشالا سال دیگه8 همیم موقع خبره قبولیت رو بیای بدی و بگی فردا باید برم سر کلاس دانشگاه:oops::oops::oops:

تو این شب عزیز اول برای خودم بعدشم برات دعا میکنم که موفق باشی و آرزو میکنم که به آرزو هات برسی البته اگه خدا دعای منو قبول کنه:sad::sad:

موفق باشی دوست جونی ولی گای وقتی بیا با مسنجر با هم بچتیم زیادم درس نخون مخت فوران میکنه.:)

تا بچه ها فحش ندادن ما بریم.
ببخشید که زیاد فک زدماااا من بی تقصیرم:-?

پایان اما صبحی دیگر ....

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
حامد جون دلمون برات تنگ می شه ها

منم خواستم تو این پست تجربیات خودم رو در مورد نور پردازی بگم
ولی دیدم باید همه ی حرفای تو رو دوباره بنویسم

پس از کسایی که می خوان تجربیات من رو در مورد نورپردازی بدونن خواهش می کنم یه بار دیگه پست اول رو خوب و با دقت بخونن
من با تک تک کلماتش موافقم

حامد خداییش درحال خوندن پستت داشتم یه آهنگ غمناک گوش می کردم یهو بغض گلومو گرفت و چشام تر شد (البته امیدوارم به خاطر تاثیر آهنگ بوده باشه چون برای حامد باید خوشحال بود)
کسی که تو این سن و سال اینقدر حرفه ای شده باشه بقیه ی عمرشو می خواد چیکار کنه :paint:

حامد جون ایشالا رشته ی معماری توی بهترین دانشگاه ها قبول بشی که واقعا رشته ایه که می تونی توش بدرخشی
وقتی هدفی ارزشمند داشته باشی تحمل سختی های مسیر برات خیلی راحت تره

در ضمن بدون زندگی رسیدن نیست
زندگی رفتنه

ایشالا تو تمام مراحل زندگیت موفق بشی
فقط حواست باشه گولت نزنن زنت بدن که بیچاره می شی مثل من :D

خوب اشکام هم دیگه خشک شد
خوب درس بخون
و حتما هم تو شهر خودتون قبول شو وگرنه خیلی وقت و انرژیت هدر می ره

استرس کنکور رو هم نداشته باش
مگه ما قبول نشدیم؟
تازه ما خنگ بودیم :D

خیلی جات تو انجمن خالیه
حالا کار نمی کنی می تونی که بهمون سر بزنی

در آخر دعا می کنم خداحافظیت مثل روحی بشه :D

پیروز و سربلند باشی
خدانگهدارت

mohammadyzr

Well-Known Member
سلام حامد جان
شما که ماشاالله خودت یه پا مهندسی ولی حق همینه که گفتی:
فکر میکنم توی مملکتی عین مملکت ما چشم مردم فقط به یه برگه کاغذ هست که بهش میگن مدرک .... مدرک هایی که نصف بیشترشون بی سرو تهن .... به هر حال همونطور که همه میدونید من کمترین سن رو دارم و خوب چیزی که الان باید واسم مهم باشه درسه و قبول شدن تو کنکوره ....
امیدوارم بتونی توی رشته مورد علاقت قبول بشی و مثل کار سه بعدیت از بهترینهای معماری بشی ، اما فکر میکنم یه مقدار زیادی دغدغه کنکور داری... مطمئنم شما با این پشتکاری که داری حتما جای خوبی قبول میشی. از من میشنوی مکس رو به این راحتی رها نکن.

از دست خیلی ها هم ناراحتم مخصوصا کسایی که توی اون گروهی که من ساختم همکاری نکردن هیچ وقت اون گروه رو یادم نمیره و هیچ وقتم نفهمیدم چرا ما ایرانی ها معنیه همکاری و گروهی کار کردن رو نمیدونیم به هر حال دیگه گذشته و ارزش گفتن نداره ....
نمیدونم ، اگه منم جزو این خیلی ها هستم حلال کن و اگه کاستی دیدی بذار رو حساب ناخوشی که این چند وقته برام پیش اومده... راستش کلا این تابستون رو نتونستم اون طور که میخواستم کار کنم ...

ان شاالله هر جا هستی موفق و پیروز باشی. :rose:

آخرین ویرایش:

behrang2

Member
حامد جونم ،من که به دلم موند که تو یکی از فرمات ، نظر بدم ... اینقدر تنبلی کردم که که الان باید تو اینجا فقط مجبور باشم که باهات خدافظی کنم :(
من که حس کردم دارم فیلم هندی میبینم... گریم گرفته بود :(
منم امیدوارم که هم توی کنکور هم توی زندگیت به هرچی میخوای برسی ....
U R One Of ThE BeSt MeN In My LiFe...
منم اگه زحمتی واستون نیست اون لینک رو میخوام ..... :-ایکس :-ستاره

alionline1366

Active Member
حامد کجا داری میری بابا درس خوندن چه ربطی به اینترنت داره من تو تمام عمرم همیشه پای کامپیوتر بودم درسمم خوندم الانشم میخونم فقط باید بتونی تفکیک کنی کمترش بکنی ولی نه کلا تعطیلش کنی من تازه کمترشم نکردم :) راستی نگران قبولی هم نباش قبول میشی خودم دعات میکنم پیش امام رضا قبولم نشدی عیبی نداره بابا بعدم کی گفته تو ایران چشم مردم به مدرکه پارتی ارتباط و پول و قدر بودن در کار حرف اول رو میزنه

Sherlock_Holmes

Active Member
چرا یه بار فکر نمیکنید که اگه ما تو طبیعت واسه روشن کردن اتاقمون فقط خورشید داریم تو مکس هم میتونیم همون یه دونه خورشید رو داشته باشیم چرا همیشه دوست دارین با تخیلات مسخره خودتون رو گیجو گم کنید
از این حرفت خوشم اومد...
کلا خیلی لذت بردم.. همیشه از صحبتهای رک و بی تعارف خوشم میومده...

خوشحالم که تجربیاتت رو باهامون در میون گذاشتی حامد... در مورد ترک مکس و ترک فروم چیزی نمیگم...
فقط امیدوارم ارتباط رو با دوستانی که به کمکت نیاز دارن حفظ کنی هرچند خیلی دیر به دیر...

خوشحالم که آدمهایی مثل تو عضو این فروم هستند..
برات آرزوی موفقیت دارم...
همیشه هم دوست مایی...
30upn9j.gif

سلام !!!!!
ناراحت شدم تازه میخواستم با بچه های مجید انلاینی آشنا بشم !!!!!!!!!
موفق باشی
کارتم واقعا عالی بود !!!!

:Mohsen:

کاربر باتجربه
حامد جان سلام
حرفات خيلي دل نشين بود
شاید بشه گفت مکس نرم افزاد ساده ایه ولی حالا یه سوال شمایی که هنوز از مکس که بهش میگی مسخره هم هیچی سرت نمیشه مگه بیماری داری که میخوای بری سراغ یه نرم افزار دیگه ؟؟؟
منم شديدا با اين موافقم!

خواهشا کسایی که این پست رو تا اینجا خوندن از این پست تشکر نکنن چرا که دوست دارم واسه اخرین بار من باشم که ازتون تشکر میکنم همه اونایی که خودشون رو دوست من میدونن وجودشون تو این تاپیک رو با یه پست بهم نشون بدن
حرفت متين، ولي شما كه هميشه از همه تشكر كردي و لطف داشتي، كسي نگفت چرا؟
من هم با دكمه تشكر ازت تشكر مي كنم، هم با پست، هم اگه بتونم جوراي ديگه :rose:
ولي چون خواستي دكمه تشكر رو فاكتور گرفتم
اين تشكر يه تشكر خشك و مسخره نيست، اينو بدون

حامد رفتنت برا درس خوندن درسته، ولي قصد سر نزدنت به فروم، اصلا درست نيست، نكنه مي خواي شام و نهار هم نخوري تا 2 سال!!!؟؟؟
ما منتظرت مي مونيم كه هرچندكم، ولي باز سر بزني
تو همه لحظات زندگيت و البته كنكورت موفق باشي

آخرین ویرایش:

HamidSHS

Active Member
سلام حامد جان
موفق باشي :rose:
اما شما كه هنوز نذاشتي عرق عضويتت خشك بشه زدي بيرون

نميدونم چي شده
اما من هم ديگه رفتنيم با اجازه دوستان
امضام رو بخون
ياعلي

ali3dtech

Member
سلام حامد جان

یکی از کسایی که خیلی دوسش دارم خودتی...:rose:

ایشالا با دعاهای خیرت دارم برمیگردم پیشت... (ای بترکی با این دعا کردنت:snap:)

برات توی تمام مراحل زندگانی آرزوی موفقیت دارم. بخصوص توی کنکور...

همیشه هم شاد و سلامت باشی

درضمن یه نکته میمونه:
تو شاید مکسو ول کنی اما اون تو رو ول نمیکنه... اینهمه اذیتش کردی... مطمئنن اونم میاد به خوابت یه خورده اذیتت میکنه... با پاک کردنش از روی سیستمت هم چیزی درس نمیشه... تازه اگرم اون نیاد خودم میام سراغت... :wink:

این داش حمید نمیدونم کجا داره میره ولی منم امضامو بخونین مشخصه وضعیتم... :D
میگم چطوره یه تاپیک رفتن هم بزنیم هرکی میخواد بره بیاد خودشو معرفی کنه... :)

koorosh3d

Member
بابا حالا مگه می خوای بری جبهه
یه کونه کوره دیگه
اشکال نداره
حالا گریه کردن نداره
ایشالا که قبول میشی یه جای توپ
از قدیم میگن درخت تو اگر بار نیلوفری بگیرد به زیر اورد چرخه نیلوفری را کانون فرهنگی اموزش چه ربطی داشت!!!
راستی نری قلمچی ملمچی ثبت نام کنیا یه مشت کلاه بردار دور هم جمع شدن :mad: :mad: :mad: :mad:
در کل موفق باشی
قربانت کورش :rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بی خیال برا کنکور اینقدر بالا پائین می پرید

amin2001

Active Member
اینشالا هرجا که هستی همیشه موفق و سر بلند باشی حامد جان

ممنون از صحبتات عزیز

لینک دانلود اون رو هم تو یاهو برام بفرست

درسته دیگه وقت نداری با مکس کار کنی
ولی گاه گداری یه سر به انجمن بزن وجودتو احساس کنیم
دلمون تنگ میشه

این شا الله معماری قبول میشی داداشی :rose: . تهران قبول شی ها . که انتقالی گرفتم اومد ایران با هم بریم دانشگاه :دی

خیلی تو این مدت گل بودی

بوس بوس :)

جدیدترین ارسال ها

بالا