خداحافظ برای همیشه !!

YTERROR

Active Member
هیچ ربطی به مدیر نداره چرا بین این همه بازدید کننده فقط چد نفر که پایه هر جور اعتراض هستند همیشه میان اعتراض می کنند من تا جالا توییهمین 2 یا 3 سال عضویتم مجید آنلاین فکر کنم از همه کسایی که اینجا پست دادند بیشتر پست دادم و تشکر شده و ......

بیشتر اعضا هم می شناسم ولی یک مشکل که فرومهای ایرانی دارند اینه که همه فکر می کنند باید همه چیز همون جوری باشه که اونا می خواند ولی این طور نیست من به شخصه نه از قروم مجید آنلتین ناراضی نیستم نه از بقیه فرومها

هر چیزی خوبی و بدی داره دلیل نداره همش دنبال راه حلی برای چیزی که طبیعی باشیم

اه یک مدیر بیاد برای جلوگیری تفرقه بین کاربران پست کسی رو ادیت کنه سریع کاربر میاد یک تایپیک می زنه اعتراض به فلان مدیر اگه نخواد چیزی بگه به همه بر می خوره چرا مدیر نیومد فلان کار و بکنه

در کل بهتره ار این عکس العملای زیر 20 سال دست بر دارید و به کارتون برسید

کاربری که بعد از 1000 تا پست هنوز نمی دونه بخش انتقادات و پیشنهادات کجاست و بخش برنامه نویسی مال چه کاریه نمیشه بهش چیزی گفت

مجید آنلاین یا هر فروم دیگه اعضاش یک سوم بازدید کنندگان مهمانش آمارشون نیست

در کل بهتره این قدر از اعتراض دست بردارید والا فروم مجید آنلاین این قدر که توش جر و بحث و زیر آب زنی هستش به نظر من تویی هیچ فروم دیگه ای نیست اونم به نظر شخصی من چون بیشتر اعضا جدیدش زیر 20 سال سنشونه

موفق و پیزرو باشید

desiran

Member
ولی بنظر من حق با امیره . و حالا همچین می گین فروم مجید آنلاین .( همچین سطح فرم بالا هم نیست.)
امیر ما دوست داریم .

thekhosrow

Member
164.gif
ببين به كجا رسيد..

MDP

Well-Known Member
بله واقعا این ترور راست میگه همه باید مثل ایشون باشن.سربه زیر ظلم پذیر و ....

درضمن فکر کنن که سنشون خیلی زیاده و زیر 20 نیستن

و فکر هم کنن که بیشترین پست رو دارن

منم موافقم!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

sajjad_eb

Well-Known Member
ایرانی ها دیگه اصالتشون را از دست دادن و ازشون توقعی نداشته باش
من هیمشه سعی می کنم تو فروم آروم و مودب باشم . اما خیلی به آدم بر می خوره اینجور صحبتا رو می شنوه . shahinhyip مواظب باش چی می گی . اگه با ایرانی بودنت مشکل داری به سلامت . اگه خودت اصلات نداری ، خودتو رو با بقیه جمع نزن

امیر جان آخه چرا ؟ :cry:
واسه این که یه نفر بهت گفت چند وقتیه رفتارت بد شده ؟ :shock:
آخه با رفتن که چیزی درست نمی شه . درست می شه ؟ :neutral:

مثل اينكه بعضيا تازه رفتن تو 20 سالگي و خيلي ام به اين قضيه افتخار مي كنن
15.gif

AMiR

Active Member
جناب shahinhyip بحث رو ناسيوناليستي نكن
ايران و ايراني هم مسخره نكن كه خيلي بد ميشه!

آخرین ویرایش:

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
PHP:
بنظر من كه اين پست فقط بخاطر خستگي و روزمرگي بوده
تایید میشه

ترک کردن و استفاده نکردم از سایت مگه تاریخ مصرف داره هر موقع نیاز بشه مراجعه میکنیم :neutral:

آخرین ویرایش:
ببينيد مساله چيز ديگست هر كاربري بسته به نوع و ميزان نيازش از اين محيط استفاده ميكنه
زماني كه من اولا ميومدم انجمن اصول طراحي وب رو جز Favorite مرورگر ام انتخاب كرده بودم ولي با گذشت زمان
و علاقه مندي به ساير بخش ها آخرين ارسالها رو جز Favorite قرار دادم
ولي براي كسي كه گاه گداري براي رفع مشكلات رجوع ميكنه اين قضايا كاملا پيش و پا افتاده است كه يكي بره يا اتفاقي بيوفته
چون هميشه يك سود يك طرفه اي مي برده و اگر با ديد باز تري نگاه كنيم تو يه خانواده درسته پدر نون مياره تا همه بخورن ولي ساير اعضا هم اينجوري نستن كه تا دلشون نون بخواد بيان تو خونه بعدش كه خوردن برن بيرون در مقابل به كار ها و مشكلات و امور خونه رسيدگي مي كنند
هر موقع نیاز بشه مراجعه میکنیم
با اين حساب يه سري روبات هميشه بايد حضور داشته باشن كه جوابگوي امثال شما باشن؟
حالا اگه كسي به كمك شما نياز داشت چي؟ ميگي صبر كن تا هر وقت نياز داشتم و نيازم بر آورده شد نياز شما رو هم بر آورده ميكنم؟
امير حرف بدي نزده بود ...كمك و همياري در برابر كمك و همياري
بابت مثال نا مناسب ام معذرت مي خوام

sajjad_eb

Well-Known Member
مثل اينكه بعضيا تازه رفتن تو 20 سالگي و خيلي ام به اين قضيه افتخار مي كنن
15.gif

می شه بیشتر توضیح بدی ؟ :neutral:
منظورت از "بعضیا" کیا هستن ؟ :shock:
منظورت از "این قضیه" کدوم قضیه هستش ؟ :neutral:

سوء تفاهم رفع شد

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
منظورت از "این قضیه" کدوم قضیه هستش ؟

منظورش منم ولش بی خیال مجید آنلاین دیگه چی میشه گفت یکی میاد یکی میره

فکر کنم یک هفته یا دو هفته یک پست تویی یک بخش که مربوط نیست و یک یوزر جدید ببینه فکر می کنه اینجا بهم ربخنته بس باشه و باید قفلش کرد

دایی محسن

Active Member
بهتر این بحث همین جا تموم بشه

لطفاً بعد از این پست هیچ پست دیگه ای ندید ( لطفاً)

sajjad_eb

Well-Known Member
بهتر این بحث همین جا تموم بشه

لطفاً بعد از این پست هیچ پست دیگه ای ندید ( لطفاً)

با کمال شرمندگی از دوست عزیزم محسن جان :)
ولی به نظر من این خواستتون اصلا منطقی نیستش. مثل اینه که من آخر یه پست بزنم "لطفا بعد از این پست 5 پست بفرستید" و انتظار داشته باشم همه به حرفم گوش بدن.
حالا اگر خود ایجاد کننده تایپیک این حرف رو می زد باز یه چیزی .
به نظر شما اگه یه یوزر جدید ببینه که بحث به این مهمی ناتموم مونده بیشتر زده می شه یا اگه ببینه با کمال آرامش داره بحث می شه و نتیجه گیری می شه ؟
از این گذشته اینجا فروم هست و جای بحث هست. برای چی نباید یه بحث به این مهمی ادامه پیدا کنه. یکی از اعضای خوب فروم که اطلاعات خوبی هم داشته رفته. باید ببینیم واقعا این کار درست بوده یا نه. اگه کارش درست بوده ( که نظر من منفی هست و هنوزم بهش می گم دوباره بیاد ) مدیران سایت یه فکری بکنن اگرم اشتباه بوده که با ادامه ندادن بحث ما هم اشتباه کردیم.
من که یه نفری نمی تونم با خودم بحث کنم ( یه دست صدا نداره . با یه گل بهار نمی شه => یعنی من یه دسته گلم :wink: ) . حالا باز با بقیه اعضاست

امیر ببین چه بساطی راه انداختی :D . حالا بیا یه پست بده ببینیم نظر خودت چیه

YTERROR

Active Member
حالا اگر خود ایجاد کننده تایپیک این حرف رو می زد باز یه چیزی

ایشون که گفته آخرین پستش مطمن هم باش این تایپکی رو دنبال می کنه نفر اول و آخر هم نبوده شاید شما اون موقع که چند تا از بهترین مدیران فروم وقتی مجید آنلاین در اوج خودش بود نبودید که خداحافظی کردند

به نظر شما اگه یه یوزر جدید ببینه که بحث به این مهمی ناتموم مونده بیشتر زده می شه

یوزر جدید برای من و یا شما نمیاد برای رسیدن به جوابش میاد و اصلا خوشش نمیاد یک تایپیک که هیچ ربطی به موضوع بخش نداره ببینه

از این گذشته اینجا فروم هست و جای بحث هست

بله اینجا برای یادگیری نه بحث و دعوا و .... بخش هم اشتباه پست زدند

خدایش چرا فکر می کنند همه باید در قبال کاری که می کنند ازشون قدر دانی بشه خود من یک دوره که پرهام هم بود شاید تایپیک در میون جواب سوالات رو نمی دادم حالا بماند چند ساعت تویی فروم بودم و .....

ولی هیچ موقع از کسی هیچ چیز یهم نخواستم یا توقعی نداشتم چون دلیلی نداره از یکی که میاد سوال می کنه و این حق رو دارم جواب بدم یا ندم ازش چیزی در قبالش بخوام

امیر خان هم مشکلش نه این فروم نه .... این چند وقت که من پستهای ایشون رو می دیدم بیشتر ناراحتی و اعتراض و .... بوده که اگه مجید آنلاین یک فروم حرفه ای بود تا الان فکر کنم 1000000 بار یوزر ایشون رو بلوک کرده بودند

بابا بی خیال اینجا فروم آموزشی ثوانین موقع ثبت نام که واسه خنده نزاشتن یکم رعایت کنید من خودم فکر کنم حدودا 500 تا از پستام فقط در همین رابطه بسه ولش بی خیال بوده

بهتره ادامه پیدا نکنه شما تویی فورم برای بحص نمیادی د برای یادگیری میاین

sajjad_eb

Well-Known Member
با کمال تشکر از دوست خوبم YTERROR

ایشون که گفته آخرین پستش
بده دارم سعی می کنم یکی که اطلاعاتش بالاست برگرده تا همه از جمله خودم ازش استفاده کنم .

نفر اول و آخر هم نبوده شاید شما اون موقع که چند تا از بهترین مدیران فروم وقتی مجید آنلاین در اوج خودش بود نبودید که خداحافظی کردند
این وضع تا کی باید ادامه داشته باشه ؟ تا کی باید افرادی که می تونن اطلاعات زیادشون رو به دیگران بدن ، بزارن برن ؟ اصلا منظورم خود امیر نیست . همون مدیرایی که شما می گی اصلا . این فروم برا منو شماست . اگه بر فرض مدیراش نمی تونن افراد با اطلاعات بالا رو نگه دارن منو شما ( اصلا من خودم رو می گم که یه وقت به شما بر نخوره ) باید یه کاری کنیم که بمونن.

یوزر جدید برای من و یا شما نمیاد برای رسیدن به جوابش میاد
شما خودتون واسه چه کاری میای ؟ اگه میای جواب بدی که باید واست مهم باشه که چرا مدیرای قبلی رفتن یا همین امیر رفته . اگرم میای که به پاسخ برسی که باید برات مهم باشه که یوزر های با سواد از اینجا نرن . اگرم که واسه دوناش میای که دوتاش باید مهم باشه .

اصلا خوشش نمیاد یک تایپیک که هیچ ربطی به موضوع بخش نداره ببینه
کی میگه ربط نداره به موضوع بخش ؟ شاید یکی بخواد بیاد اینجا شروع کنه به اطلاعات دادن . نمی گه چرا یه نفر بعد از 1360 تا پست رفته ؟ مثلا sara_is_nice_girl اگه از بخش گرافیک بره ، به موضوع گرافیک توی انجمن مجید آنلاین مربوط نیست ؟ ( اصلا مقایسه نمی کنما . مثال می زنم )

خدایش چرا فکر می کنند همه باید در قبال کاری که می کنند ازشون قدر دانی بشه
بستگی داره طرف در مورد قدردانی چی فکر کنه . واسه روشن شدن این مطلب شما لطف کنید پست هایی که اون مدیرا زدن ویا خود امیر زده رو بیارین

ولی هیچ موقع از کسی هیچ چیز یهم نخواستم یا توقعی نداشتم چون دلیلی نداره از یکی که میاد سوال می کنه و این حق رو دارم جواب بدم یا ندم ازش چیزی در قبالش بخوام
منم تا اونجایی که می تونم سعیم بر اینه . ولی بستگی داره آخه به سوال . مثلا شاید یکی بخواد یه سایت کامل واسش طراحی کنن . کمتر کسی قبول می کنه و احتمال زیاد کار طرف را نمیوفته . اما می شه به طرف گفت با این مقدار پول واست درست می کنم . اینجوری کار طرف را مییوفته . حالا اونایی که رفتن چی خواسته بودن ؟

امیر خان هم مشکلش نه این فروم نه .... این چند وقت که من پستهای ایشون رو می دیدم بیشتر ناراحتی و اعتراض و .... بوده
ایشالا که مشکلش زودتر حل شه . خودش بیاد جواب بده . اصلا بیاد با من مخالفت کنه . خوبه ؟

اگه مجید آنلاین یک فروم حرفه ای بود تا الان فکر کنم 1000000 بار یوزر ایشون رو بلوک کرده بودند
یعنی نیستش ؟ خوب اگه واقعا فکر می کنی نیست چرا ...
بماند چند ساعت تویی فروم بودم و .....
حیف وقت با ارزشتون نیست ؟

بابا بی خیال اینجا فروم آموزشی ثوانین موقع ثبت نام که واسه خنده نزاشتن یکم رعایت کنید من خودم فکر کنم حدودا 500 تا از پستام فقط در همین رابطه بسه ولش بی خیال بوده
بابا بی خیال . شما که قوانین رو خوندی پس چرا 500 تا از این پستا دادی ؟ با این حال به نظر من این خودش کلی آموزش هستش . اونم درباره همین موضوع انجمن . همه چیز که کد و ... نیست

بهتره ادامه پیدا نکنه شما تویی فورم برای بحص نمیادی د برای یادگیری میاین
1. این خودش یاد گیری هستش
2. تا بحث نباشه یاد گیری نیست
3. شما از اهداف یوزرها با خبری ؟

YTERROR

Active Member
نگاه کنم آقا سجاد نه تنها این فروم همه فرومها و کل دنیایی مجازی به معنی نیست زندگی دوم شما یا دیگری باشه یک محیزی که یکی با دیگری ارتباط بر قرار می کنه حالا چت روم یا فروم یا .... که هر کدوم یک هدف دارند یکی سرگرمی یکی آموزشی یا ...... همه اینا هم قوانین خاص خودشونو دارند

من نه مدیرم نه تویی این سایت سهمی دارم نه کسی به من چیزی میده و یک یوزری هم نیستم کلش 100 تا یا 500 تا پست زده باشم ( یعنی 4 یا 5 روز نیست تویی فروم مجید آنلاین هستم ) ولی با همه اینا بالای 100 ساعت تویی فروم بودم دلیلش هم فقط جنبه شخصی داشته چون اطلاعاتم به روز می مونده نه تنها این فروم خیلی از فرومهای دیگه هم می رم حالا به هر زبانی ولی تنها فرومی که این قدر جنگ و دعواست همین مجید آنلین که تویی فرومهای دیگه یوزرای دعوایش معروفن ولی هدفم از این چیزی که گفتم این بود دلیلی نداره یکی که رفت حالا هر چفدرم اطلاعات داشته باشه همه دنبال انقلابی در فروم باشند که چرا از بین 400 یا 500 تا یوزر فعال مجید آنلاین یکی حالا به هر دلیل می خواد بره خوب این یک چیز طبیعی

چرا من همچین تنایپیک نمی زنم چرا سارا نیم زنه چرا صادف نمی زنه چرا نمی دونم خیلی از بچه هایی فتوشاپ نمی زنند یا ..... چون همه داریم استفاده می کنیم و از این وضعیت اگه هم راضی نباشیم دلیلی نداره اعتراض کنیم چون یک محل عمومی و عموم باید تصمیم بگیرند که این عموم از روی قوانین سایت تویی سایت فعالیت می کنند

در مرود حرف اولم این بود که قوانین فرومهایی ایرانی مخصوصا مجید آنلاین خیلی ضعیف اجرا میشه و دلیل موفق نبودن فروم هم همینه این و بارها گفتم من خودم به شخثه تویی خیلی از فورمهای انگلیسی شاید چند تا پست بیشتر نزدم مدیراش که مدیرای فورم هستند همه زیر 1000 تا پست دارند

دلیلیش این نیست که سطح اطلاعاتشون بالا نیست بلک از نظر بزرگی 10 یا 20 برابر مجید آنلاین نه ظاهرش زیباست نه بخشهاش زیاده ولی 2 تا چیزش عجیبه حداقل در روز 2 یا 3 برابر کاربرانی که در مجید آنلاین عضو میشند در اون فروم بلوک می شوند چون فقط 2 بار اخطلار می دن که پست الکی زده نشه و دفعه 3 که یوزر و آی پی کاربر رو بلوک می کنند

بهتره جو رو خراب نکنیم و برای کسی تکلیف مشخص نکنیم تویی این فروم چند تا از کاربرای فعال پست زندند یا چند تا یوزر پست زدند که شما دنبال تحولی هستید ؟ نیاز به جوابی نیست چون آمارشون بیشتر از 10 تا نمیشه

در کل بی خیال من که دیگه از اشتراک این تایپیک در میام چند روز دیگه هم تایپیک قفل میشه تا الانشم به احترام یک یوزر باز بوده

sajjad_eb

Well-Known Member
ای بابا . من دارم جو سازی می کنم ؟
خوب شما اگه می خواستی از اشتراک در بیای چرا دیگه جواب دادی ؟ حداقل چارتا از اون پست هایی که قرار بود لینک بدید رو می دادین تا بحث ادامه پیدا کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا