خداحافظ برای همیشه !!

amirlol

Well-Known Member
سلام رفقا !! سعی می کنم این آخرین پست من باشه تو این سایت !!!
کاربری بعد از 1313 روز کار نمیگم همش اینجا بودم و آنلاین ولی تا جایی که می شد تلاش خودم رو کردم تا چیزهایی رو که بلدم به دوستای خودم ارجاع بدم !!!

کاربری بعد از 1359 نوشته که نمی گم همش ولی اگر از هر 100 تا 2 تاش هم چرت نبوده باشه میشه 27 الی 28 نوشته مفید که در اینجا زیاد یافت نمی شد !!
کاربری با تعداد 107 بار در 88 پست تشکر که همش فکر کنم جرت باشه !!!!

در کل نمی گم خدای برنامه نویسی بودم و رفتم !! چون نیستم !! ولی تجربه من میشه گفت از همتون شاید نه ولی از اکثریتتون بیشتر بوده !! تجربه 12 ساله برنامه نویسی به صورت حرفه ای

زمانایی که می یومدم اینجا بیشتر می خواستم کمک کنم و تایم استراحتم رو برای آدمایی بزارم که ارزش کار رو می دونند ولی بعد از زند تاپیک های فراوان فهمیدم که نچنین نیست !! در این شهر مجازی هم همسان کشورمان با آدما غریبیم !! و تا زمانی که نیازی به آدما داریم می شناسیمشان و بعد دیگر نه !!!
دلم می خواست این چنین نبود و نمی شد !!!
اینجا بهتر محل بود برای من و دیگر نه اینجا و نه جای دیگر نخواهم رفت مگر در صورت تغییراتی فراوان !!!

احساس می کردم رفیقم مجید ترتیب اثری دهد برای خیلی مسائل ولی باز او چنین نبود

دوستان من از همتون بابت این مدتی که در کنار هم بودیم و با هماطلاعاتمون رو رد و بدل می کردیم سپاسگذارم !!!

به امید روزهای بهتر و با بهترین یادها
دوست همه شما !!
امیر الهی

mehrabadi

Member
با سلام

سلام دوست عزیز
من که چندین بار از راهنمایی های شما واقعا استفاده کردم اما راهش این نیست که بزاری و بری.
پس رفاقتمون چی ؟
درسته که من خیلی از شما ها رو ندیدم اما با بعضی هاتون از اعضای خانوادم هم صمیمی ترم.
این که این قسمت مشکلاتی داره درسته ولی این رو بدون ان شا الله فقط وقتی آقا ظهور کنه همه مشکلات حل می شه.
امیدوارم که دوباره بیای و با هم همسایه بشیم.

دایی محسن

Active Member
سلام رفقا !! سعی می کنم این آخرین پست من باشه تو این سایت !!!
کاربری بعد از 1313 روز کار نمیگم همش اینجا بودم و آنلاین ولی تا جایی که می شد تلاش خودم رو کردم تا چیزهایی رو که بلدم به دوستای خودم ارجاع بدم !!!

کاربری بعد از 1359 نوشته که نمی گم همش ولی اگر از هر 100 تا 2 تاش هم چرت نبوده باشه میشه 27 الی 28 نوشته مفید که در اینجا زیاد یافت نمی شد !!
کاربری با تعداد 107 بار در 88 پست تشکر که همش فکر کنم جرت باشه !!!!

در کل نمی گم خدای برنامه نویسی بودم و رفتم !! چون نیستم !! ولی تجربه من میشه گفت از همتون شاید نه ولی از اکثریتتون بیشتر بوده !! تجربه 12 ساله برنامه نویسی به صورت حرفه ای

زمانایی که می یومدم اینجا بیشتر می خواستم کمک کنم و تایم استراحتم رو برای آدمایی بزارم که ارزش کار رو می دونند ولی بعد از زند تاپیک های فراوان فهمیدم که نچنین نیست !! در این شهر مجازی هم همسان کشورمان با آدما غریبیم !! و تا زمانی که نیازی به آدما داریم می شناسیمشان و بعد دیگر نه !!!
دلم می خواست این چنین نبود و نمی شد !!!
اینجا بهتر محل بود برای من و دیگر نه اینجا و نه جای دیگر نخواهم رفت مگر در صورت تغییراتی فراوان !!!

احساس می کردم رفیقم مجید ترتیب اثری دهد برای خیلی مسائل ولی باز او چنین نبود

دوستان من از همتون بابت این مدتی که در کنار هم بودیم و با هماطلاعاتمون رو رد و بدل می کردیم سپاسگذارم !!!

به امید روزهای بهتر و با بهترین یادها
دوست همه شما !!
امیر الهی

قبول دارم که مشکلاتی هست و خواهد بود

اما این طوری نمیشه
منم خودم بعضی وقتها دلم می گیره میگم اصلاً دیگه به کامپیوتر دست نمیزنم
چرا ؟ چون شبانه روز می شینی تا یه وب سایت درست کنی که مورد استفاده مردم باشه
اما بعضیا با بی تفاوتی می گن " که چی بشه "

شایدم تو راستی می گی اصلاً بزاریم بریم

اگه پاییه هستید همه با هم بریم شاید ترتیب اثری داده بشه

یا حق

nima_dir

Active Member
سلام دوستان
وقت همگي بخير
دوستان گلم من اصلا دليل اين همه نا اميدي و ياس و خمودگي رو نميدونم اگه پشت پرده خبري هست كه ما نميدونيم به ما هم بگين.
بهتر نيست هر كسي كارشو بكنه اگه فلان نقص وجود داره خوب يه تاپيك هست براي برقراري ارتباط با سران سايت از اونجا اقدام كنيد چون فكر نميكنم همه پستها رو اقا مجيد بخونن اما پستهاي اون پالپيك رو حتما ميخونن
نظر من اينه كه بشينيم كارامونو بكنيم مثل قبل بجاي رقابت ناسالم الان سعي كنيم رقابت علمي داشته باشيم اونوقته كه همه چيز معلوم ميشه.
يكم برخوردهامونو با هم بهتر كنيم جاي اينكه بصورت صريح انتقاد كنيم از هم از پيامهاي خصوصي استفاده كنيم.
ناسلامتي ما مثلا قشري از جامعه هستيم كه حس درك و فهممون از خيليها بالاتره پس چرا براي يه سري مسائل كوچيك (واقعا هم كوچيك) از اين كارا بكنيم.
خلاصه كه دوستان عزيزم يكم راحتتر فكر كنيم .راحت
ممنون از لطف همه دوستان

YTERROR

Active Member
سلام آقا امیر این چند ساله تویی مجید آنلاین شما نفر اول و آخر نیستی که پست خداحاقظی که از نظر من خیلی هم بی معنی می زنی

من به شخصه خود مو می گم از 6 سال پیش که تویی پرشن تولز عضو شدم تا به امرزو فقط 80 تا پست دادم اونجا چون دلیلی برای پست دادن نمی دونستم و اومدن خودمو یا نیومدن رو برای کمک به دیگران نبوده چون در اصل هم اصلا این طور نیست برای هچکدوم ما فقط برای یادیری و به روز بودن خودمونه

شما بر فرض هم گزاشتی رفتین فکر می کنید برای قبلیا کسی کاری کرد یا ضربه ای به جای خورد اشتبه این خود شما هستید که درگیر دنیای مجازی شدید و آخرش این شد که نباید می شد

آدم باید یکم در برابر مشکلات مقاومت کنه و خودشو درگیر نکنه و استفاده کنه نه ......

در کل به نظر من شما اگه هم خودتون بخواید نمی تونید خداحافظی کنید چون هر چی یاد دارید یک طرف مجید آنلین و سایر اعضا و فرومها دیگه یک کنار

موفق و پیزور باشید

AMiR

Active Member
سلام
با اين كه اين قضيه ي خداحافظي اعضا واسه من هنوز تفهيم نشده...
169.gif

ولي هر جا كه هستي موفق باشي امير جان
203.gif

دلمون واست تنگ ميشه
99.gif

ميشه توضيح بدين اين خدافظي ها يعني چي ؟
چند وقت پيش هم آقا مصطفي خدافظي كرد و رفت
اين دوستاني كه ميرن كجا ميرن ؟ اصلا چرا ميرن؟ اين رفتنشون يعني همون سر نزدن به Forum يا چيزه ديگه
يكي بياد توضيح بده
256.gif

m1pfard

Member
خدا نگهدارت باشه. ولی اینکه نشد برای حل یه مساله، صورت مساله رو پاک کنی!
اگه مشکلی هست (که حتما هم هست) باید سعی می کردیم حلش کنیم نه اینکه از زیرش در بریم!

shahinhyip

New Member
سلام
من تازه عضو شدم 3 هفته بیشتر نیست ، ولی کمک زیادی از امیر گرفتم
فقط بگم که برای اونایی که روی هنرت قیمت گذاشتن ارزش قائل نشو
ایرانی ها دیگه اصالتشون را از دست دادن و ازشون توقعی نداشته باش

thekhosrow

Member
306.gif
مگه اينجا چشه !؟

هر روز داريم چيز يادميگيريم چيز ياد ميديم/ و دوستاي جديدي پيدا ميكنيم..
91.gif

بنظر من كه اين پست فقط بخاطر خستگي و روزمرگي بوده
164.gif

دایی محسن

Active Member
306.gif
مگه اينجا چشه !؟

هر روز داريم چيز يادميگيريم چيز ياد ميديم/ و دوستاي جديدي پيدا ميكنيم..
91.gif

بنظر من كه اين پست فقط بخاطر خستگي و روزمرگي بوده
164.gif
وست عزیز قضائتت اشتباه است

بله برای شما که فقط یاد می گیری آره
اما واسه افرادی مثل امیر جان که فقط باید مثل معلم یاد بدن چی ؟

Patris Net

Member
انشا الله آقا امیر شوخی کردن
منتظر پست بعدیت هستیما
در ضمن قهر و این جور کارا کار بچه هاس
شما که ماشا الله یکی از بزرگان روزگار هستی

thekhosrow

Member
وست عزیز قضائتت اشتباه است

بله برای شما که فقط یاد می گیری آره
اما واسه افرادی مثل امیر جان که فقط باید مثل معلم یاد بدن چی ؟

ممنون كه شما در مورده من درست قضاوت كرديد ! :neutral:

در ضمن نشستن غصه خوردن كاري رو پيش نميبره بايد بگي مشكل كجاست شايد بكمك هم تونستيم حل كنيم..
35.gif

دایی محسن

Active Member
موافقم باید مشکل حل بشه .
پس لطفاً نظرتون راجب مشکل بگین

به نظر من باید مدیر این انجمن چند نفر باش نه یه نفر

YTERROR

Active Member
آشپز که یک نفره این وضعیت چند نفر بشه چی از آب در بیاد

به نظر من هیچ مشکلی وجود نداره فقط یک عده فکر می کنند باید در قبال چیزی یاد دادنشون کسی براشون تویی دنیا مجازی ارزش قایل بشن

خدا شاهده تویی همین فروم مجید آنلاین خیلیا رو می شناسم که خیلی چیزا رو ازم گرفتن و خیلی سوالات پرسیدن و همونا همچین بجایی دستت درد نکنه زیر آب آدم رو زدن و فکر کردند که نفهمیدم و ..... که آدم نمی دونه چی بگه ولی با همه این چیزا هر چیزی آدم باید بهش نظم بده

فروم اومدن درگیر مسایل شدن و ....

به نظر من هیچ مشکلی وجود نداره فقط یک عده فکر می کنند باید در قبال چیزی یاد دادنشون کسی براشون تویی دنیا مجازی ارزش قایل بشن
انتظار زياديه آيا؟
چه جالب پس از اين به بعد من كه از مجيد آنلاين چيز ياد ميگيرم نه تنها نبايد ارزشي قائل شم برم و پشت سرشم حرف بزنم ديگه؟
و اما نظر من بعد از اين همه سكوت:
تو دنيايي كه ما آدما توش زندگي مي كنيم همه به اين معتقد اند كه يه دست صدا نداره ولي حواسشون به اين نيست صداي تك تك دستا در مياد و تو نطفه كور ميشه و جاي براي صداي بقيه دستا نمي مونه.
موفق باشي امير گل...

MDP

Well-Known Member
الان این یعنی چی یعنی وقتی یکی میاد بهت توهین میکنه بعد میره ما هم ساکت بشنیم؟

نه عزیز من اگه دقت کنی حرف امیر حقه.

اون پایین ببینی تعداد راهبران رو نوشته یه نگاهی هم به تاریخ عضویت من بکن.من تاحالا فقط یکی دو بار تونستم اونای دیگه رو ببینم.نمیدونم اصلا کی هستن.

تازه بهونشون هم اینه که ما درس داریم دانشجوییم از این چیزا ولی بهتره بدونید اینجا اکثرا یا دانشجو هستن یا کار میکنن و وقت ندارن.بعضی وقت ها هم میان لطف میکنن به سوالا جواب میدن حالا اگه شما باشید اگه بهتون توهین بشه چی کار میکنید؟

m1pfard

Member
خوب یه کاری. چطوره با یه اقدام انقلابی مشکلاتمون رو به گوش مدیریت برسونیم!!
یعنی چند روزی این بخش رو بایکد کنیم تا بلکه اتفاقی افتاد.
البته چشم من یکی که آب نمی خوره!

دایی محسن

Active Member
YTERROR هیچ ربطی به آش و آشپز هم نداره

باید مدیر چند نفر باشه تا همیشه یه مدیر on باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا