خاطرات من از دومين تور مجيد آن لاين همراه با تصاوير مرتبط و فيلم !!!

Mandana

Active Member
آقا باشه اينجورياس؟!!!پس ما چي؟؟؟؟اين آخري خيلي باحال بود نيم ساعت داشتم به رقص اينا ميخنديدم.موفق باشي نبي
ترشي نخوري يه چي ميشي :wink:

NabiKAZ

Well-Known Member
abtin_khosravi گفت:
آقا باشه اينجورياس؟!!!پس ما چي؟؟؟؟اين آخري خيلي باحال بود نيم ساعت داشتم به رقص اينا ميخنديدم.موفق باشي نبي
ترشي نخوري يه چي ميشي :wink:

آقا من يكي چاكرتم به مولا
اين آخري ها چند تا پست تشكر پشت سر هم خورده بود ...ديگه اسمشون رو بردم .. منظوري نداشتم ...
از شما كه هميشه متشكريم آق آبتين گل :wink:

Mandana

Active Member
قربان شما.آقا من شوخي كردم.منم mokh_less شما هستم دربست
موفق باشي

siavash-tanha

Well-Known Member
بابا نبي اي ول

بعد اون اعصاب خوردي چند ساعت پيش حسابي سرحال شديم :lol: :)

دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم .......................

مخلصم

ابوذر

salmanclever

Well-Known Member
سلام
اوووووووووووووووووووووووووووه چه خبر بوده تا اعماق دلم سوخت كوفتتون بشه تو گلوتون گير كنه من كه نتونستم بيام هر وقت من نيام جايي اونجا شلوغ پلوغ ميشه خلاصه جاي من خالي
دوباره دوباره يك بار فايده نداره
سلمان...

salmanclever

Well-Known Member
NabiKAZ گفت:
بازم سلام
آقا سوغاتي هاي ما تمومي نداره ، حال ميكنيد هر وقت ميام با دست پر ميام ..
اين هم يه عكس خوشگل از آقا مجيد گل !

اين عكس در ظهر هنگام حركت به سمت تنگه واشي گرفته شده . براي ديدن عكس با اندازه بزرگتر روي عكس كليك كنيد !
(در اين عكس به آقا مجيد توجه كنيد كه چقدر ناز خوابيدند ! :lol: )

چاكرشم
نبي 8)
سلام
عزيز من از اين جور عكسايي كه مجيد داره خواب هفت پادشاهو ميبينه زياد دارم في ميگيرم عكسارو رو ميكنم اميدوارم آقا مجيد ناراحت نشن بالاخره بايد ما هم يك لقمه نوني در بياريم به زنو بچه بديم ديگه :lol:
سلمان...

PC man

Active Member
کلی حالی کردینا!.
جای بچه هائی که نتونستن بیان از جمله خودم خالی.
نبی جون جالب بود.مرسی

Mandana

Active Member
آره جاي منم خالي.ولي خداييش اين مجيد ما هم اون وسط قري ميداده ها :wink:

siavash-tanha

Well-Known Member
جاي من كه حسابي خالي بود :cry:

دفعه بعد ميام حتما

اين تور بعدي كيه؟

مخلصم

ابوذر

NabiKAZ

Well-Known Member
Majid گفت:

سلام آقا مجيد بابا افتحار داديد به تاپيك ما تشريف اورديد ... :wink:

قابل توجه آقا مجيد !
سياست هاي من داره جواب ميده براي دو برابر يا سه برابر شدن تعداد بچه ها در قرار بعدي !
خوب دارم دل همه رو آب ميكنم ! با اين روش حتما قرار بعدي فك كنم چند برابر بشيم . از همين الان خيلي ها بعد از ديدن عكسها و فيلمهاي من براي قرار بعدي اعلام آمدارگي كردند :wink:
يكي از بچه ها ميگفت بايد چادر ميبرديد يه روز اونجا ميمونديد ، فكر خوبيه !

پور سانت ما فراموش نشه آق مجيد ، براي تور سال آيندت از همين الان دارم تبليغ ميكنيم !

ضمنا من يكي كه كم نميارم ! برو بچ منتظر عكسهاي بعدي باشند :D

چاكريم
نبي 8)

NabiKAZ

Well-Known Member
abouzar گفت:
بابا نبي اي ول
دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم دمت گرم .......................
مخلصم
ابوذر

اوهههه ! 8O

تو خسته نشدي اين همه رو تايپ كردي 8O من كه عمرا بتونم از رو يه كلمه اين همه بنويسم !
شرمنده كردي بابا ، قابلي نداشت :oops:

راستي چرا اعصابت خورد شده بود :?:

نبي 8)

NabiKAZ

Well-Known Member
salman14000 گفت:
سلام
عزيز من از اين جور عكسايي كه مجيد داره خواب هفت پادشاهو ميبينه زياد دارم في ميگيرم عكسارو رو ميكنم اميدوارم آقا مجيد ناراحت نشن بالاخره بايد ما هم يك لقمه نوني در بياريم به زنو بچه بديم ديگه :lol:
سلمان...

دفعه آخرت باشه :evil:
چرا كاسه كوزه ما رو بهم ميزني؟! برو دنبال كار كاسبي خودت ... كاسبي ما رو كساد نكن :?

نبي 8)

siavash-tanha

Well-Known Member
NabiKAZ گفت:
abouzar گفت:
بابا نبي اي ول
مخلصم
ابوذر

اوهههه ! 8O

تو خسته نشدي اين همه رو تايپ كردي 8O من كه عمرا بتونم از رو يه كلمه اين همه بنويسم !
شرمنده كردي بابا ، قابلي نداشت :oops:

راستي چرا اعصابت خورد شده بود :?:

نبي 8)

نه بابا خسته چيه ؟ وظيفه بود (با اجازه يه كنترل سي و كنترل وي كردم :wink: )

اعصاب خوردي هم ماله چند روز پيش بود كه سايت حسابي تو قات زدن تشريف داشتن :wink:

دستت درد نكنه

مخلصم

ابوذر

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
يا ابلفضل..
مگه به غير از اينا چيز ديگه هم گرفتي نبي؟

راستي بچه ها اينوبگم كه اينا توسط دوربين مخفي گرفته شدنا .. اگر ميدونستم قراره بره روي آنتن عمرا كه قر (غر) ميدادم :oops:

مجيد

siavash-tanha

Well-Known Member
Majid گفت:
يا ابلفضل..

راستي بچه ها اينوبگم كه اينا توسط دوربين مخفي گرفته شدنا .. اگر ميدونستم قراره بره روي آنتن عمرا كه قر (غر) ميدادم :oops:

مجيد

مجيد جان اشكال نداره

مگه غيره اينام شما باز ..... :wink:

در هر صورت دفعه بعد مام ميايم يه كم بالا پايين ميپريم :oops: :wink:

مخلصم

ابوذر

NabiKAZ

Well-Known Member
Majid گفت:
يا ابلفضل..

مجيد

ابوذر راست ميگه ، مگه شك داري ؟ يه غير از اينجا بازم سوتي دادي ؟!

به هر حال به نظر من كه رقصت حرف نداشت .. بابا يه ذره جا و هم در نظر بگيريد كه نميشد تكون خورد توش....

Mandana

Active Member
من ميگم يك انجمن رقص هم بذاريد مديرشم خود مجيد باشه.آموزش live :lol:

جدیدترین ارسال ها

بالا