حل مشکل کارت شبکه در نصب مایا برای همیشه...

amsjavan

Member
خيلي سخت ميشه گير آورد. بايد بتوني DVD كاملشو گير بياري كه پشت صحنه هم شامل اون ميشه. من خيلي دنبالشم اگه گير آوردي به من هم يه خبري بده.
البته از اينترنت هم مي توني گير بياري. مثلا برو تو سايت Youtube و يه Search بكن. يه چيز هايي پيدا مي كني.

pesare_khakestari

Active Member
تو سایت ما آموزشهای خوبی وجود داره!

البته اگر اسمش رو تبلیغ نذاریم!

توی امضام آدرس سایتمون هست!

anufel

New Member
ای بابا پشت صحنه میخوای چیکار، من پشت صحنه بیشتر از 50 تا از این انیمیشن ها رو دیدم، 4-5 تاشو تو تلویزیون ایران دیدم، بقیه هم روی DVD، اما مسئله اینجاست که هیچی دستگیرت نمیشه مگر نا امیدی، طرف اینقدر حرفه ای کار میکنه که در عرض 2 دقیقه یک box رو تبدیل میکنه به اسب، دیگه از دستگاه هایی که نشون میده برات نگم که ضعف می کنی،

بهترین پشت صحنه ای که من دیدم مال فیلم FINAL FANTASY بود که همش animation سه بعدی هست و کلا با مایا ساختن، اینجور که طرف میگفت اول از مدل های polygon شروع کردن، اما طبیعی نشده و با subdivide تست کردن اما بازم طبیعی نمیشه، در نهایت با nurbs کار کردن، تصور کردن این همه مدل Nurbs رو render کنی!!!
تو پشت صحنه هم کل فیلم رو نشون میده و هر چند ثانیه سوئیچ میکنه به sketch-comic (طرح های دو بعدی که قبل از اجرای پروژه طراحی میکنن) و چند ثانیه بعد تصاویر رندر نشده تو خود مایا که حتی میتونی dynamic های رندر نشده رو توی مایا ببینی...

من بیشتر پیشنهاد میکنم بجای پشت صحنه، فیلم آموزشی ببین، تو مرکز کامپیوتر پایتخت (تهران) چند تا فروشگاه هستند که تمام DVD های آموزشی مایا و مکس و حتی XSI رو دارن...نه یکی دوتا، برای هر برنامه بیشتر از 20 تا DVD اورجینال دارن...البته من پول ندارم پای این چیزا بدم، ترجیح میدم help برنامه رو بخونم چون همیشه کاملترین مربی هست...

pythoN

Active Member
هیچی دیگه بازم تاپیک رو زدید تو جاده خاکی بعد میگین چرا انقدر انجمن مایا خاک میخوره .
خوب برای مباحث خودتون تاپیک های جدا بسازید .

hamed-ddd

Well-Known Member
هیچی دیگه بازم تاپیک رو زدید تو جاده خاکی بعد میگین چرا انقدر انجمن مایا خاک میخوره .
خوب برای مباحث خودتون تاپیک های جدا بسازید .
خوب فقط من گفتم خاک میخوره
منظور:mad:
....................
....................
....................:lol:
من از دست شما به مدیر کل سایت شکایت میکنم به من به عنوان همکار انجمن تری دی توهین شد :lol:...:wink:
بحث کارت شبکه از جاده خاکی هم زده بیرون .....

pythoN

Active Member
من منظورم نفس لغط با مسمای خاک خوردن بود :wink:

من از دست شما به مدیر کل سایت شکایت میکنم به من به عنوان همکار انجمن تری دی توهین شد ...

در ضمن اقا حامد ما کتک خوردتیم داداش
111.gif
106.gif

راستی من خودم میخواستم در مورد این کارت شبکه بگم که اگه کسی درست کارت رو نسب کنه هیچ مشکلی پیش نمیاد( اینم گفتم که نگین الکی پست داد
39.gif
)

ALI_JOON53

New Member
با عرض سلام یه سوال داشتم لطفا کمک کنید بعد از نصب ویندوز xp جدید در درایو موازی چطور میشه پوشه ویندوز قبلی رو بدون فرمت کردن دراو مورد نظر خذف کرد؟با دستورات داس هم نتونستم یه فولدر حاوی فلش تو پوشه ویندوز میمونه که مانع حذفش میشه!!!!! آدرسش مثلا اینه
D:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash

مرسی از لطفتون

جدیدترین ارسال ها

بالا