حكت لغزشي عكس در پريماير پرو2

sizanjavad

کاربر فعال
سلام خدمت همه دوستان

مدت يه ماهه كه با پريماير پرو 2 كار مي كنم.مي خواستم ببينم چجوري ميشه يه عكس رو حركت خطي بهش داد يعني از اين طرف صفحه بره اونطرف(البته بدون استفاده از ترانزيشن slide). مي خوام يه جلوه اي مثل جلوه كليپ هاي "مردم ايران سلام" (برنامه صبحگاهي شبكه 2) درست كنم.يعني عكسم همنوا با آهنگ حركت لغزشي داشته باشه.

ممنون مي شم اگه كمكم كنيد.

sizanjavad

کاربر فعال
سلام.لطفا پست دوم این تاپیک رو بخونید:
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=74867

آقا خيلي ممنون.ولي ظاهرا منظور منو متوجه نشديد.اين تغييري كه شما ميگين در كل ترك اثر مي ذاره يعني در كل ترك عكس رو جابجا مي كنه.من مي خوام حركت به عكسم بدم.يعني دائما لغزش داشته باشه.

يعني عكس رو كه در تايم لاين قرار ميدم.يه ترك ايجاد مي شه مثلا 10 ثانيه.مي خوام در طول اين 10 ثانيه عكسم از راست بره به چپ يعني مسير رو طي كنه تا از راست به چپ برسه.اين موردي كه شما گفتيد براي تعيين موقعيت عكس در طول كل فريم هاش(مثلا كل 10 ثانيه هست).

ممنون ميشم كمكم كنيد:cry:

سلام.
روی علامت ساعت (Toggle Animation) کنار Postion کلیک کنید و عکستون رو به هر جا میخواید ببرید.حالا زمان رو تغییر بدید وبعد از تغییر زمان مکان عکستون رو جا به جا کنید.حالا اگه کارتون رو Play کنید عکستون حرکت میکنه.شما میتونید هر افکتی رو با همین روش در زمان تغییر بدید.اگه بد توضیح دادم ببخشید.

sizanjavad

کاربر فعال
آقا خيلي خيلي ممنون.دستت درد نكنه.
كارم خيلي راه افتاد.يه دنيا تشكر

pythoN

Active Member
خیلی ممنون من که به کل مشکلم حل شد ولی هنوز با خاموش روشن شدنه مشکل دارم .

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
پايتون جان مي توني از ترانسپرنت يا شفافيت استفاده كني و اونارو با كي فريم به روشن خاموش تبديل كني . يه آموزش دوباره برات مي ذارم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا