حقوق برای css , html , جاوا اسکریپت کار چقدر خوبه ؟

ehsan7xx

Member
سلام به همه من قراره چندتا css , html کار استخدام کنم یعنی کردم می خواستم بدونم الان عرف بازا چطوریه؟ خودشون 1500000 پیشنهاد دادن به نظرم زیاد واسه این کار خواستم نظر کسایی که تو تین کارت بدونم با 9 ساعت کار در روز ؟
ساعتی چنده هم خوبه که هم اونا راضی باشن هم ما ؟ ممنون اگه سریع جواب بدین

Jim Jim

Well-Known Member
یک و نیم میلیون تومان برای طراح سایت؟
درواقع طراح سایت هستند نه برنامه نویس سایت!

آخرین ویرایش:

restles20

Active Member
به نظر من بصورت پروژه ای باهاشون کار کنی بهتره
هر پروژه ای که بدست میرسه یه درصدی رو بهشون بده ... معمولا هم بین 10 تا 20 درصده
1.5 میلیون واقعا زیاده اونم فقط برای Html و CSS کار

alionline1366

Active Member
این چه حرفیه میزنید طراح و برنامه نویس نداره ملاک قیمت گذاری سابقه و کیفیت کاری هست دوستان این خیلی معیار الکی هست که طراح وب 600-700 قیمت بسته به کیفیت کاری و قابلیتها مشخص میشه اونی که میگه 1.500 باید دید سطح کارش چیه ولی اصولاً html/css/js رو باهم کار میکنند و کسی هم که css3 / html5 / js کار میکنه و کاملاً browser compatible کار میکنه و کاملاً tableless میتونه راحت تا 1.500 هم بگیره و البته فاکتور سرعت کاری هم مهمه تو تعیین قیمت

bigmard

Member
درسته من هم با ایشون : alionline1366 موافقم ، ربطی به این نداره شاید واقعا حرفه ای هستند ، ازشون یه امتحانی چیزی بگیر اگه دیدی واقعا حرفه ای و کاربلد هستند استخدامشون کن
اینم بگم که اگه حرفه ای باشند ارزشش رو داره ، ( پولش هم کمه به نسبت جهانی )

Jim Jim

Well-Known Member
اینکه روی صندلیت بشینی و بنویسی 1.5 یا بالاتر کار سختی نیست!
ولی برای این کار این مبلغ بالاست... مگه می خواد چکار کنه؟
سلیقه ای نیست که!
اگر برای خودت کار کنی و مثلا یه سایت رو طراحی کنی و 2 تومن بگیری با این که برای کس دیگه کار کنی فرق داره

alionline1366

Active Member
دوست عزیز یعنی چه میخواد چیکار کنه داره زحمت میکشه تجربش رو استفاده میکنه از تکنیکهای روز دنیا که بلده استفاده میکنه میلیونها تومان پول برای شرکت در میاره اصلاً 1.5 حقوق بالایی نیست دوست عزیز شما یک مقدار بیشتر در مورد اینکار اطلاعات جمع کن میبینی اصلاً اون چیزی نیست که فکر میکنی html/css/js دنیایی هست برای خودش با هزاران پیچیدگی و تکنیک هرکی فقط بلد بود از اینا استفاده کنه حقوقش 1.5 نیست هرکس بلد باشه به صورت حرفه ای از این تکنیکها استفاده کنه 1.5 که چیزی نیست حقش بیشتر از اینها هم هست. در کل اونی که میگه مگه قراره چیکار کنه بهتره بیاد چهار تا کد حرفه ای html/css یا js ببینه بعد بگه حاظره ماهی چند هزار خط کد مثل اینا بزنه و زیر 1.5 بگیره

Jim Jim

Well-Known Member
1. در هر موردی باید معیار سنجش رو مشخص کنی
2. در هر کار و صنفی هر کسی دانش و تجربیاتش رو استفاده می کنه
3. حقوق 5 میلیون هم در شرایط فعلی ایران کفاف نمی ده، ولی این دلیل نمیشه و بطور نسبی رقم 1.5 بالاست
4. شما حتما از بازار داخل آشنا نیستی چرا که چنین مبالغی در هیچ تخصصی عرف نیست!!!
5. شما فقط تعصبی و سلیقه ای به موضوع نگاه می کنید!

alionline1366

Active Member
نه عزیز تعصب و سلیقه نیست دوست عزیز من میگم بسته به کاری که میکنی حقوق 1.5 اصلاً زیاد نیست خود من از 13 سالگی تا 23 سالگی تو بازار ایران کار کردم و 8 سال تو زمینه طراحی وب تو ایران بودم من 3 سال پیشم تو ایران 1.5 میگرفتم و هم من هم صاحب شرکت راضی بودیم چون خیلی بیشتر از این مبلغ مشتری و درآمد داشتم واسه کاری که تحویل میدادم و شرکت خروجی داشت در کل کسی که کار حرفه ای تحویل میده در زمان مناسب اصلاً این حقوق زیاد نیست به هیچ وجه حالا نظر شما برای خودت محترم ولی کسی که تواناییش 1.5 نیست رو مطمئن باش کسی بهش 1.5 نمیده و کسی هم که تواناییش بیشتره بیشترم میگیره همین الانم من کلی رفیق دارم ایران که بیشتر از این حرفا میگیرن و حقشونم هست

farik

Well-Known Member
این چه حرفیه میزنید طراح و برنامه نویس نداره ملاک قیمت گذاری سابقه و کیفیت کاری هست دوستان این خیلی معیار الکی هست که طراح وب 600-700 قیمت بسته به کیفیت کاری و قابلیتها مشخص میشه اونی که میگه 1.500 باید دید سطح کارش چیه ولی اصولاً html/css/js رو باهم کار میکنند و کسی هم که css3 / html5 / js کار میکنه و کاملاً browser compatible کار میکنه و کاملاً tableless میتونه راحت تا 1.500 هم بگیره و البته فاکتور سرعت کاری هم مهمه تو تعیین قیمت
باسلام..
من حقیقت خودم تا بحال کار پولی نکردم..ولی حداقل بهترین کار اینه که چند تا از نمونه کاراشون رو بزارین و بگین که تو چه زمانی انجام دادن تا دوستان بهتر نظر بدن..
موفق باشید..

Insomnia

کاربر فعال
میان کلام تان....
عرف این کار در ایران کمتر از ۱.۵ هست اما اگر حرفه ای هستند ۱.۵ خوبه.
معیارهای حرفه ای بودن:
۱- هر طرحی رو بتونه با css/html در بیاره یعنی دقیقا همان طرحی که در فایل مثلا psd هست در بیاد ، تمیز و بدون باگ و ایراد.
۲- در مرورگرهای مختلف هم مشکلی نداشته باشه.
۳- سرعت مناسبی داشته باشد. (با تجربه باشد)

اکثرا آچار فرانسه ای هستند که کارهای دیگری بلدند و این کار هم بلدند.
اما می‌گویم عرف کمتر از این مقدار هست چون معمولا فرد حرفه ای در هر صنفی کم هست و این قیمت و بالاتر از اون برای حرفه ای هاست .

bigmard

Member
من تعصبی به قضیه نگاه نمی کنم ، شما میخواین کیفیت رو فدای کمیت کنید ، وقتی که کیفیت کارهای شما بالا بره کم کم مشتری های شما هم بیشتر میشه و اونوقت میبینید که 1.5 اصلا به چشم شما نمیاد. اگه استیو هم مثل شما فکر میکرد الان اپلی وجود نداشت ( در سال 2001 ورشکسته میشد )

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
اصلا شما بفرمایید ماهی 600 تا 700
اما کدوم طراح حرفه ای هست که با این مبلغ کار کنه!
طرف 2 تا پروژه در هفته بگیره، پولش در اومده
فقط به کیفیت کار طرف بستگی داره
الان برای طراحی یک لوگو، 10000 تومام هم میگیرن، 300،000،000 هم میگیرن!

جدیدترین ارسال ها

بالا