حفاظت پروژه برای جلوگیری resource شدن decompile شدن و ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

BEHESHT

Well-Known Member
بسم رب الشهداء و الصدقین

این تایپیک رو فقط برای حفاظ از پروژه ها برای عدم بازگشتش به فایل ها سورس و منبع شون ایجاد شده.

اونم به خاطر پیغام خصوصی که بچه ها زدن.

لطفاً طرز قفل گذاشتن رو اطلاعات و لوح های فشرده رو سوال نفرمایید.

خب اول از مزایای قفل بگم

تمام افراد دوست دارند ترفند های اجرایی شون لو نره خب این کمک می کنه به این کار.

دوست دارند این که نرم افزارشون خوب فروخته بشه و هرگز الگوریتم شون لو نره بازم کمک می کنه.

و آخرین کار اعتماد به نفس تو وجود برنامه نویس ایجاد می کنه و برنامه نویس جلوی مردم حرفه ای جلوه می کنه.

حالا معایب:

اول از همه از سرعت کار بعضی از اوقات بشدت کاسته می شه و گاهی هم کم.

دو بعد از حفاظت ممکن پروژه شما توسط یک آنتی ویروس اشتباهاً ویروس شناخته بشود و مزاحم برنامه شما بشه... البته فقط ممکنه

سه گاهی اوقات باعث crash در برنامه شما بشه

هیچ قفلی نیست که شکسته نشه و من این اطمینان رو نمی دم که کسی نتونه بشکنش

یه cracker کارش شکوندن قفل پس به چشم قفل 100 در 100 نگاه نکنید چون به هر حال یه روز...

خب من محافظ هایی رو که بیان می کنم خودم از عیب دوم تست کردم و این عیب رو توش ندیدم

حالا با این اوصاف اگه مایلید که شروع کنیم ادامه مطلب رو بخونید.

اگر استقبال شد ادامه می دم و گر نه خودتون برید دنبالش.

اولین محافظ رو که معرفی می کنم اسمش هست:

Private exe Protector 2.7.1

من ندیدم واسش آن پکر نوشته باشند

خوب دوستانی که می خواهند بهترین طرز Protect کردن رو بگم طبقه تجربه من در خدمتم.

در ضمن با امکانات دیگه این برنامه می تونید واسه برنامه خودتون Licensing متنوعی بسازید

البته کمی کلیشه ای هست اما به از هیچ چیز هست.

موفق باشید

یاحق
باحق
تاحق

پیوست ها

• Private exe Protector 2.7.1.part1.rar
    800 کیلوبایت · بازدیدها: 912
  • Private exe Protector 2.7.1.part2.rar
    800 کیلوبایت · بازدیدها: 716
  • Private exe Protector 2.7.1.part3.rar
    800 کیلوبایت · بازدیدها: 942
  • Private exe Protector 2.7.1.part4.rar
    800 کیلوبایت · بازدیدها: 753
  • Private exe Protector 2.7.1.part5.rar
    584.7 کیلوبایت · بازدیدها: 750

BEHESHT

Well-Known Member
خب از تعداد تشکر ها مشخص بچه ها راغبند.

چشم استقبال شه ادامه می دیم تا حد توان و بقیه دوستان هم می تونند یارمون کنند.

یه مسئله اگر بلد نیستید فایل رو آنلایز کنید بعد از حفاظت خواهشاً خودتون محافظ های جدید رو بکار نبندید چون بعضی هاشون یه تروژان جاسوسی به فایلتون می چسبونند و خسارات...

خب یه سری کنورتور وجود داره که فایل overlay یا همون layout* های فایل های exe رو از فایل های کامپایلی جدا می کنه.

layout : محتوی هست که آخر برنامه بهش می چسبه و برنامه از اون استفاده می کنه.

اما الان بهتون یاد می دم با همین

Private exe Protector 2.7.1

کاری کنید اگه طرف caracker نبود و فقط این کنورتور ها دستش رسیده بود نتونه با این بسته های آماده فایل ها رو به سورس برگدونه:

به عکس زیر دقت کنید:

attachment.php

خب این ها رو فعال کنید اونوقت پروژه تون رو Protect کنید با کمترین صدمه برنامتون رو حفاظت می کنید.

نظرتون چیه مفید هست بخش؟

خب نظر شما چیه آقا حامد عزیز به هر حال بهترین مدیر فروم هستید؟

پیوست ها

• proctetexe.JPG
    proctetexe.JPG
    46.9 کیلوبایت · بازدیدها: 868

silvercover

کاربر متخصص
خب نظر شما چیه آقا حامد عزیز به هر حال بهترین مدیر فروم هستید؟

ببخشید که صراحتا عرض می کنم. اما فعلا برام مقدور نیست که این برنامه رو موشکافانه بررسی کنم. پس میتونم بگم که فعلا نظری ندارم.

ضمنا آیا این برنامه ای که شما اینجا درجش کردین رایگان هست؟
خب طبیعتا رایگان نیست...

BEHESHT

Well-Known Member
دوستان دیگه هم راه کار ارائه بدن مبحث رو تکمیل تر کنیم.

خب حالا یه سوال دوستان با همین protector ها ادامه بدم یا روش های دیگه ای برای عدم دسترسی مجرم ها آموزش بدم؟

اگر واستون یه حفاظت واقعی مهمه protector جدید معرفی کنم.

وگر نه هر چی شما بفرمایید من در خدمتم.

M.A.D.S

Banned
بابا دیگه سوال کردن نداره آقا پوریا منتظریم که برنامه جدید معرفی کنی

BEHESHT

Well-Known Member
می بخشید فعلا وقت نمی کنم پست بزنم و معرفی کنم.

یه برنامعه رسیده دستم خیلی قوی protect شده حالا سعی مو می خواتم بکنم جواب گرفتم می رم دنبال protector این نرم افزار تا براتون بذارمش.

الان باید رو دیتا بیس sQLight هم مانور بدم با تئجه به دانشگاه و باشگاه وقتم کمه هست

خیلی خیلی ببخشید.:-?

BEHESHT

Well-Known Member
سلام

خسته نباشید خدا قوت دوستان

امروز تیر خلاص رو برای دیکامپایل شدن می زنم بهتره بگم یعنی یه محافظت اختصاصی برای دوستان عزیز که نهایت لذت و امنیت رو در کمترین آسیب به برنامه شون داشته باشند.

حسن طرحی که این سری گذاشتم:

دوستان توجه کنید فقط با 6 کیلو بیت اضافه شدن به برنامه تون بهترین حفاظت رو خواهید داشت

حالا دیگه به قول گفتنی دست اون دسته از سود جویان رو به کل می بندید ( یعنی اونایی که کنورتور دارند و با کنورتور سورس برنامه ها رو بدست می یارند می رند خونه ی خالشون.)

و هیچ آسیبی متوجه فایل شما نمیشه.

دیگه هر سری که برنامه ای رو می سازید احتیاج به حفاظت نیست.

به طور کل با Cracker ها جنگ سختی رو آغاز می کنید که شما درصد شکستتون رو آوردید پایینه پایین.

و setup داره و راحت ردیف میشه.

رایگانم تقدیم به دوستان می کنم.

(فقط به افتخار گل روی مدیر عزیزمون آقا حامد این رو گذاشتم)

توضیح:

من فایل player.bin رو محافظت کردم و برای شما آماده می ذارم تا شما نهایت استفاده و صرفه جویی وقت رو داشته باشید.

فقط درایو مورد نظر یا محل نصب MMB رو انتخاب کنید و لذت ببرید.

خب یه قول دیگه ای بدم اگه وقت کنم به زودی یه Protector مخصوص می نویسیم تا کمی کار حرفه ای تر باشه.

موفق باشید دوستان :cool:
یاحق
باحق
تاحق

پیوست ها

• Setup.rar
    601.4 کیلوبایت · بازدیدها: 878

splinter cell

Well-Known Member
این دستکاری تاثیری در کارآیی پلیر نذاشته؟ یعنی کنترل کردین که در نمایش آبجکتهای مختلف و اجرای اسکریپتها خللی بوجود نیومده باشه؟
با تشکر

BEHESHT

Well-Known Member
بله محسن جان هیچ تاثیری نداره 100 در 100 هیچ اشکال پیش نمیاره این 6 کیلو بات اضافه هم به کد های اسمبلی کاری نداره که بخواد اذیت کنه.

چندین protector قوی هم تست کردم از جمله armadillo و چند تا دیگه اما تاثیر خواست خودش رو می گذاشتم تغییر تو کد های اسمبلی کار رو برای MMB که یه زبان مفسری هستش خیلی دشوار می کنه و باعث عدم عملکرد یا کند شدن پروژه می کنه.

ان شا الله وقت داشته باشم با ++C که زیاد بلد نیستم یا شایدم VB که بیشتر بلدم protector مخصوص همین می نویسم و شاید همhttp://www.forum.majidonline.com/tags.php?tag=resource open source کنم

دوستان تا حالا 22 تا دانلود شده آیا کسی نظری نداره.

واقعا آدم رو نا امید می کنید با کلی امید از دانشگاه اومدم گفتم الان یه بحثص جنجالی ایجاد شده.

:cry: :sad: :neutral: :there: :-?

K@M@L

Well-Known Member
دوستان توجه کنید فقط با 6 کیلو بیت اضافه شدن به برنامه تون بهترین حفاظت رو خواهید داشت

من که هیچ تغییری در فایل ها ندیدم ، فایل Player.bin اصلی 520kb و فایلی که شما گذاشتید هم 520kb .

پس این 6kb چی شد؟

BEHESHT

Well-Known Member
اگر من این رو تغییر دادم خودم دقیقاً در مقایسه با پلیر قبلی که داشتم 6 کیلو بایت تغییر کرد

و مسلما یا شما از یه ورژن دیگه استفاده می کنید و یا قبلا نصب کردید.

چون این که شما می فرمایید محاله.

سوال دیگه ای بود در خدمتم

موفق باشید

WARRIOR22

Member
دوست عزیز شما لطف کنید نمونه اگزه نهایی ساخته شده توسط همین player .bin خودتون بزارین تا درصد امنیتش رو برای شما مشخص کنم دوست عزیز همنطور که میدونید فایل های mmb رو براحتی میشه باسازیش کرد

اگر نمونه شما خوب باشه باید به شما تبریک گفت ولی اگه نه خودم براتون یه روش معرفی میکنم که براحتی میتونید جلوی دکامپایل شدنش رو بگیرین

در ضمن یه روش بهتر از این ها هم هست و اون اضافه کردن کد های themida و molebox به همان فایل player که جلوی دکامپایل شدنش رو به صورت 100 درصد میگیره

K@M@L

Well-Known Member
سلام

100 درصد همه دوستان تمایل دارند تا امنیت فایلهاشون بالا بره

پس لطفا این روشها رو برای ما نیز معرفی کنید تا ما هم یکم از علمی که شما دارید برخوردار بشیم ...

تشکر ...

BEHESHT

Well-Known Member
سلام

خوبه خوشحالم که واستون مهمه بعضی ها فقط دانلود کردن نظری هم ندادند با تشکر می تونستند رضایت خودشونو اعلام کنند دیگه احتیاجی هم به زندن تایپیک نبود(موضوع تشکر نیست فقط آدم احساس می کنه ارزش کارش پایینه)

خب یه مساله دیگه ای هم هست راه های امنیت باید آماده در اختیار کابر قرار بگیره فاش کردن اون معادل کشف شدن اون راه خواهد بود
در ضمن یه روش بهتر از این ها هم هست و اون اضافه کردن کد های themida و molebox به همان فایل player که جلوی دکامپایل شدنش رو به صورت 100 درصد میگیره

دوست عزیز این راهی که شما می گید رو من سه ماه پیش تهشو هم در آوردم

یادمه اون روزی که اومدم تو انجمن هیچ چیز دراین باره نمی دونستم و از دیکامپایل شدن MMB تعجب کردم خب حتی پرسیدم(اما علم کرکنیگ یه چیز هایی می دونستم...)

اما امروز می تونم به جرئت بگم هیچ محافظی 100 در 100 نیست

من با armadillo که یکی از قوی ترین protector هاست هم محافظت کردم themida و molebox که به قول گفتنی در برابر armadillo و PEtitle که عددی نیستن

فایده ای نداره دوست عزیز همونجور که عرض کردم MMB یه زبون مفسریست یعنی دستورات رو برای ویندوز تفسیر می کنه و هر گونه protect نا بجا و قوی باعث اخلال و کندی توش میشه

اما منتظر نمونه های کار شما هستم و متشکریم از این که فعالیت می کنید:rose:

سلام دوستان

خيلي وقته كه توي اين انجمن هيچ پستي نزدم ، يعني راستش وقتش رو نداشتم بيام سر بزنم به اينجا .

يك نكته اي رو از سر دوستي بهتون بگم تا وقت با ارزشتون رو روي اين مسئله تلف نكنيد !!!!

شما با هر پروتكشن و پكري با هر ضريب امنيتي كه بخوايين فايل پلير مالتي مديا بيلدر رو پك و يا پروتكت كنيد هيچ تاثيري روي بازيابي سورس نداره . البته ابزارهايي كه تا كنون براي بازيابي سورس ديدم ضعيف نوشته شدند و اين جاي شكر داره و در بعضي جا ها اشتباه ميكنند .

براي اثبات حرفم ميتونيد يك فايل كامپايل شده با مالتي مديا بيلدر رو هر جوري دوست داريد محافظت كنيد و بزاريد و شاهد تحقق گفته هاي من باشيد .

يا حق ...

WARRIOR22

Member
دوست عزيز اولا ممنونم به خاطر جوابتون
ولي بايد بگم كه روش مختلفي وجود داره روش 100 درصد اينه كه كاري كني حتي فايلهاي embedded هم توي temp نريزه و از خو برنامه اجرا بشه مثل molebox اما مولباكس آنپك و اكستركت ميشه بوسيله پلاگين shadow كه اون بحثي جدا داره منظور من از اين كه كد هاي molebox به mmb اضافه كنيم اين بود كه فايل player رو طوري برنامه نويسي كنيم كه به صورت مولباكس عمل كنه و نزاره فايلي تو تمپ ريخته بشه و با اظافه كردن يه روينتن و كد هاي.... ميشه جلوي آنپك شدنش رو گرفت و نشه سورسش رو در آورد

حالا شما فايل رو بزار اگه انپك بشه طبق قولم فايل خودم رو ميزارم اگه انپك نشد بايد به شما تبريك گفت
فقط ميخوام فايل بوسيله شما گذاشته بشه تا بعدا نگن كه داره تقلب ميكنه

ubuntu

Member
آقا خواهشاً مي‌خواهين روش محافظ رو بگين روش آنپک کردن پروژه رو آموزش ندين!!!:wink::-?

ubuntu عزيز خيالت راحت ، اينجا هيچ كس اجازه ي انتشار روش انپك كردن رو نداره . از اختيارات بنده كه خارجه ولي حامد جان هستن و پستهاي منحرف كننده رو سريعا حذف ميكنند .

BEHESHT

Well-Known Member
سلام

خب بحث جذاب شد

آقا مهران خوش آمد عرض می کنم

مثل molebox اما مولباكس آنپك و اكستركت ميشه بوسيله پلاگين shadow كه اون بحثي جدا داره منظور من از اين كه كد هاي molebox به mmb اضافه كنيم اين بود كه فايل player رو طوري برنامه نويسي كنيم كه به صورت مولباكس عمل كنه و نزاره فايلي تو تمپ ريخته بشه و با اظافه كردن يه روينتن و كد هاي.... ميشه جلوي آنپك شدنش رو گرفت و نشه سورسش رو در آورد
روش پروتکتت مول باکس رو می دونم خیلی جالبه در واقع پروتکتور نیست یه چیز دیگست بگذریم

ولی من کمی روش متمرکز شدم جواب نگرفتم ولی ایده ی جالبی می تونه باشه تجربه این رو نشون داده ولی من وقت نداشتم

موافقم باهاتون

اما روی سخن به آقا مهران عزیز

براي اثبات حرفم ميتونيد يك فايل كامپايل شده با مالتي مديا بيلدر رو هر جوري دوست داريد محافظت كنيد و بزاريد و شاهد تحقق گفته هاي من باشيد .

ببین آقا مهران من یه cracker هستم راه واسه امنیت خوب بلدم بپیچونم طرف رو که نتونه سورس بدست بیاره(البته طرف داریم تا طرف بسته به علمش عرض کردم) اما تو دعوت به مبارزه کردی

خب باشه هستم

کرک رو واسه کرک نمی خوام واسه کرک نشدن خودم می خوام

من نمی گم صد در صد جواب می گیرم اما تمام سعی رو می کنم بلاخره یکی پیروز میدون میشه من از الان موضوع خودم رو اعلام کنم:

طرفدار امنیتم برای وجود افراد با ارزش که علمشون رو تو کارشون خلاصه می کنند و یکسری افراد دیگه با کمال وقاهت و بی وجدانی بدون رضایت طرف مقابل از سورس هاشون استفاده می کنن.

این کار درست نیست اعشاعه این فرهنگ هم درست نیست

آقا مهران بهتر نبود با پیغام خصوصی این مساله مطرح می کردید (قدرت نمایی که توانایی ریسورس رو دارید)

این کار بزرگی نیست نرم افزار آماده تو این راستا زیاد هست فقط کمی ذکاوت می خواد

چرا پیغام خصوصی؟

آخه این کار چندین جنبه منفی داره:

از جمله این که افراد با متوجه شدن این موضوع نا ممکن تو ذهنش به ممکن تبدیل میشه و باعث ایجاد انگیزه ی دوچندان و تلاش رو در این مورد آغاز یا زیاد می کنه ما باید این انگیزه باید رو کور کنیم نه رشد بدیم

و شما کابر قابلی هستید و تقریبا زبانزد ، حتی خوده من کلی درس از مطالب شما گرفتم شما یک الگو به حساب می یاید برای تازه کار ها و ... باعث بد آموزی میشه و می گن این که استاد MMB هستش فلان ما چرا نه؟

درضمن باعث عادی شدن این موضوع میشه و کابران رو آزرده می کنه.

من با کلی تلاش تازه این استرس رو از بچه ها دور کردم اما با این کار شما دوباره دامن زدید به این موضوع

و...

يك نكته اي رو از سر دوستي بهتون بگم تا وقت با ارزشتون رو روي اين مسئله تلف نكنيد !!!!
نه این کار اشتباه نیست ما باید به همه امید بدیم

من خودم دیدم بچه های انجمن دارند رنج می برند و از این موضوع همه ناراحت و نامیدند دارم تمام تلاشم رو می کنم که راههای برای محافظ پیدا کنیم.

شاید باورتون نشه ما تو دانشگاه یه تیم دو نفره تشکیل دادیم برای حفاظت MMB (بر خلاف رشته مون که الکترونیک هستش) واقعاً ذوق و شوق دوستان رو می بینم لذت می برم

یه مثال بارزش مثل nevercom محمد عزیز دلسوزانه داره کمک می کنه زحمت می کشه

واقعا آدم دلش نمی یاد با وجوداین همه افراد با ارزش تو این انجمن بی تفاوت باشه

درسته بچه ها کمی ظاهراً بی میلی نشون می دند و ولی از تعداد دانلود ها میشه باطن قضیه رو بررسی کرد

وای خیلی حرف زدم

این هم بگم من یک بار تلاش نمی کنم بارها و بارها

دوستان هم نظرشون رو اعلام بفرمایند

یاحق
باحق
تاحق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا