حــــــرفه ای یا غیــــر حرفه ای این سایت رو حتــمــا ببینید

CMAX

Member
سلام

من یه پروژه کاری رو به اتمام رسونده بودم البته قسمت زبان فارسیش هنوز کامل نشده اما خوب گفتم شاید
بد نباشه دوستان یه نیم نگاهی بهش بیاندازند و ما رو از نظراتشون با خبر کنند واقعا خوشحال می شم اگه ایراد یا
اشکال و یا نظری داشتین منو در جریان بزارین .

http://fatehsanat.com

و یا این لینک

http://fatehsanat.net

خوش باشید و سربلند ---------------------CMAX

pendesign

Member
عالی بود ! بسیار ظریف کار شده ... اگه بتونی نسخه فارسی رو هم به همین کیفیت طراحی کنی ، کارت درسته :) قسمت جستجو هم کار نمی کنه !

CMAX

Member
عالی بود ! بسیار ظریف کار شده ... اگه بتونی نسخه فارسی رو هم به همین کیفیت طراحی کنی ، کارت درسته :) قسمت جستجو هم کار نمی کنه !

نسخه فارسی از این هم بهتر شد چرا ؟ خوب دلیلش رو اینجا ببین http://PTC.3rdline.com

جستجو هم چون نسخه فارسی کامل نیست و برای Queryاز DB با NEKO یکم زمان می خواد و نمی خوام دوبار این
برنامه نویسی و تست زدن رو انجام بدن فعلا Disable است و به وقتش با نسخه فارسی فعال میشه

IranPardakht

فونت ها رو arial سایز 9 بزنید خیلی زیباتر میشه...

شما که دیدین من سیستم رو طوری طراحی کردم تا کاربر خودش سایز فونت و Alighment ro عوض کنه
و اگه شما از Resolotion در 600-800 استفاده می کردید احتمالا براتون بزرگه اما در 1024-1280 خیلی خوبه
البته بازم ممنون

YTERROR

Active Member
به نظز من آدم روی هر چیزی وقت بزاره عالی میشه و این کار خیلی وقتگیر بوده و عالی هم شده البته خیلی بیشتر می شد روش کار کرد

CMAX

Member
به نظز من آدم روی هر چیزی وقت بزاره عالی میشه و این کار خیلی وقتگیر بوده و عالی هم شده البته خیلی بیشتر می شد روش کار کرد

ممنون عادل جان تقریبا حق با شماست - هر کاری رو روش وقت بزاری ممکنه خوب بشه اما آیتم های دیگری هم نیاز هست
که یا باید خودت داشته باشی یا گروه کاری شما اونو داشته باشند و گرنه هر کاری با وقت گذاشتن تنها خوب نمی شود
و البته منظور من این نیست که حالا این کار ما ---ما که می گم منظورم گروه کاری ماست --- خیلی خوب و عالی و بهترین است اما دوست داشتم شما که گفتی
خیلی بیشتر می شد روش کار کرد در ادامه هم توضیح می دادید که کجای کار مشکل داره و کجا رو باید بهتر می ساختیم و یا اینکه چطور بود بهتر بود

منتظر شنیدن جواب شما دوست عزیز هستم و در ضمن ممنون

YTERROR

Active Member
خواهش حدودا چند ماه پیش روی یک سایت کار می کردم فول فلش که بدلیل تقاضا مشتری امکانات خیلی زیادی بهش اضافه کردم که میشه گفت بصورت یک پرتال فلش پویا در اومد

امکانات کلی اگه بخوام بگم : خبرنامه _ بازدیدهای امروز دیروز نفرات آنلاین و ..... _ تغییر بکگراند و تنظیمات افکتها و ... _ و .... که نمیشه گفت فلان چیز حتما باید باشه

البته نظر شخصی من بود حالا در یک قالب دیگه و .....

ولی درکل جالب شده و از اونجای که مشخصه مشتری یا شرکت طرف قرارداد هم از نظر پرداخت هزینه براش قابل توجیه بوده

موفق و پیروز باشید

CMAX

Member
اگه عادل جان آدرس اون سایت رو هم به ما بدین خوشحال می شیم یه نگاهی بهش بیاندازیم

در ضمن فکر نمی کنم که اصولا هیچ سایت باکلاس و حداقل سطح متوسط بخواد از 20 درصد اینا هم اضافه کنه و
خوب انجور چیزا بیشتر جهت یه وبلاگ و یا یه سایت شخصی بیشتر حال میده تا حالا مثلا یه سایت شرکت صنعتی
تو بخش نفت و پتروشیمی ایتنها اگه به صورت بک کار کنند و در اختیار ادمین یاشه که معمولا هست بهتره

راستش یکمی قرتی -- یا قرطی نمی دونم کدوم درسته --- میشه

ممنون

sepi90

Member
عالي

سلام ... سايت شما حرف نداشت ... و اميدوارم نسخه فارسي هم عالي بشه ... در مورد حرف آقا عادل هم درسته هر کاري رو براش وقت بزاري عالي ميشه ... منم تا اينجا که تو سايت مجيد آنلاين گشتي زدم متوجه شدم که آقا عادل آدم فعال و با اطلاعيه ولي يه سوال : چرا رو سايت خودتون وقت نذاشتين ؟

YTERROR

Active Member
سلام ببخشید آدرس سایت : www.emmorecords.com یک گروه DJ تویی پرتفال

چرا رو سايت خودتون وقت نذاشتين ؟

کدوم یکی شو می گید اگه منظورتون یاهوترور جز یک خاطره سوخته چندین ساله دیگه چیزی نداره و اگه الان 3 سال توش چیزی نمی نویسم و دامینشو شارژ می کنم فقط دلیلش خاطره بودن اون دوره هستش

در مورد تویی امضام
سایت فول فلش فوق العاده ( www.Flash.YahooTerror.com )

این اولین کار حرفه ای فلش من بود که ابته مال 5 سال پیشه اون موقع فلش 5 بود فقط + کل ین و من با سویش ساختم که اون موقع هنوز سویش مگس هم نیومده بود واسه یک رستوران در کیش و دلیل اینم که تویی امضام هست فقط خاطره

اون یکی دیگه هم مستدیزاین سایت طراحهای و ... هست که به نظر من باید ساده باشه

ولی در کل وقت آزاد من خیلی کمه اون قدر که نمی تونم آخرین پروژه ها مو به سایت خودم اضافه کنم و اگه دقت کنید 10 تا پروژه طراحی وب سایت یا فلش یا برنامه نویسی رو همه شو باهم اضافه می کنم

ولی در کل وقت مفید رو وقتی آدم درگیر کاراش میشه می تونه درک بکنه که می گن وقت طلاست واقعا طلاست

موفق و پیروز باشید

CMAX

Member
اما این سایت www.emmorecords.com که باز نشد البته دومین تو انگلستان آدرس داده شده بود
و خوب روی هاستی هم ست بود که اون هاست هم بالا نمی اومد آخرین کش سایت هم صفحه GENERAL ساخته شده توسط کنترل پنل PLESK بود برای تست مازول و از طرفی در GOOGLE تا 11 Mar 2007 که COMING SOON بوده ....

اما اونطور که من فهمیدم emmorecords.com با soulsoundrecordings.com یکی هستند اما سایت soulsoundrecordings.com رو vgraphicz.com تازه داره طراحی می کنه که اونم COMMING خورده و حالا فکر کنید من چی فکر می کنم .... امیدوارم که اشتباهی شده باشه ...

بخدا اصلا فکر بد نمی کنم اما خوب زمونه بی وفاست ...

در ضمن اقا عادل راستش من تا حالا به امضای شما دقتی نکرده بودم و تازه امروز سایتهای شما رو دیدم و خوب
حقیقتا شما که می دونید و می گید که آره میشه همه چیز رو با وقت گذاشتن ساخت و نمی دونم اینجوری بهتره اونجوری بهتر تره چرا اینجور ی به خودتون حال می دید به نظر خودتون گذشته از YT باقی کارا چطور ؟ از کی PDF جز زبانهای برنامه نویسی است> .... و..... جدا بی خیال که این مبحث جاش نیست و ما هم اهلش نیستیم ...

خوش باشید و لطفا اینقدر شکسته نفسی نفرماید دوستان عزیز

YTERROR

Active Member
این کار مل 6 ماه پیش بوده که دوره خودش خیی از بچه هایی مجید آناین دیدن ولی به دلایلی که بزرگترینش نپرداختن هزینه کامل طرحی بود و Comin soon هم به همین دلیل چندین ماه بود + به همین دلیلی دیگه سایت فول فلش طراحی نمی کنم

و بیشتر سی دی کاتالوگ و ....... که هم یک کاری که آدم می کنه مودنی و بعد از یک یا چند سال دن نمیشه که دیگران فکری بکنند نه .... و دلیل دیگه اشم ارتفا دهی بیتشر و اضافه کردن امکانات دیگر و معرفی یک چرتال فول فلش و .......

ز کی PDF جز زبانهای برنامه نویسی است>

والا نمی دونم کجار ور می گید ولی اگه سایت من بوده قبلا نوشتم یا .. باید بگم اصلا اصطلاح با .. واسه ام مهم نبوده یا ......

ولی در کل هیچ وقت اگه یک سرچ بکنید تویی پستهای من هیچ وقت از 2000 و خوردی پستم حتی یکدونه از کارام و نه معرفی کردم نه برای نظر سنجی گزاشتم چون واسه من کار یا ..... اون اگه اهمیتی داشته باشه یا نداشته باشه فقط ارزش مادیش که در قبال کارم می گیرم مهمه

موفق و پیروز باشید

tafrehzan

Member
سایت عالی بود بهتر ازاین نمیشد راستی میخواستم بدونم واسه سایت کنترل پنل هم ساختی ؟
البته فکر کنم بیشتر نوشته ها داینامیک باشند !
لطفا زمان انجام پروژه رو هم بنویس
هنوزم تو کفشم همه چیش عالیه ( البته از حرفه ای مثل شما این چیز ها بعید نیست )
یکم هم به ما یاد بده استاد
موفق باشید منتظر کارهای زیبای شما هستیم

sepi90

Member
کدوم یکی شو می گید اگه منظورتون یاهوترور جز یک خاطره سوخته چندین ساله دیگه چیزی نداره و اگه الان 3 سال توش چیزی نمی نویسم و دامینشو شارژ می کنم فقط دلیلش خاطره بودن اون دوره هستش

منم با گشتي که توي سايت زده بودم و کمي از پست هاي شما رو خونده بودم مطوئن بودم که اين کار مال تازگي نيست ... ولي همينجوري اون سوالو کردم ... راستي سايتتون بالا نيامد ... ولي خوشحال ميشم ببينمش .( شرمنده در مورد سوال قبليم )

جدیدترین ارسال ها

بالا